Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

22 stycznia 2018, 13:06

Spi***alajcie mi od Opery, najlepsza przeglądarka <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar laczkipl

14 lipca 2020, 16:12

@darcus: właśnie
Wypad od opery

Avatar
Uldren_Sov

30 czerwca 2022, 17:35

@darcus: nie dorósł

Avatar ItsMee

5 czerwca 2019, 23:07

Opera 10/10

Avatar
Konto usunięte

23 października 2018, 13:29

Musiałem zobaczyć ten mem 3 razy klikając losowe, aby zrozumieć o co chodzi

Avatar Sarux

21 stycznia 2018, 23:13

opera nie aż taka mała

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar patolek111

22 stycznia 2018, 08:56

@RumekFuria: jestem z wami

Avatar Tymek590

28 stycznia 2018, 17:51

@Sarux: #AveOpera

Avatar kalais

24 stycznia 2018, 02:29

opera>>>

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2018, 22:14

Czemu Opera nadal mała?

Avatar karollabuskl

23 stycznia 2018, 19:26

co tu robi safari?

Avatar Xenomorph12

23 stycznia 2018, 16:15

Avatar Milogost

22 stycznia 2018, 21:31

#teamopera

Avatar hesa656

22 stycznia 2018, 17:15

#TeamChrome

Avatar TenLucznik

21 stycznia 2018, 23:16

Tak wcześniej wyglądała mozilla?

Avatar CookieeeMan

22 stycznia 2018, 15:31

@TenLucznik: tak, wcześniej nawet miała nazywać sie redfox

Avatar Windows_10

22 stycznia 2018, 07:14

team mozilla

Avatar Pikachu_fan_Subaru

22 stycznia 2018, 15:04

@Windows_10: *dołącza*

Avatar Pikachu_fan_Subaru

22 stycznia 2018, 15:04

#TeamFirefox

Avatar michaolekYT

22 stycznia 2018, 14:22

Ja korzystam z Microsoft Edge i jest to najlepsza przeglądarka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Shocke_

23 stycznia 2018, 08:41

@Lekki69: Co? A mowa nie jest o Microsoft Edge? Czemu nagle zaczynasz rozmawiać o Operze?

Avatar Lekki69

23 stycznia 2018, 09:23

@Shocke_: Wybacz xd. Moje ukubione dwie przeglądary to Opera i Edge. Edge zresztą też mi szybciutko idzie i gładko. W dodatku interfejs ma przejrzysty

Avatar Liechtensteinball

22 stycznia 2018, 13:45

Ja tam zawsze używam tylko Opery i przez to często w kręgu znajomych jestem traktowany jak spie**olina "no bo kurła jak to nje moszna uszyfać HROMA najlepszej przenglondargi?!"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

Phi!

Niegrzeczny Oskarek

Ikony

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka