Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2018, 18:01
Po hugo nowa technologia skoro masz nieskończenie wiele ludzi
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:58
@VladPutin: ta. Więcej żołnierzy niż wróg amunicji
Odpisz
31 stycznia 2018, 00:42
@CCCPball: Czy mieli więcej żołnierzy niż wróg granatów tho'?
Odpisz
31 marca 2018, 21:58
@VladPutin: cóż ludzie nic nie dadzą jeśli zostaną rozpier88leni atomówką panie putnie xd
Odpisz
4 stycznia 2020, 02:21
@Filipsss: Atomówek się nie wysyła tylko nimi straszy, bo każda atomówka dostałaby odzew kolejną taką
Odpisz
17 lutego 2018, 12:38
Po 1 wow nie ma bana za swastykę
i po 2 to myślałem że to będą nowe bronie wymyślone przez te kraje xd
Odpisz
10 lutego 2018, 12:24
A pm'y? Akurat pepesze mieli zajebiste.
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:57
A no racja
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:54
Próbowali akurat, jak Car Bomba przykładowo
Odpisz
31 stycznia 2018, 07:45
To już po wojnie.
Odpisz
31 stycznia 2018, 23:06
@Hawaiiball: Ciiiiiiiii....
Odpisz
4 marca 2018, 11:27
koktajl mołotowa
Odpisz
30 stycznia 2018, 19:05
Po co coś nowego jak stare działa
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:05
Pewnie nie przejdzie, bo autor użył oryginalnej flagi III Rzeszy, a wiemy jak admin reaguje na coś rzeszowego, nawet historycznie.
Coś w sensie symbolika
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2018, 17:53
@zyl15: Nie wiem dlaczego tak cisną nazizm, bo memy historyczne to jedna z kilku najlepszych rzeczy na tej stronie.
Odpisz
29 stycznia 2018, 18:27
@zyl15: Nie? Admini nie są aż tak głupi.
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:05
@zyl15: przeszło ze swastyka
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:11
@Cichy22: O hoii, nie doceniłem admina, uszanowanko
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:16
@zyl15: patologia
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:16
@zyl15: I tu się ku*wa zdziwisz
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:51
@zyl15: Przeszło
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:15
Marihuana będzie legalna już w tym roku
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:15
Mimo że jestem prawek to lubie ZSRR
wanna na hejty ----> \_____________/
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 00:42
Nikt nie pytał.
Odpisz