Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2018, 00:01
Ja na historii do kolegi - Ten Poniatowski to ch*j i zdrajca.
Kolega - Co czemu?
Ja - Bo nie działał na rzecz Polski?
Kolega - Ale mówimy teraz o Walezym
Ja - A Walezy to też ch*j.
Kolega - Co czemu?
Ja - Uciekł, bo miał się ożenić z definicją turbo-brzydkości.
Kolega - Yyy. Skąd ty to wszystko wiesz?
Ja - Bo się interesuję tematem.
Kolega - A to może... [Kolega z ławki obok przerywa i sie drze]
Kolega debil - Prosze pani. Oni mówią że Poniatowski to zdrajca, a Walezy uciekł z kraju.
Pani od historii - Bo ma racje konfidencie.
Kolega debil - Hyhyhy, ale idiotka xddd
Ja szeptem do kolegi [Tego normalnego] - No debil no
Odpisz
Edytowano - 13 października 2023, 07:12
Poniatowski nie działał na rzecz Polski? Z głowy mogę wymienić takie rzeczy jak stworzenie Komisji Edukacji Narodowej oraz Szkoły Rycerskiej, czy przede wszystkim wprowadzenie Konstytucji 3 maja.
Więc o ile władcą okazał się nie najlepszym, to obwiniałbym o to raczej daleko posuniętu rozkład państwa polskiego, niźli samego Króla, bo ze zgnilizny nawet najlepszy kucharz nie ugotuje porządnej potrawy.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 23:11
Gadanie z moim ziomkiem.
Ja: Hej
G: Elo
Ja: Wiesz kiedy było WTC? :D
G: Co to wtc
Ja: ;-; World Trade Center ;-;
G: 11 listopada
Ja: *odchodzę na odległiść 5 metrów* Co
G: No bo wtedy jakieś powstanie styczniowe było
Ja: *kolejne 5 metrów dalej* CO?!
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:59
Jaja robił?
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:01
Do teraz nie wiem ;-;
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:03
Może się spytaj?
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:06
Po feriach zapytam.
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:08
Ja - Cześć
Ziomek - Elo
J - Jaki masz procesor w kompie?
Z - Windows XP
Odpisz
28 stycznia 2018, 23:03
Mój kumpel powiedział że Trocki umarł po wojnie kłóciłem się z je**nym debilem przez 20minut
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:44
Co.
Nazista stoi i się gdzieś patrzy, jakiś jejak doda podpis o myśleniu i jeb, 4.5 (10), w dodatku ten podpis był wykorzystywany tysiące razy. Ja pie**olę... Haha, naziści, jakie śmieszne.
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:51
@crimzon: Meme z Rommlem w poczekalni:
Buuu, nieśmieszne!
Meme z Hitlerem na głównej:
Hehe, w sumie zabawne...
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:55
@Monnx: Niezależnie od tego, czy Hitler czy Rommel, memy z nazizmem są ch*jowe. A przynajmniej imo. Może być nawet o Mengele, ale tylko cudownym sposobem dobrze wykorzystany.
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:57
@crimzon: Aha, czyli meme o nazistach są do kosza, ale taka wspaniała osoba jak doktor Mengele już ujdzie ._.?
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:09
@Monnx: Właśnie się zastanawiałem co odje**łem. Generalnie chodziło mi o memesy o nazistach. Tylko cudotwórca umie zrobić z nich coś dobrego.
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:10
@crimzon: Średnia 4.52. Jak na mema o naziście, jak go nazywasz, to chyba nienajgorzej, co?
Odpisz
28 stycznia 2018, 14:36
@Monnx: Rommel nie był nazistą.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 18:23
@crimzon: > Rommel
> nazizm
wybierz jedno
Odpisz
31 stycznia 2018, 00:08
@crimzon: Rommel został potajemnie skazany na śmierć przez jakieś tam powiązania z zamachem na Hitlera.
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:10
*Koleś się gdzieś patrzy*, "OwO co za meme materiał"
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:13
Odpisz
28 stycznia 2018, 23:13
Nie
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:44
Bo mieszkacie w rejonie tego samego gimnazjum?
Odpisz