Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2020, 07:54
*rok 2020, Kim nie żyje (chyba)*
Odpisz
24 stycznia 2018, 17:24
Zawsze mógł zostać jankesem...
Odpisz
10 lutego 2019, 10:39
to było by dobrze
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 10:00
Skoro wie że jak umrze to zacznie nowe życie to czemu nie wyskoczy lekarzowi z rąk na główkę ?
Odpisz
24 stycznia 2018, 10:24
Nie musi bo umrze z głodu
Odpisz
24 stycznia 2018, 10:25
Musi poczekać aż mu pępowinę odetną.
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:04
Nie bo wtedy cała rodzina do obozu za samobójstwo
Odpisz
25 stycznia 2018, 07:52
@ToJeAmelinium: Oni też się odrodzą w nowym życiu więc...
Lepiej dla nich
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:03
O Boże, musiał naprawdę nabroić
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:06
zawsze można sie zabić jak rozstrzelają rodzine to bedzie bardziej dlanich nagroda
Odpisz
24 stycznia 2018, 17:16
Mogło być gorzej tam to zawsze może iść do wojska lub bezpieki i jako tako życie ułoży,gorzej jakby urodził się w chatce z gówna pośrodku afryki.
Odpisz
24 stycznia 2018, 14:27
w sensie syn kima?
czy że w Korei?
Odpisz
24 stycznia 2018, 14:33
W Korei.
Odpisz
24 stycznia 2018, 16:15
@SowingSeason:
przeje**ne...
Odpisz
24 stycznia 2018, 14:19
Pamiętajmy że zawsze mogło być gorzej. Np mógł się urodzić jako syn weganki i antyszczepionkowca
Odpisz
24 stycznia 2018, 14:07
O cie panie admin nie ocenzurował
Odpisz
24 stycznia 2018, 13:01
Przeje**ne
Odpisz