Teraz już wiesz, co wybrać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2019, 21:16
Ku*wa ale ja nienawidzę psów ..
\_____/ sam wiesz na co
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2018, 19:26
ptaszniki nie tworzą sieci
Odpisz
3 września 2018, 19:52
@Frutti56: *odkopywanie komentarza alert* zależy od gatunku. Jedne nie tworzą, inne tylko wokół swojej norki lub gniazda, a inne oblepiają nią wszystko co możliwe w terrarium.
Odpisz
31 stycznia 2018, 21:31
Chciałem mieć kiedyś ptasznika, ale mame się nie zgodziła...
Odpisz
7 lipca 2018, 21:26
@DaKnight: Witaj w klubie. Moim zastępcą są pajączki które znajduje w ogrodzie, ale oczywiście to nie to samo..
Odpisz
12 maja 2018, 21:49
gdy złodziej zobaczy ptasznika zacznie uciekać? nie dawno napisałeś że siedzi w terrarium
Odpisz
10 lutego 2018, 11:56
Zgadzam się w 100 procentach.Sam mam Ptasznika więc wiem że jest on lepszy od tych małych gówienek które biegają po domu,rozwalają,gryzą,szczekają więc też wku*wiają... A JESZCZE SIKAJĄ PO KĄTACH! Dowidzenia,Dobranoc
Odpisz
7 maja 2018, 19:18
Wiem, że dawno to napisałeś, ale mnie zastanawia, czy pająki można głaskać?
Odpisz
12 maja 2018, 21:47
@Karolekpl: A ja pytam czy pająk nasika ci w kąt lub nasra do sąsiada i będą kłopoty?
gorzej jeśli ptasznik ucieknie wtedy będą kłopoty więc trochę się zgadzam..
Odpisz
24 kwietnia 2018, 11:02
Mam arachnofobię, ale ten obrazek zachęcił mnie do pomyślenia o kupnie.
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:25
Czy tylko ja kiedy widzę pająka czy ćmę to zamiast go zabijać wynoszę go na pole?
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:08
Na dwór*
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:09
@darcus: * na pole
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:13
Na zewnątrz.*
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:15
Nie, na dwór*
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:16
@darcus: raczej nie
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2018, 19:47
oszczędzamy go i czekam aż siostra zacznie drzeć morde bo pająk XD
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:33
@darcus: Na ściernisko*
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 12:18
@HuboX600: Teraz to już na
S A N F R A N C I S C O
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:31
@Ziemniak_Illuminati: No to ja proponuję pójść na kompromis i na podwórko.
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:33
@darcus: mi pasuje
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:39
@darcus: zalezy skad jakas osoba pochodzi wszystkie te okreslenia sa poprawne
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:56
@darcus: może jest ze Śląska...
Odpisz
5 lutego 2018, 23:32
@Memiarz57: To jest gwara krakowska...
Odpisz
6 lutego 2018, 07:24
@PazdanBoy: aa.... No nic, człowiek uczy się na błędach
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:10
jadowite pajonki nie legalne w polszy som
Odpisz
5 lutego 2018, 07:50
One są chyba legalne ale z pozwoleniem czy coś
Odpisz
2 lutego 2018, 11:26
Gdzie sprzedają takie ptaszniki? *^*
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 17:25
W zoologicznym, albo jak chcesz jakiś konkretny gatunek to musisz od hodowcy kupić
Odpisz
3 lutego 2018, 11:16
@DarkusPL: Dzięki
Odpisz
1 lutego 2018, 10:23
Gorzej jak zaprosisz do siebie kolegę z arachnofobią,wtedy twoja piękna hodowla no skończy się tym że kolega wyciągnie...
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:04
Kleszcze są gorsze od ptaszników
Odpisz
31 stycznia 2018, 19:01
Mam arachnofobię, ale JAK JA K*RWA NIENAAAWIIIDZIĘ TYCH ZJ*BANYCH, MAŁYCH, CH*JOWATYCH PSÓW. PRĘDZEJ POZBĘDĘ SIĘ J*BANEGO LĘKU PRZED PAJĄKAMI NIŻ ZNOWU SIĘ ZDECYDUJĘ PRZYGARNĄĆ TO MAŁE G*WNO.
Odpisz
31 stycznia 2018, 17:15
Dlatego właśnie planuję mieć ptasznika
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:25
Mam Arachnofobię ;_;
Odpisz
31 stycznia 2018, 16:42
@Hejter_: Ja też, zaawansowaną.
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:20
Już widzę jak włamywacz zaczyna spi***alać bo zobaczeniu jakiegoś włochatego gówna w szklanym pojemniku. Prędzej ci tego pająka ukradnie niż ucieknie.
Odpisz
30 stycznia 2018, 17:55
Może włamywacz ma arachnofobię
Odpisz
31 stycznia 2018, 13:42
@Wilqu11: Archanofobia to akurat jedna z najbardziej rozpowszechnionych fobii więc bardzo możliwe
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:59
Odpisz