Ja mogę być seksistowska, bo jestem kobietą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2013, 16:11
Ja tam nie cierpię feministek...Mężczyznom powinno się okazywać taki sam szacunek, jak ludziom.
Pierwsze skojarzenie z tym obrazkiem - Jan Maria Rokita.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:16
@SockPuppet: Trzeba mieć we łbie nie po kolei, żeby je znosić. :-) Te ich bunty przypominają lament dziecka, które nie dostało tego, co chciało.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:22
@chupacabra001: Nie-e. One mają żądania wzięte kompletnie z Księżyca, na dodatek są moim zdaniem szkodliwe dla społeczeństwa. Nie wiem, o czyje prawa walczą - bo na pewno nie o prawa kobiet.
Nawiasem mówiąc, słyszałam o przypadku, kiedy mężczyźni-feminiści zaatakowali grupkę kobiet, które występowały przeciwko postulatom feminizmu.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 17:00
@SockPuppet: Facet-feminista?
Hipokryta, czy zwyczajny debil?
Odpisz
18 kwietnia 2013, 17:54
@chupacabra001: Które nie dostało czego chciało? Nietrafione porównanie. Sugeruje, że kobiety nadal nie mają równych praw i że taka sytuacja jest w porządku. Jesli już do czegoś porównywac, to raczej do dziecka, które już dostało i płacze, że nadal nie ma.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 18:05
@Rokoko: No, też może być.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 19:35
@chupacabra001: Raczej "Pedał czy pantoflarz?"
Odpisz
18 kwietnia 2013, 19:54
@Piotr99: Na dłuższą metę hipokryta też pasuje. :P
Walczą o prawa kobiet, a tymczasem leją je po mordach.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 09:53
@chupacabra001: Nie wiem. Najpewniej podpięli się pod feminizm (który w tej chwili nie ma już nic wspólnego z prawami kobiet), żeby realizować jakieś idiotyczne postulaty radykalnej obyczajowej lewicy (chyba poszło o aborcję).
Odpisz
5 maja 2014, 21:40
@SockPuppet: Mężczyźni to nie ludzie?
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2014, 10:02
@drzewiec: Ludzie. Po prostu oglądam za dużo anime i skrzywiła mi się psychika.
Odpisz
6 maja 2021, 05:41
@SockPuppet:
Odpisz
6 maja 2013, 11:04
Nie, nie jestes kobieta.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 18:25
to kobieta ?
Odpisz
18 kwietnia 2013, 17:25
a te dready to chyba kleiła na błoto.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 17:15
FEEEEEEEEEEE DESKA A DO TEGO... wyglada jak by golila wonsy, dolna szczeka jak u faceta !! WTF?
Odpisz
18 kwietnia 2013, 17:14
w oryginale było że nie może być seksistowska bo jest kobietą
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:05
nie wiem jak wy, ale mi na kobietę nie toto nie wygląda
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:32
@Baca_online: wiesz jakieś tam wypuklenia coś na kształt cycków ma czyli może to być kobie.... ykhym... dziewczyna :)
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:34
@neokids15: no właśnie, jakie wypukłości?
i ślady ogolonych wąsów?
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:52
@Baca_online: faktycznie O_O oki nie ważne :D
Odpisz
18 kwietnia 2013, 16:41
... Po***ne i u mnie w szkole to jak jest np. matma to chłopak ma tak samo i 4 a dziewczyna ma tak samo jak ten drugi i ma 5... podobnie z w-f... dziewczyna dużo błędów popełnia i nawet 6 ma a jak mój kolega zrobił bezbłędnie to 3 dostał...
Odpisz