Z tą Kamilą to zawsze beka xDDD
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy sami, a ściana między nami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2018, 23:13
Wyglądają jak gdyby ktoś przebił je czymś ostrym na wylot, a nie jak by się śmiały.
Odpisz
26 stycznia 2018, 20:44
Ej, wiesz co?
Odpisz
26 stycznia 2018, 21:04
@Vincka: Co?
Odpisz
26 stycznia 2018, 21:12
@adamon113: Arbuz
Odpisz
26 stycznia 2018, 21:12
@adamon113: XDDDDDD
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:32
ALE ŚMIESZNY ARBUZ XD
Odpisz
26 stycznia 2018, 20:00
@Lujis:
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:26
Ja z ziomkami śmialiśmy się podczas zmodyfikowanej gry w uno
Odpisz
26 stycznia 2018, 06:41
Ejjejejejeje
A wiecie co?!
arbuz
iks de
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:24
XDDDDD
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2018, 07:43
przestań, bo wybuchnę Ze śmiechu XDDDDDDDDDDFDSDDFDSSS
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:26
AAAAAAAAAGHAHAHAHAHSDGADGHAKFHNRUINJERFU V D
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:51
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Odpisz
26 stycznia 2018, 18:41
@Rafken593: 😂👌🔫
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:55
kiedyz ziomkiem jesteś w ch*j zblazowany
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:21
Nie wiem jakim ch*jem to przeszło na główną, ale co będę marudzić
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:54
Prawie obudziłem rodziców śmiechem xDDDDDD
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:56
Cieszę się, że moje dzieło wywołuje u innych uśmiech
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:02
@Polski_Ziemniok: Super, jestem zajebisty w robieniu stockowych memów xDDD
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:04
to bardzo śmieszny obrazek, dzięki za udostępnienie
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:04
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:06
@Polski_Ziemniok: *jesteś
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2018, 00:09
Ktoś nie ogarnia sarkazmu i dał mi czerwoną
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:11
@Polski_Ziemniok: A jaki tam miał być sarkazm?
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:12
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:38
@Polski_Ziemniok: I znów czerwona
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:55
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:35
iks de de de
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:15
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:24
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:23
Ej
co
kjokjo
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:20
Odpisz
26 stycznia 2018, 04:44
ARBUZ ROZUMIECIE ARBUZ XDDDDDDDD
Odpisz
26 stycznia 2018, 09:21
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:15
XDDDDDD
jakoś im tyle buzi nie wyrosło
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:57
@Windows_10:
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:59
@Polski_Ziemniok: teraz się zgadza
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:01
@Windows_10:
Odpisz
26 stycznia 2018, 06:35
Czemu ja się z tego śmieje XD
Odpisz