Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

5 lipca 2019, 08:40

ręka!

Avatar lorax12

30 stycznia 2018, 19:01

Zapewne chodzi tu o sens metaforyczny

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2018, 23:06

@lorax12: Tak,chodzi o pamięć dla bohaterów narodowych

Avatar NecroSky

30 stycznia 2018, 23:12

@lorax12: Własnie chciałem pisać że to nie jest takie głupie
Wyjaśnienie jakby serio się ktoś trafił kto by nie skumał
Chodzi o to żeby pamięć o już poległych żołnierzach nie umarła

Avatar lorax12

31 stycznia 2018, 05:32

@NecroSky: Wystarczy nie brać tego dosłownie

Avatar Kaktus2000

30 stycznia 2018, 20:49

"tatuator płakał jak tatuował" serio tatuator??

Avatar Patyq

30 stycznia 2018, 17:11

Chrońmy zombie żeby szybciej nas zjadły

Avatar Michalol222

Edytowano - 30 stycznia 2018, 16:40

pierwszy raz widzę sebixa z narodowym tatuażem który ma sens.

sorry autorze obrazka.

Avatar Hestio

30 stycznia 2018, 16:36

chodzi o to żeby o nich nie zapominać

Avatar FullPain

30 stycznia 2018, 16:29

,,Człowiek ginie tylko wtedy, kiedy o nim zapominamy''

Avatar Majciak

29 stycznia 2018, 16:35

bo kto umarł .. ten nie żyje
<logika>

Avatar arcinin

30 stycznia 2018, 16:19

@Majciak: Nie byłbym sobą gdybym się zmienił

Avatar FinlandMasterRace

30 stycznia 2018, 15:56

Debile, bez urazy.
Nie chodzi o samą osobę, lecz o ideę.
Pamięć o Harambe i idea Harambe to też nie to samo.

Avatar
RhobarIII

30 stycznia 2018, 15:55

Jeśli nie rozumiecie prostej metafory to nie zabierajcie się do krytykowania czegokolwiek.

Avatar Hawaiiball

30 stycznia 2018, 15:22

To jest znaczenie symboliczne, aby poprostu o tych poległych nie zapomnieć.

Avatar michgol

30 stycznia 2018, 15:16

A teraz spójrzmy na tytuł..

Avatar Henzej

29 stycznia 2018, 16:34

Nie damy umrzeć martwym

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2018, 16:38

@Henzej: ponieważ zawsze będziemy o nich pamiętać, a dopóki pamiętamy o martwych, to oni żyją.

Avatar Deprecha

29 stycznia 2018, 16:47

O ku*wa, moja babcia jest zombie!

Avatar ZSRRBall

29 stycznia 2018, 16:56

@Deprecha: k.

Avatar miecio6

29 stycznia 2018, 21:21

Brzmi pięknie, ale nie działa.

Avatar Krzyniu

29 stycznia 2018, 16:39

Ale to niekoniecznie musi być taki znów pleonazm. A gdyby tak... no, polegli, czyli, powiedzmy, ranni w jakiejś bitwie? Dla kogoś z honorem byłoby powinnością nie pozwolić im zginąć.

Avatar jacek1s

29 stycznia 2018, 17:54

@Krzyniu: Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o to, że jak się o nich zapomni to zginą dopiero wtedy, a gdy są w pamięci i obchodzi kogokolwiek ich śmierć to nadal żyją w pamięci.

Avatar Otto_Von_Bismarck

29 stycznia 2018, 17:43

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Deprecha
Dodane przez: Deprecha

Równi i równiejsi

Drewniany kominek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka