Tatuator płakał, jak tatuował
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2019, 08:40
ręka!
Odpisz
30 stycznia 2018, 19:01
Zapewne chodzi tu o sens metaforyczny
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:06
@lorax12: Tak,chodzi o pamięć dla bohaterów narodowych
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:12
@lorax12: Własnie chciałem pisać że to nie jest takie głupie
Wyjaśnienie jakby serio się ktoś trafił kto by nie skumał
Chodzi o to żeby pamięć o już poległych żołnierzach nie umarła
Odpisz
31 stycznia 2018, 05:32
@NecroSky: Wystarczy nie brać tego dosłownie
Odpisz
30 stycznia 2018, 20:49
"tatuator płakał jak tatuował" serio tatuator??
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:11
Chrońmy zombie żeby szybciej nas zjadły
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2018, 16:40
pierwszy raz widzę sebixa z narodowym tatuażem który ma sens.
sorry autorze obrazka.
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:36
chodzi o to żeby o nich nie zapominać
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:29
,,Człowiek ginie tylko wtedy, kiedy o nim zapominamy''
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:35
bo kto umarł .. ten nie żyje
<logika>
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:19
@Majciak: Nie byłbym sobą gdybym się zmienił
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:56
Debile, bez urazy.
Nie chodzi o samą osobę, lecz o ideę.
Pamięć o Harambe i idea Harambe to też nie to samo.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:55
Jeśli nie rozumiecie prostej metafory to nie zabierajcie się do krytykowania czegokolwiek.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:22
To jest znaczenie symboliczne, aby poprostu o tych poległych nie zapomnieć.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:16
A teraz spójrzmy na tytuł..
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:34
Nie damy umrzeć martwym
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:38
@Henzej: ponieważ zawsze będziemy o nich pamiętać, a dopóki pamiętamy o martwych, to oni żyją.
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:47
O ku*wa, moja babcia jest zombie!
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:56
@Deprecha: k.
Odpisz
29 stycznia 2018, 21:21
Brzmi pięknie, ale nie działa.
Odpisz
29 stycznia 2018, 16:39
Ale to niekoniecznie musi być taki znów pleonazm. A gdyby tak... no, polegli, czyli, powiedzmy, ranni w jakiejś bitwie? Dla kogoś z honorem byłoby powinnością nie pozwolić im zginąć.
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:54
@Krzyniu: Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o to, że jak się o nich zapomni to zginą dopiero wtedy, a gdy są w pamięci i obchodzi kogokolwiek ich śmierć to nadal żyją w pamięci.
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:43
Odpisz