Przechodzę na płaskoziemizm
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Północne Węgry
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2021, 10:15
COOO
Odpisz
23 stycznia 2018, 12:59
No i prawidłowo w końcu ktoś się uwolnił od kłamstw jakie nam wciskają pozdrawiam serdecznie Zbigniew i zapraszam na moje konto na "jutubie" fanpejdza
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:50
@ZbigniewKoszyrski: Im więcej wierzących tym lepiej
CHWAŁA WIELKIEMU ŻÓŁWIOWI
Odpisz
24 stycznia 2018, 09:22
@PanSowa12: Nie wierze w żadne żółwie bo to bzdura nie wiem kto wam takich głupstw naopowiadał ale nie życzę mu żeby uwolnił się od kłamstw które mu wciskają pozdrawiam
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:35
@ZbigniewKoszyrski: NIE OBRAŻAJ NASZYCH WIERZEŃ
WIELKI ŻÓŁW JEST ŻYCIEM
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:58
@PanSowa12: Panie co pan za głupoty gada żółw to wymysł psychopatów i reptilian i nie pieprz pan głupstw że nie. Nie odpowiadaj na tą odpowiedz dobre bo nie mam czasu ja tu pracuje. Człowiek ciężko haruje a tu jakiś pan postanowił mnie wku*wić a idź pan w pi**u.
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:34
@ZbigniewKoszyrski: TY NIETOLERANCYJNY CZŁOWIEKU CZEMU OBRAŻASZ MOJĄ RELIGIĘ I MÓWISZ JAKIEŚ FARMAZONY I KŁAMSTWA
WIELKI ŻÓŁW JEST PRAWDĄ
Odpisz
25 stycznia 2018, 10:15
@PanSowa12: A daj mi święty spokój bo nie mam nerwów i czasu na ciebie
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:51
@ZbigniewKoszyrski: TY SEKSISTO
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:11
Pisząc z nimi nie spodziewałem się czegoś takiego
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:39
@PanSowa12:
to nie fake?
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:22
To autentyczna rozmowa, oto dowód
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:25
@PanSowa12:
szacun
ja przed chwila odje**lem to:
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:09
Oh wow
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:34
zje**ne, wiem
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:52
ktos wysle samo "OKRĄGŁA"?
Odpisz
22 stycznia 2018, 01:05
@Zsialkowany:
Odpisz
23 stycznia 2018, 00:26
@PanSowa12: Dziękuje.
Odpisz
23 stycznia 2018, 07:17
@Zsialkowany: Ależ proszę bardzo
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:09
O nie... to ja przecież go zrobiłem.
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:26
@XDgierman: Co?
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:27
@PanSowa12: Ano, ja ten obrazek z OKRĄGŁA zrobiłem
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:28
@XDgierman: O nie
żegnaj przyjacielu
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:29
@PanSowa12: (☉_☉)
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:42
@XDgierman: (*)
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:11
@ResiaPL: [*]
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:15
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:17
@HAPPYCAT212104: niszek lekarski się?
Odpisz
22 stycznia 2018, 09:56
Wielki Żółw mnie rozwalił xD
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:02
Ciekawe ile Najwyższy ma wzrostu.
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:04
@Czeran: na plaskiej ziemi nie ma czegos takiego jak wzrost
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:16
Czemu ?
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:16
@Czeran: Ponad 2 metry
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:18
@polandball1: Może Najwyższy to Jan Paweł II ? W końcy wszyscy mówią, że był wielkim człowiekiem.
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:43
@Czeran: Ale to chodziło o jego knagę
Odpisz
22 stycznia 2018, 02:27
@Czeran: Jest możliwe
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:39
a oni się nie poddali?
Odpisz
22 stycznia 2018, 01:06
@DziwnyPan: prima aprilis w styczniu
Odpisz