Grałem wczoraj w ME 2 bez zapisów i autozapisów przez 2 godziny. Gdy gra się na chwilę zacięła, stanęło mi serce. Na szczęście to nie było nic wielkiego. A dwie minuty później wywalił mi BSoD. I dwie godziny zostały zmarnowane.
Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie warto. To nadal bardzo dobra gra z świetną historią i dobrze napisanymi postaciami, gameplay też jest niczego sobie
Bardzo warto. To moja ulubiona seria, ze świetnie napisanymi postaciami (Garrus <3), soundtrackiem, fabułą, wzruszającymi i zabawnymi momentami którą przechodzę raz na rok, i zawsze uderza mnie tak samo. Poza tym przechodziłem misję samobójczą 5 razy żeby każdy żył. Było warto.
Komentarze
Odśwież2 lutego 2018, 21:36
Czy ty w ogóle wiesz co to znaczy montowanie filmu i odmowa posłuszeństwa, kiedy wklejasz ostatnią klatkę?
Odpisz
7 czerwca 2018, 08:13
@rozwalgo: paaaanie a idź pan w ch*j
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:46
Dlatego w Civ autosave co turę.
Odpisz
28 stycznia 2018, 08:39
Grałem wczoraj w ME 2 bez zapisów i autozapisów przez 2 godziny. Gdy gra się na chwilę zacięła, stanęło mi serce. Na szczęście to nie było nic wielkiego. A dwie minuty później wywalił mi BSoD. I dwie godziny zostały zmarnowane.
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:09
@qaz123: Współczuję
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:10
@qaz123:
nie gram juz w ME2
ea jak ja cie ninawidze
warto wrócić skoro gra była za free?
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:11
Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie warto. To nadal bardzo dobra gra z świetną historią i dobrze napisanymi postaciami, gameplay też jest niczego sobie
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 14:19
Bardzo warto. To moja ulubiona seria, ze świetnie napisanymi postaciami (Garrus <3), soundtrackiem, fabułą, wzruszającymi i zabawnymi momentami którą przechodzę raz na rok, i zawsze uderza mnie tak samo. Poza tym przechodziłem misję samobójczą 5 razy żeby każdy żył. Było warto.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 08:53
Było dość podobne chyba albo po prostu widziałem na innej stronce
Odpisz