Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 15:45
i bardzo dobrze. moi somsiedzi palą śmieciami
Odpisz
25 stycznia 2018, 16:03
@Windows_10: mogłeś zgłosić to na policję bo to nielegalne (i szkodliwe dla ciebie)
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:46
@Rozyv: tak, ale straż miejska gówno robi
Odpisz
30 stycznia 2018, 08:49
@Windows_10: Za 1750 zł netto też nie miałbym ochoty.
Odpisz
19 czerwca 2020, 00:08
@Windows_10: a co maja zrobic skoro palenie smieci jest tańsze niz segregacja lok?
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:08
Nareszcie! W końcu czyściejsze powietrze.
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:03
@Lujis: Miejmy taką nadzieję
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:59
Co to zmieni?... Janusz zapłaci mandat i dalej będzie palił śmieciami. Znam to dobrze, mimo, że mój sąsiad zapłacił już chyba 5 mandatów za palenie śmieciami bo sąsiadów to wkurzało to i tak to robi, takie życie...
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:28
Dron pewnie napędzany ropą naftową /s
Odpisz
26 stycznia 2018, 20:09
Coś w tym kraju ruszyło.
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:29
Janusz: "Jak tak można uczciwych ludzi mandatami karać, złodzieje!"
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:56
Szanuję za to. W końcu skąpe janusze przestaną palić śmieciami i powietrze będzie czystsze.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:51
Za palenie śmieciami nie powinien być mandat
POWINNO BYĆ WIĘZIENIE, bo to jest tak jakby zorganizowane, zaplanowane, regularne trucie innych ludzi, a wiadomo że próby zabójstwa są karalne więcej niż kartkę z napisem
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:53
@matiExtreme: Nie ma tyle miejsc w więzieniach.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:48
wykop to gówno
Odpisz
25 stycznia 2018, 16:04
Szanuje mocno. Moim zdaniem powinni zainwestować w bardzo dużą ilość dronów.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:37
conajmniej kilka na jedą taką dzielnice
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:42
@ptasznik5: Tak. Ogólnie to powinni zrobić jakąś wielką akcje przeciwko smogowi bo to są realne pieniądze przeciekające przez palce
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:42
My mamy drony, Rosjanie ku*wa kładrokoptjer.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:33
Kaj mnie z tymi dronami? Od kiedy nie moszna śmieciów palić?
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:13
I całe szczęście. Moja siostra wylądowała przez to w szpitalu
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:25
@CoolSceleton95: Przykro mi... :(
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:12
Chciałbym widzieć mine takiego somsiada, który dostaje mandat.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:10
I bardzo dobrze, bo niektórzy chcą oddychać powietrzem, a nie plastikiem.
Odpisz