Zboczyliśmy z trasy jako gatunek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2018, 21:14
w końcu przegrywki mają kogoś kto ich nie zostawi
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:15
@siemak: Anonki to mistyczna rasa, o której nikt nigdy nie słyszał.
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:16
@Mikatrix: masz niżej Majciaka więc jednak istnieją
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:18
@siemak: zaiste
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:18
@siemak: Mamy jeden egzemplarz. Aby mieć pewność, że nie jest ona wyjątkiem potwierdzającym regułę, potrzeba wincej.
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:20
@Mikatrix: chyba.. ja jedyna jestem taką ch*jową przegrywką ;(
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:27
@Majciak: znajdziesz kiedyś anona na koniu depresji
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:24
@Mikatrix: Bardziej FemAnonki bo anonki może być zdrobnieniem do anony ,lecz to tylko szczegół.
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:24
@Majciak: Anonka nr2 zgłasza się na służbę
Odpisz
23 stycznia 2018, 00:34
@DomiKicia: Anonka nr.3 wita
Odpisz
23 stycznia 2018, 00:59
@LostInSpace: Anonka nr.4, dzień dobry wieczór
Odpisz
23 stycznia 2018, 06:42
@Mikatrix: anonka nr. 5 dzień dobry
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:23
Anonka nr 6, witam
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:43
@natada: do wyboru do koloru
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:07
@natada: Anonka nr. 7, Witajcie
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:49
@SamurajSonia: witam
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:52
@Majciak: Mogę wam pomóc wyjść z spie**olenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:01
@Mroczny_Pan: Nie.
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:36
@Mroczny_Pan: nie.. dzięki
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:01
@Mroczny_Pan: może kiedy indziej
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:08
@Majciak: Ślicznie rysujesz :3
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:08
@Mroczny_Pan: kiedy nawet anonki cie nie chcą
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:17
kto
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:18
@siemak: życie xD
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:18
@siemak: anonka 8
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:21
@Mroczny_Pan: spróbuj tego co ja. wiatraki rozumiąm
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:55
@Majciak: Ty
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:58
dziękuje
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:06
@Majciak: :3
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:12
;3;
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:13
@Majciak: ^3^
Odpisz
24 stycznia 2018, 07:58
×3×
Odpisz
24 stycznia 2018, 08:42
@Majciak: czy to jejowe biuro matrymonialne?
Odpisz
24 stycznia 2018, 08:48
@Miguelp: może
Odpisz
24 stycznia 2018, 09:06
@siemak: oh
Odpisz
24 stycznia 2018, 09:30
@Miguelp: szukasz kogoś?
Odpisz
24 stycznia 2018, 13:43
@siemak: nie
już nie
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:20
@Majciak: #3#
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:13
030
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 08:43
@Majciak: ; ͜ > ;
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:48
@siemak: woah
Nie dostałem hejtu
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:38
@Miguelp: hejt za co?
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:43
@siemak: Właśnie
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:54
@siemak: za posiadanie dziewczyny
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:57
@Miguelp: poprostu nie nazywaj się prawdziwym jejakiem
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:59
@siemak: Teraz widzę że mój wiatrak wydaje się bardzo pociągający.
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:59
@siemak: fuck
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:12
@Miguelp: W realu czy przez neta?
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:16
realu
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:19
przez neta to trch słabo
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:47
@Miguelp: Zazdroszczę
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:47
@Majciak: Mój przyjaciel nie narzeka
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:02
wiem
Odpisz
16 lipca 2019, 13:55
@Majciak: Hej, dalej przegryw ?
Odpisz
16 lipca 2019, 21:03
Wątpię czy coś przez ten czas się zmieniło, chyba że nas zaskoczy
Odpisz
16 lipca 2019, 21:11
@SamurajSonia: A ty?
