Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

21 września 2019, 20:19

spodnie z okiem

Avatar tobiaszg21

20 lipca 2018, 09:34

kiedyś widziałem jak jakaś dziewczyna nosiła podobnie telefon. kiedy przechodziła przez pasy telefon jej upadł. zauwarzyła to dopiero jak wystartowały samochody. płaczu nie było końca.(oczywiście miała srajfona)

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2019, 14:17

@tobiaszg21: no i maszyna szpan-bot poszła w pi**u

Avatar VaticanBall

24 stycznia 2018, 23:53

Mnie zawsze śmieszy jak dziewczyny do kieszeni na dupie wkładają iPhony, taki chamski i tandetny szpan. Myślą że jeśli mają telefon od Apple to od razu są lepsze, bogatsze i bardziej prestiżowe, znam sporo ludzi mających pieniądze którzy posiadają starsze modele telefonów, niekoniecznie takie drogie.

Avatar PimpekLord

25 stycznia 2018, 00:10

@VaticanBall: ja tam nie lubie iphonow

Avatar VaticanBall

25 stycznia 2018, 00:19

@PimpekLord: Ja też nie. Miałem iPhona 4S Czarnego i 6 Plus. Jak za taką cenę nic ciekawego. Teraz mam Xiaomi Mi 6 64 gb, o wiele lepszy

Avatar makajet

25 stycznia 2018, 01:05

@VaticanBall: to jest b8 żeby zwróciły uwagę na swoją dupę i czuły się dowartościowane jak się na tym "przyłapią"

Avatar WesolyKomuch

25 stycznia 2018, 18:48

@VaticanBall: I cały czas te telefony wypadają 😂😂

Avatar PimpekLord

25 stycznia 2018, 20:21

@VaticanBall: w cenie i phona wole juz note 2 kiedys moj tata go kupil niedawno potym jak wychodzil i ma go do dzisiaj i bez zadnych powaznych uszkodzen chociaz kiedys mu spadl z balkonu na drugim pietrze na metalowa rurke. dopiero potem cos sie odksztalcilo bo.. spadl z łozka.

Avatar maksimus197

24 stycznia 2018, 21:44

kieszenie w "modnych" spodniach coraz mniejsze, a telefony coraz większe

Avatar Alysha

25 stycznia 2018, 00:45

@maksimus197: Jak żyć?

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

24 stycznia 2018, 20:48

No ale damskie spodnie to jakieś gówno. Niepraktyczne. W niektórych męskich kobieta wygląda równie dobrze, a najważniejsze: mają k i e s z e n i e

Avatar Slithey

24 stycznia 2018, 21:01

@DinozaurPrzeznaczenia: Mam damskie mam kieszenie co teraz?

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

24 stycznia 2018, 23:55

@Slithey: nic

Avatar CrazyMe

Edytowano - 24 stycznia 2018, 23:26

Dlatego kupuje wyłącznie fason "boyfriend" bo nazywają się że niby męskie, ale tak naprawdę żeńskie I nikt mi tego nie wytknie, plus mają duże kieszenie

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2018, 21:34

To po ch*j im te kieszenie w ogóle?

Avatar Dark_Dante

24 stycznia 2018, 21:33

Dlatego nie noszę damskich spodni.

Avatar GupieKonto

24 stycznia 2018, 11:26

Fałszywe kieszenie to mój największy wróg.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2018, 20:19

@GupieKonto: Najgorsze jest, to że w prawie, każdych damskich spodniach tak jest ;-;

Avatar Krzyniu

24 stycznia 2018, 20:32

Tsoooooo. O nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Tacy to pożyją

Fajnie że odpowiedzieli

Drewniany kominek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka