Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2018, 00:55
Ma ktoś czystego mema, z tym goście? Tylko nie w rozdzielczości dwa na trzy piksele.
Odpisz
24 stycznia 2018, 07:03
@GooseApocalypsE: nie mogłem znaleść oryginału, więc obciąłem z jakiegoś meme, proszę
Odpisz
24 stycznia 2018, 12:50
Dzięki
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:14
Miałem tak w fs. 2dni robiłem zamek z balotów. Gdy kuzyn do mnie przyjechał chciałem sie popisać i wjechałem z prędkością na Maxa. Po totalnej rozwalce zamiast przerwać gre zrobiłem sava a ta gra niema możliwości w czytana wcześniejszego save
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:17
@Gacekpolski: W katalogu gry są starsze zapisy :v
Odpisz
24 stycznia 2018, 00:38
@Snorciakkk: polecam folder "savegame (x)_backup"
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:01
5 bo farming
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2018, 22:31
@PazdanBoy: 5 bo gra która polega na sadzeniu roślin i jeżdżenou traktorem
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:34
@polak922: fajna mi się podoba lepsza niż zje**ne anime
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:39
@PazdanBoy: to chyba miało być nawiązanie do mojego profilowego ale coś ci nie wyszło XD
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:43
@polak922: ? nawet nie wiem o czym ty gadasz
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:17
@PazdanBoy: Grałeś kiedyś? Obawiam się że nie. Gra wydaje się prosta i nudna, ale wciąga jak poje**na
Odpisz
22 stycznia 2018, 02:08
To ja w gothic kiedy postanawiam wybić całe Khorinis.
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:17
@DAVJD: Łączę się w bólu xd
Od tej pory zawsze mam jakieś zapasowe save'y
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:24
Po prostu wczytaj starszy save
Odpisz
22 stycznia 2018, 08:02
gorzej jak gra ma jeden "slot"
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:11
@CoolSceleton95: najgorzej
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:02
Dlatego, moi mili, robi się coś takiego jak kopie zapasowe.
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:06
@darcus: albo autosave'y
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:21
Co się tam zepsuło? [_]
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:37
o fack
Odpisz