Odpisz
16 lipca 2019, 21:44
tak, dalej
Odpisz
17 lipca 2019, 19:51
A ja mam kota
Odpisz
19 lipca 2019, 23:53
Siedzę nocami na jeja, odpowiedź nasuwa się sama
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:28
A można będzie wybierać rasowo?
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:11
@NaiNeko27: A co, Koreańczyka chcesz? xD
Odpisz
23 stycznia 2018, 00:51
@Xerxess: Well, to roboty, więc zawsze można dobudować niektóre walory
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:50
@NaiNeko27: Fajny avek :)))
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:05
@OrangeCherry: Dzięki, twój Suga też spoko
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:10
@NaiNeko27: Dziękuję :)
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:24
@OrangeCherry: awww Suga
btw Neko ostatnio się pytalam w kom czy to Tae, ale usunięto obrazek zanim zobaczylam, napisz no tu jeszcze raz
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:37
@DomiKicia: Tak, wcześniej miałam ten avek i to był Tae, teraz jest Jin, którego przerobiłam z filmiku na avka
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:44
@NaiNeko27:
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:20
@DomiKicia:
Odpisz
24 stycznia 2018, 04:59
@NaiNeko27:
Odpisz
24 stycznia 2018, 06:02
@DomiKicia:
Odpisz
24 stycznia 2018, 08:18
@OrangeCherry:
Odpisz
24 stycznia 2018, 11:22
@DomiKicia: Dobra, lepiej nie róbcie spamu bo was zhejtują :P
Odpisz
24 stycznia 2018, 11:14
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:29
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:52
@lorax12:
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:37
Nie wiem po co to, jak będąc dziewczyną można znaleźć partnera do seksu z palcem w dupie.
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:14
Jak faceci mogą spać z lalkami to kobiety też
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:34
a bo ja nie mogę mieć takiej ładnej zabawki, tak? tylko chłopy mogą? *foch*
Odpisz
23 stycznia 2018, 20:05
Jeszcze nie tak dawno na Jeja: "Kobiece seks-roboty? Nauka zmierza w dobrym kierunku!".
"Męskie seks-roboty? Co się dzieje z tym światem...".
Hipokryzja jak CH*J. Ale co tam, ja i tak czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:29
Są rzeczy ważne i ważniejsze.
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:23
czy to oznacza porno z samymi robotami?
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:05
@Raczysko: na 100% takie się pojawi, lecz wątpię żeby się przyjęło
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:11
a miała być bomba nuklearna która mogła by zniszczyć półkule
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:12
KU*WA myślałem, że preriokur i dałem czerwone, wybacz
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:13
@Szortek: Prierokur ma białe tło pod koroną i napis wolność zamiast korwin
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:14
Wiem, ale dałem czerwone jak tylko zobaczyłem koronę, wybacz jeszcze raz.
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:16
@Szortek: zawsze moge zmienić tą korone na ptaszka
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:19
dam ci odrazu wnik wyborów Korwin na pewno przegra
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:24
@Yukiterku: nie
Odpisz
23 stycznia 2018, 07:43
zakład?
Odpisz
23 stycznia 2018, 10:26
@Yukiterku: tak
Odpisz
23 stycznia 2018, 17:54
ok o ile???
Odpisz
23 stycznia 2018, 17:54
@Yukiterku: strzałek w góre*
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:12
@Yukiterku: o 1
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:34
prosze
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:35
@Yukiterku: wszyscy świadkami
Odpisz
23 stycznia 2018, 19:04
@Yukiterku: napewno każdy za rok będzie pamiętał o tym zakładzie
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:12
Admin naprawił tego mema jako rekompensatę za zepsucie wcześniejszego?
Odpisz
23 stycznia 2018, 04:24
Biere
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:50
Ban bo cycki!
Chwila, przecież ja to dodałem...
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:57
@kowalski12: Gdzie ty tam cycki widzisz
Odpisz
22 stycznia 2018, 23:32
może nie mamy latających aut ale mamy latające wanny
Odpisz