Życie od razu byłoby prostsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2020, 20:26
Odpowiedziałby wierszem
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:46
Czekam na twój komentarz, Papkinie555.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 20:47
wzywamy cie
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:52
@Majciak: Pewnie się schował.
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:59
@Krzyniu: Pewnie hula za swoje ostatnie pieniądze!
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:01
zaiste
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:19
*skończył hulać*
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:22
no i przybył
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:23
jak życie
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:28
@Majciak: wyobraź sobie pięknego oraz bogatego szlachcica, mającego wielu przyjaciół i wielu zaufanych doradców. Właśnie ja jestem popychadłem takiego szlachcica który musi zapiepszać w te i nazat niczym pendolino po każdą pierdołe
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:32
ahh.. rozumiem papkinie, a jak tam z klarą
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:33
@Majciak: ciągle chce ode mnie krokodyle, a skąd krokodyla mam wziąść?
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:34
na allegro
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:35
@Majciak: pamiętaj że żyje w świecie dramatu który powstał przed allegro
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:37
oh .. no tak... wątpie abyś dostał jakieś dobre pieniądze za tą kolekcje motyli ..więc o kupnie tresowanego możesz zapomnieć
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:27
@Majciak: Cię. Gn
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:32
@siemowit: ?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 20:33
@Majciak: Napisałeś ''wzywamy cie'' a pisze się cię.
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:34
@Majciak: *Wątpię
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:35
@siemowit: ah.. okej?
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:36
@Majciak: Grammar nazi.
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:54
jam jest Papkin
Lee północy
rotmistrz sławny i kawaler
znają szwedy muzulmany
Artemizy ostrze slawne
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:56
@Miguelp: jam jest papkin
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:18
no wiem
tylko cytuje
Odpisz
23 kwietnia 2018, 07:12
Krokodyla to może na jakimś straganie
Odpisz
23 kwietnia 2018, 07:15
@hacia3: na straganach są tylko aligatory
Odpisz
23 kwietnia 2018, 07:17
W obozie?
Odpisz
23 kwietnia 2018, 14:42
@hacia3: tylko w niektórych obozach są, ale dobrze chronione
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:31
To idź waćpan dla Klary zdobądź
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:38
@hacia3: obozy są Cześnika
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:02
Niech to! Może przekup Wacława
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:06
@hacia3: z tym patafianem nie będę współpracował!
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:16
Ehh... przekup klare?
Odpisz
24 kwietnia 2018, 17:19
@hacia3: to nie jest zgodne z kodeksem rycerskim
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:02
Nie jesteś rycerzem
Odpisz
24 kwietnia 2018, 22:24
@hacia3: jestem najlepszym rycerzem z Europy!
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:13
co waćpan mówisz ??
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:42
#TeamPapkin
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:57
@Grzechoooo: najlepszy team
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:38
jedyny właściwy team
Odpisz
22 stycznia 2018, 13:28
Ja "Zemste" mam za sobą. Teraz "Kamienie na Szaniec" 3 gim pozdrawia.
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:27
Odpisz
21 stycznia 2018, 17:59
*kiedy wszędzie pełno memów z "Zemsty", tylko dlatego, że siódme klasy mają to teraz na j. polskim :v*
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:18
@Amy666: Ja mam właśnie Zemstę a jestem w 2 gimnazjum
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 21:41
@matiSZynka121: My będziemy omawiać po feriach :/
Odpisz
21 stycznia 2018, 23:10
@Amy666: miałem w październiku xd
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:03
@Amy666: Już nie mogę się doczekać kolejnej tury memów o Łęckiej z "Lalki". Zbliża się termin.
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:10
Akurat w szkole zemstę jako lekturę mamy
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:20
da ktoś zdjęcie bez napisów?
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:10
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:11
@Pilaw: Bógzapłać
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:26
Bóg zapłać pisze się oddzielnie. GN
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:12
@siemowit: siemowicie, masz słowiańskie imię ale pracujesz dla nazistów?
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:28
*kojarzy fakty*
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:38
Pieknie dobrane
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:53
Papkinie?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 21:19
wzywałaś mnie mocium Pani?
Odpisz