Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2018, 18:08
Moja parafia taka piękna <3
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:09
@SzaraSowa: Jakby ktoś chciał, to mogę dokładnie opisać co się wydarzyło.
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:12
@SzaraSowa: mów co tam zaszło
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:21
No to tak. Akcja wydarzyła się na mszy o 8 rano. Na tą godzinę w 90% przychodzą ludzie po 60. Mniej więcej gdzieś w środku mszy wszyscy usłyszeli huk. Dzik przebił się przez 2 szyby przy drzwiach wejściowych. Wtedy zaczął biegać po całym kościele. Proboszcz wraz z innym księdzem i ministrantami czmychnęli do zakrystii i od tąd nie było już ich widać. W między czasie, dzik wbiegł do szopki bożonarodzeniowej i ją kompletnie zdemolował . Ogólnie to panowała panika. (tylko na dole kościoła, u góry to było widowisko). Wszystkie dziadki go goniły. Wtedy przybiegł drugi ksiądz i zaczął mówić co zrobić, aby wygonić dzika. Zaczęli robić korytarze z ławek, żeby pokierować dzika i się to udało. Potem przyjechała straż miejska i policja (nie wiem po co). Ogólnie kościół jest tuż przy lesie, a wtedy spadł śnieg, więc całe stadko zaczęło chodzić w jego okolicy. A te dziki to serio problem, coraz częściej zagłebiają się do osiedla orać ziemię.
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:22
@SzaraSowa: interesujące
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:25
Dzik pewnie chciał kazania posłuchać, ale ksiądz uciekł :/
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:13
@SzaraSowa: mogłem się wcześniej zebrać i iść na tą ósmą
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:18
@SzaraSowa: a gdzie to i pod wezwaniemjaka parafia?
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:37
@SkrzydlataHusaria: Ruda Śląska, dzielnica Halemba, Parafia Bożego Narodzenia.
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:09
@WielkiSpod: Dziękuję. A on wybił te szyby, czy jak?
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:53
@SkrzydlataHusaria: Wypchnął z obramowania. Nie popękały.
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:39
@WielkiSpod: dziękuję.
Odpisz
23 stycznia 2018, 17:21
Wysłannik Lucyfera
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:52
POTĘŻNY ODYNIEC
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:06
@Krzyniu: P
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:39
O
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:43
konałem cię
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:45
T
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:46
czujesz pot? Wez ten nowy lek na pot
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:47
@Mrpoker: chociaż może chciałeś napisać potter ale najpierw napisz harry
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:47
@Mrpoker: czemu to robisz naćpany Jerry?
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:16
Ę
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:36
@Pandzianikki: potencja? lek na potencję? potencja pisze się przez "en", a nie " ę"
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:38
ile u pana kosztuje?
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:49
@Pandzianikki: Panie, jak to nie apteka tylko monopolowy jest
Odpisz
23 stycznia 2018, 17:01
ku*wa, widziałem, żeby brać max 3 marsjanki, a nie 5
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:35
Gdyby dzik wtargnął do supermarketu czy do banku, to wśród klientów i personelu tych placówek też zapewne wybuchłaby panika, ale co ja tam mogę wiedzieć.
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:56
Wierni panikowali przez pół mszy, bo figura Jezusa została zniszczona przez POTĘŻNEGO dzika
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:57
@Kejdzej: Ty serio kochasz tego mema :V
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:02
Jest tylko jeden mem, który kocham bardziej
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:03
@Kejdzej: Ja i tak najbardziej lubie memy z lisełami
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:05
A ja porno
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:05
@Davido: Z lisami?
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:13
@Kejdzej: P
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:14
rzestań
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:31
Tak
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:34
@Davido: :/
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:01
:3
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:01
@Davido: >:/
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:04
A takie niedźwiedź x lis to już w ogóle
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:12
@Davido: ¶ _¶
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:16
(^ ω ^)
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:22
@Kejdzej: Ja pie**ole admine usunęły twój obrazek "Dziki papaj wtargnął do kościoła i zniszczył figurę Jezusa.Wśród wiernych wybuchła panika".
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:27
@Andrzej_Duda: No niestety, mamy adminofaszyzm :/
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:28
@Kejdzej: Przecież to nawet nie było jakoś specjalnie obraźliwe!
Odpisz
23 stycznia 2018, 15:23
Dzik zginie i będzie płonął w piekle całą wieczność! HAHAHAHA GŁUPIE DZICZYSKO! ZNISZCZYŁO FIGURKĘ NASZEGO WYBAWCY!!!!!!!!
Odpisz
23 stycznia 2018, 16:08
@MajnkraftAlusiek: dziki jako zwierze według Biblii nie mają duszy
Jakie to świetne że udajecie wierzących i nie wiecie w co wierzycie (nie tyczy się wszystkich)
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:02
@misko02: to raczej słaby bait albo troll, również słaby
Odpisz
23 stycznia 2018, 15:15
Noga Zeusa
Prywatna klinika...
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:11
Gdzie jest wasz bóg teraz katolicy?
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:24
@Hyberius: Tam gdzie zawsze. A co?
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 21:35
Dziennikarz: Z czego by się pan najmocniej cieszył?
Dzik: Gdyby Pan Jezus upadł i sobie figurkowy ryj rozwalił
Odpisz
22 stycznia 2018, 20:01
Widać, że rodzimowierca. Po lasach się szlaja i katolików szkaluje.
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:57
Szatan z tego dzika
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:12
@EmielRegis: istny diaboł
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:40
to był diabeł z piekła (nk motzno)
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:17
a jak byłam z klasie ,,zerowej" to byliśmy na placu zabaw. tam obok jest boisko i akurat była duża przerwa i pół szkoły wyszło na to boisko. nagle na boisko wleciał dzik. ogólnie panika. wszyscy byli ewakuowani, ale my, maluchy, mieliśmy plac zabaw za bramką i mogliśmy zostać. połowa mojej klasy oglądała dzika. moja stara szkoła taka piękna :)
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:11
Chodzę do tego kościoła, ale to się stało na mszy o 8, a ja byłem na 11... przegryw życia...
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:21
To pewnie Legion
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:14
I choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulę...
AAAA, KUU***WWAAAA, DZIIIIIKKKK!!!
Odpisz