Tylko wezmę napój i już mnie nie ma
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Drewniany kominek
Gorąco... upał... ciepło mi...
Przerwa na herbatkę
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2018, 18:23
Korona Królów, jak ja nienawidzę histy.
Odpisz
24 stycznia 2018, 18:55
@GorillazNoodle13: dziwak
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:09
Jestem dziewczyną. :-:
Odpisz
23 lutego 2018, 16:43
@GorillazNoodle13: dz****? nie wiem
Odpisz
23 lutego 2018, 16:47
no wlasnie dziwak to unieersalne okreslenie
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:12
wolę koronę królów niż tvn
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:13
moje życie na jednym obrazku
Odpisz
23 stycznia 2018, 12:27
W każde święta
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:58
W każde spotkanie
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:19
Korona Królów to tak memodajny serial
Odpisz
23 stycznia 2018, 09:45
Jezu,jakie to prawdziwe xD
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2018, 07:50
I znowu w tyn komputer
Odpisz
23 stycznia 2018, 08:33
@JanuszWaleczny: Dziwczyne by se znalaz
Odpisz
23 stycznia 2018, 09:38
tylko f te głupie girki gra, do koscioa nie chodzi
Odpisz
23 stycznia 2018, 08:24
imprezy w domu bardzo
Odpisz
23 stycznia 2018, 07:45
Tru
Odpisz