Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2025, 20:42
MEEDDDIIIIICCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!¡
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:10
Jacyś jejacy chętni do grania w tf2? Ja jestem 400h, najchętniej jacyś co będą mieli frajdę ze zmiażdżania mnie. Ogólnie to myślałem nawet nad zespołem jejaków na casualu
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:46
@Palauball: ja chętny
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:50
@Palauball: Ja bym se pogra£ ale chwilowo nie mogę. A jak wrócę to pewnie mi skill spadnie.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 14:58
@Palauball: Ja mogę. Konto p2p, prawie 430h
Odpisz
28 stycznia 2018, 15:12
@Snorciakkk: Prawie tyle samo, podaj na priv link do profilu steam
Odpisz
28 stycznia 2018, 15:14
@Ghost_Rider007: Dawaj na priv
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:08
@Palauball: Jestem na apce. Wpisz snort i powinienem być u góry. Mam na profilowym kaczora donala w stroju bagiety
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:52
@Palauball: sory nie gram z polaczkami
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:25
@Palauball: Hmmm
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:50
@Palauball: mam 500h + i chętnie bym pograł na moim profilu na jeja masz link do mojego konta!
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:27
@Snorciakkk: steamcommunity,com/id/bananeg macie tu link (zamiast , dajcie .)
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:28
@xXdrozdzakXx: SIEMKA KTO PL
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 19:30
NO ELO POZDRO DLA POLAKUF
Odpisz
29 stycznia 2018, 09:20
@Snorciakkk: KTO POLAK DAJCIE MI JAKIEŚ BRONIE BIEDNY JESTEM
Odpisz
29 stycznia 2018, 09:27
Robimy rozróbę na randomowych serwerach społeczności? xD
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:10
@Palauball: Mogę również?
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:14
@Palauball: this one fucking time i will fight with you
Tbh to każdy jejak to dla mnie skarb więc
HeksafobiaHeksakontaHeksakosjoi
zapraszam każdego gmodowca, tf2o...owca, warbandowca, killin flurowca, magicka 2-owca i inne owce
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:16
@Palauball: Ja tylko w WoTa
Odpisz
29 stycznia 2018, 13:04
@Palauball: Weź mnie zaproś na stimie palauball to zrobimy grupę
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:21
@MR_Lizard: s tobą nie kce
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:22
@Lika_PL: Naturalnie!
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:26
@MR_Lizard: Chyba że chcesz mieć frajdę ze zniszczenia mnie
To zapraszam
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:29
@Palauball: ja mogę, 840h here
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:31
@kloklo1: Zbyt pro, za słabi dla ciebie
Nie no, spoko, ale grupe zrobimy do tego, narazie na priv zaproś
Odpisz
30 stycznia 2018, 00:36
@Palauball: bym zagral ale neta nie mam
Odpisz
30 stycznia 2018, 00:38
@LeHackerKid: SUHAJ RZYĆE
Odpisz
30 stycznia 2018, 00:41
@Palauball: tak naprawde to mam internet ale jest ograniczony czyli nie dziala
Odpisz
30 stycznia 2018, 00:51
@LeHackerKid: Tak na logike xD
Odpisz
30 stycznia 2018, 00:54
@Palauball: dobra moje doswiadczenie w tf2
7 lat grania i 4300 godz
Odpisz
30 stycznia 2018, 07:19
@LeHackerKid: Ja odpadam ;-;
Ile unusualów po tylu latach?
Odpisz
30 stycznia 2018, 13:27
@Palauball: ja chętny ale długo nie grałem, skill jest u mnie średni ale chętnie zagram 1020 h
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:30
@Palauball: 2 i 7 australium
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:26
@LeHackerKid: Z mvm czy kupiłeś?
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:42
@LeHackerKid: O gurwa, ja to mogę ci buty czyścić
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:07
@Snorciakkk: z tego konta?
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:11
@Palauball: to jak z tym graniem?
Odpisz
30 stycznia 2018, 19:05
@LeHackerKid: Daj link do profilu bo grupe mamy
Odpisz
9 listopada 2020, 11:48
@Palauball: Żyjecie? A jak tak to ile macie godzin? (z ciekawości pytam)
Odpisz
10 listopada 2020, 21:36
@TrueStoryGuy: nie gram w TF2 od roku ponad
Odpisz
10 listopada 2020, 22:34
@LeHackerKid: Od ponad roku? To trochę kupa czasu, ale jakieś godziny pewnie nabiłeś w tamtym okresie.
Odpisz
29 stycznia 2018, 18:28
Lubię grać medykiem.
Lubię decydować o tym, czy gracze przeżyją czy umrą.
Odpisz
29 stycznia 2018, 14:28
kto gra w paladins? mój nick Kaibeq
Odpisz
29 stycznia 2018, 13:55
Marszczenie Freda lewa ręką jest jak granie w Battlefield 1 na padzie
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:35
Jak ja już gram w takie to biore medyka czy coś innego
Ja wole pomagać
Bezmyślne atakowanie nic nie daje
Taki przykład:
Grałem se kiedyś w TF2 jak byłem młodszy
Patrze
Wszyscy albo Sniper albo demoman albo żołnierz
Biore medyka
Wszyscy zaraz MEEEEDDDDYYYYK
. _.
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:00
MEDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYK!!!!!!
Odpisz
28 stycznia 2018, 23:16
@WolfieTheGamer: MEDICK!!!
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:38
Overwatch w pigułce.
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:30
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:59
ja zawsze biorę klase medyka jeśli wrogi team jest zbyt dobry bym grał atakiem
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:57
Moim zdaniem, jeśli mecz nie jest rankedem albo w inny sposób nie wpływa na rangę czy coś, to nie trzeba uzupełniać drużyny, bo gdzieś musi się nauczyć grać snajperem, a lepiej na casualu niż na rankedach.
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:44
Ja zawsze biorę medyka bo mam dla niego najfajniejsze czapki
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:32
Anna w overwatch... sniper healer
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:41
@Bulwix: Ana*
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:30
witamy w tf2
Odpisz