Trochę nieswojo się czujesz lecąc na wakacje, aż tu nagle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Tacy sami, a ściana między nami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2014, 19:56
lece se na mexyk co to aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
26 marca 2014, 19:55
ja też
Odpisz
18 kwietnia 2013, 13:30
Ja bym się trochę zdziwił gdyby to był samolot F22-Raptor.
Odpisz
15 kwietnia 2013, 17:31
Fajny widok! :3
Odpisz
14 kwietnia 2013, 22:16
Carl znowu używałeś kodów?
Odpisz
14 kwietnia 2013, 21:22
już niedługo tak będzie w polsce, tylko na dachach tych samolotów będą fotoradary
Odpisz