Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 lutego 2018, 22:38
Lol, jak grałem pierwszy raz w FreeFire (pubg na telefon) to zabiłem 5 osób i jakiś gość mnie przejechał
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:52
Kiedy zabijesz tego je**nego arciarza, który naku*wiał do ciebie całą bitwę
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:56
Lepsze jest uczucie jak jesteś pierwszym gościem w teamie i zabijasz wszystkich.
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:33
@SztykMolodiets: Ze swojej drużyny
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 18:37
@KaSuPl: To też fajne.
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:52
Jeszcze lepsze uczucie kiedy go zdominujesz
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:21
@Boberek00: 5 dominacji w jednej rundzie to dobrze, nie?
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:15
Ale po chwili się okazuje, że tylko odwracał waszą uwagę i w międzyczasie jego drużyna zdobyła waszą bazę.
Odpisz