Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

18 września 2021, 15:40

Zachęciłeś mnie, OPie

Avatar dkkpl

11 lipca 2021, 16:31

Mieszkam w Bytomiu

Avatar Przyczajonyodkurzacz

18 marca 2020, 07:26

Brakuje słynnego zakładu pogrzebowego

Avatar oleander1231

14 października 2018, 21:43

zapomnieli o jedynej na Śląsku operze i wysokiej klasy szkole baletowej

Avatar wilmaibetty

30 sierpnia 2018, 17:55

Tam mieszka mój tata

Avatar Krzyniu

20 stycznia 2018, 19:50

ku*wa lweł

Avatar Slithey

22 sierpnia 2018, 15:35

@Krzyniu: ku*wa kryniuł

Avatar Krzyniu

22 sierpnia 2018, 17:26

@Slithey: jo

Avatar Wilkeu

22 stycznia 2018, 22:27

I targ staroci

Avatar PetyrBaelish

21 stycznia 2018, 14:14

Akurat ślonsko godka to oni tam nie maja, wszyscy (a przynajmniej większość) spolonizowani... gorole jedne

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 21:10

@PetyrBaelish: Za to w położonej obok Rudzie Śląskiej nie uraczysz polskiego. Wszyscy napi**dalają po śląsku.

Avatar Ryszard2016

22 stycznia 2018, 08:31

Potwierdzam

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 13:47

Hej kochani, dlaczego by tak nie odwiedzić Żor?
Mamy tu:
-Je**nego płomyka
-Karuzele fajną na rynku
I w sumie tyle z tych ciekawszych.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 19:53

@Kasiuula: Najlepsza na świecie, polecam.

Avatar Kasiuula

21 stycznia 2018, 20:40

herbata jest moim życiem <3

Avatar BylSobieMotyl

21 stycznia 2018, 18:36

Krakuw miasto rakuw

Avatar Przytulak

20 stycznia 2018, 20:35

maSz cOS do MOJegO mIAsTa ?1?1?!?!?@?2?@?!?1?@?!?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Anielka999

21 stycznia 2018, 13:03

@Kasiuula: *łączy się*

Avatar expeto

21 stycznia 2018, 16:57

@Anielka999: *łączy sie z zagramanicy*

Avatar panPepe

Edytowano - 21 stycznia 2018, 15:48

-Mamo ja jestem Bogdan z Bydgoszczy!
-Tak Pawełku, jesteś Bogdan z Bydgoszczy a teraz chodź bo sie spóźnimy na garncarstwo
Kto ogląda Abelarda ten wie

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 15:43

Ja się urodziłam w Bytomiu

Avatar MrocznyMuffinek

21 stycznia 2018, 13:38

zrób z Jaworznem(śląskie)

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 13:23

A czemu nie Sulejówek? Mamy tu... Kuźwa, nic w zasadzie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Zdeklasowani znowu

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Powodzenia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka