Mój kolega stracił nogę w wypadku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Mnie wolno
Azjatycki mistrz
Fajnie że odpowiedzieli
Nwm co ze mną nie tak
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2018, 12:41
trochę stary ten kumpel patrząc na ręce i nogę.
Odpisz
17 lutego 2018, 21:54
Grunt to dystans do siebie.
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:21
Dobra, to na poważnie, czy gdzieś tu jest bait?
Odpisz
28 stycznia 2018, 22:46
ok
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:16
Oki
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:42
Oke
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:00
okiej
Odpisz
16 czerwca 2018, 19:55
oukej
Odpisz
30 stycznia 2018, 02:01
e tam szybko odnosnie
Odpisz
29 stycznia 2018, 22:13
No co za ch*j
Odpisz
29 stycznia 2018, 18:35
I oczywiście "szacun za dystans do siebie" i "szacun za poczucie humoru".
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:40
w pierwszej sekundzie trochę się zlękłam
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:21
wszystko może być dildo, jeśli jesteś wystarczająco odważna
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:24
@Pandzianikki: ...nie jestem.
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:36
całe szczęście
Odpisz
29 stycznia 2018, 18:34
@Pandzianikki: tobold power!
Odpisz
28 stycznia 2018, 22:48
Dasz nr do kolegi?
Odpisz
29 stycznia 2018, 08:24
@Deprecha: ta bo poruchasz
Odpisz
29 stycznia 2018, 08:52
@Deprecha: Chcesz żeby rozerwało ci odbyt?
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:19
@Deprecha: A po co Ci jego numer?
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:25
Goić się musi ale za to jaka przyjemność...
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:16
@Deprecha: Nie znam tego gościa, ale chętnie podam swój numer ^^
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:19
@iger3: Dalej próbujesz? ;p
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:54
Ja tylko żartuję ;D Trzeba czasami sobie trochę pożartować ;D
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:57
@iger3: Żart powtórzony milion razy nie jest śmieszny~ Jan Paweł II
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:24
Na tej samej osobie tak, na różnych chyba nie. Poza tym to są tyko takie niewinne jejowe żarty ;P
Odpisz
29 stycznia 2018, 18:11
@iger3: Może mają drugie dno?
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:24
Dobrze, że nie stracił poczucia humoru :v
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:56
fajny kolega
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:31
ostatnio to był ojciec a nie kolega
Odpisz
28 stycznia 2018, 22:54
Szanuję za dystans do siebie
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:22
@Tosterchlebowy: Ku*wa prawie każdy ma dystans do siebie. Conajwyżej bardzo mały procent ludzi tego nie ma jeśli chodzi np. O wypadek, w którym coś stracili i na ogół tyczy się to tylko tych, którzy mieli ten wypadek niedawno bo potem większość się oswaja, więc skończcie z tym tekstem, że szacun za dystans.
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:47
@SztykMolodiets: no nie wiem, jest mnóstwo osób które strasznie się przejmują tym że nie są "normalne" i się wstydzi tego, a jak rzucić jakimś żartem o nich to się strasznie obrażają i wstydzą
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:54
Raczej tak niezbyt. Poza tym żartowanie samemu z siebie =/= kiedy ktoś żartuje z Ciebie.
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:13
@SztykMolodiets: wiadomo robienie sobie zartow z kogos nie jest tez najlepsze, ale wciaz jesli jest to żart a nie obraza to taka osoba to poprostu zrozumie i sie sama z tego posmieje
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:02
szacun dla gościa za poczucie chumoru
Odpisz
29 stycznia 2018, 15:06
@szalonememe: Komuś by się przydało poczucie ortografii.
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:36
kisne
Odpisz