Gdy za bardzo wczujesz się w grę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 18:49
1273 DOWN THE ROCKEFELLER STREET
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:46
fani osu łączmy się
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:56
*łączy się* nick i level proszę :D
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:06
*Łączy się* Jedna z moich ulubionych beatmapek, ile ja się namordowałam by mieć na niej dobrą ocenę, grając za pomocą najtańszej myszki ; v ;
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:21
@adi66150: El Banan
Lvl 51
Wiem zajebisty nick xd
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:22
*łączy się*
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:05
@adi66150: KaniaPL 58lvl 701pp aktualnie
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 22:25
@Tymek590: ja mam:
RedstonekPL
81pp
lvl 24
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:25
68lvl 974pp Filek03
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:54
jakie na jeja są kuhwa noobki
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:19
*łączy się*
WreqPL
lv:51
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:33
@adi66150: *łączy się* 2012game
33lvl oraz 386pp
Odpisz
25 stycznia 2018, 13:38
Soy Nikko San level 108 accuracy 91,09%
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 19:45
*łączy się*
Tylko mania
Hasiowaty
5738pp
Odpisz
25 stycznia 2018, 19:45
Wczoraj w to pierwszy raz zagrałem i prawie nic nie umiałem trafić xd
a mam platynę w LoLu
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:08
@kronim: a co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:37
arbuziec - 370 pp
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:24
@kronim: LoL to nie zręcznościówka zią :v
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:36
megadeth116 lvl 97 1,998pp
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:14
@kamykPL: Jak to nie??? i co powiesz że to strategiczna?
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:00
@kronim: ja bym bardziej powiedział, że MOBA
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:31
@kronim: Bardziej właśnie taktyczno strategiczna :)
Odpisz
26 stycznia 2018, 02:04
@kamykPL: ale jak nie będziesz trafiał żadną umiejętnością to gówno zrobisz przeciwnikowi
Odpisz
26 stycznia 2018, 09:49
@kronim: To tylko jak grasz Ezrealem, nie wszystko to skillshoty.
Odpisz
26 stycznia 2018, 03:38
co to za nutka?
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:58
@Aqqressive: rockefeller street
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:58
czy on gra w osu na myszce?
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:05
@dr_plaga: Zgadza się, właściwie nie jest to zła opcja, jeśli nie posiada się tabletu graficznego
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:30
@SamurajSonia: można osiągnąć bardzo dobre wyniki na myszce :p
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:44
@minszeff: To akurat wiem ^^ ale zależy też od myszki, mija niestety na spinnerach sobie nie radziła
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:40
@dr_plaga: Ten gościu to Miraie i normalnie gra na tablecie.
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:03
Pomijając absurd tej sytuacji, zauważyliście ich synchronizacje?!
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:38
Gdyby tak była armia czerwona tak tańcząca *°*
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:32
Ale wiecie noooo... to osu jest... ja tez tak mam...
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:15
Byo
Odpisz
25 stycznia 2018, 19:37
Chyba bło ale nie wiem
Odpisz
25 stycznia 2018, 19:13
Grając w osu robię praktycznie to samo, dodając do tego rzucanie myszką i walenie w klawiaturę jak niedoje**na.
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:08
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 20:26
Mam kumpla co gra w osu na informatyce
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:45
@lorax12: u mnie tezz
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:47
Nuta ?
\______/
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:48
@Boberek00: Rockefeller Street.
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:49
@vince_: Dzięki
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:49
@Boberek00: Prosz bardzo.
Odpisz