Trzeba było dmuchać w telewizor
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2018, 12:39
Ja bym kurła skoczył!
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:40
nieśmieszny mem
zaje**c tych ku*asów do więzienia co biją dzieci i żony i te jrwy je**ne co biją męża. i dzieci. pajace
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:48
@Youtuber: Ale ty wiesz, że oni i tak idą do więzienia?
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:58
Jeśli ktoś się o tym dowie.
Odpisz
31 stycznia 2018, 15:57
@Anielka999: nie wszyscy :(
Odpisz
31 stycznia 2018, 16:21
No rodzina ich nie wsadza zazwyczaj.
Odpisz
1 lutego 2018, 00:01
@Youtuber: Jeden z niewielu komentarzy mało znanego jejowicza, który wyraził swoją opinię i nie został zmieszany z błotem. Róbcie zdjęcia.
Odpisz
1 lutego 2018, 12:15
@Youtuber: A ja myślę, że śmiać można się ze wszystkiego. To pomaga w życiu, a wcale nie wyklucza rozumienia powagi sytuacji i bycia przeciwnym.
Ale zgadzam się z tym więzieniem.
Odpisz
1 lutego 2018, 11:59
czytając halyne usłyszałem taki typowy glos takiej cioci ale czemu ty mnie Janusz bijesz?
Odpisz
31 stycznia 2018, 16:47
cos za duzy ten telewizor jak na janusza
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:44
ukradł somsiadowi żeby tak dobrze mu sie nie żyło
Odpisz
1 lutego 2018, 11:47
@rafal603: W sumie ukraść złodziejowi to nie grzech...
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:33
Tacy niedzielni kibice mnie bardzo wnerwiają. Sportowcowi nie zawsze musi dobrze iść, bo taki jest sport. Trzeba być z nimi na dobre i na złe, a nie tylko wtedy jak idzie.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:56
Przecież Janusz by lepiej od niego skoczył
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:57
@Henzej: I to bez nóg i bez rąk i w ogóle bez nart tylko z rozbiegu
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:58
@Szortek: i z palcem w dupie
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:11
@Henzej: co może być ciężkie jak nie ma rąk ani nóg
Odpisz
31 stycznia 2018, 02:28
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:22
@Lennin_imperator: Zły mem.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:55
Kiedy to się wreszcie skończy...
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:56
@Szortek: N
I
G
D
Y
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:57
@Szortek: Jak dla mnie mimika twarzy tych małp jest genialna i idealnie pasują do roli typowego Janusza
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:00
Ale ten rodzaj mema już naprawdę bardzo rzadko jest dobrze wykonany, a sam mem jest stary i był nim duży spam. Co za dużo to nie zdrowo, większą większość już to nie śmieszy :/
No ale, nic nie zmienię takim pisaniem więc idę scrollować, papa
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:03
@Szortek: Ten obrazek jak dla mnie jest akurat śmieszny.
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:04
Każdy ma swoje gusta :v
Odpisz
31 stycznia 2018, 01:25
@Szortek: Masa pozytywnych ocen mówi coś innego :v
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:17
@Szortek: Well, Memy z januszami są często przeruchane i niesmieszne
ale spójrzmy prawdzie w oczy - Kiedy ostatnio na jeja się głośno zasmiales lub usmiechnales na dłuższy czas?
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 13:13
@MR_Lizard: Czasem mi się zdaża, ale nigdy z Januszami.
Ostatni raz bekę miałem z tego
"Skidyl Skudle twój penis to teraz nudle PRZEZ TWE OCZY TWE OCZY ZIELONE OSZALAŁEEEM"
Taki gif v2
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:11
@Szortek: Tylko, gdzie ta większość? Gdzie ta większość, których te memy nie bawią?
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:22
@dustin2001: Siedzi w zażenowaniu i płacze patrząc na to, co się dzieje na jeja
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:32
@Szortek: Sądząc po ocenach tych memów oraz po ilości czerwonych dla Ciebie to jednak nie masz racji z tą większością, której się januszowe memy nie podobają.
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:33
@Szortek: Na jeja są odważni ludzie, którzy nie boją się powiedzieć jak jest.
Na jeja większość się ujawnia.
Większość przemówiła i lubi te memy.
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:49
@dustin2001: Odważny? Ok, więc
Nie wiem jak mogą was śmieszyć te same, przeruchane i powtarzające się memy, o ku*wa małpka haha i Grażynka haha no japie**olę, to było zabawne na początku, ale to się ku*wa powtarza, ta sama treść w innym układzie liter i obrazków, już wolę oglądać kabarety Łowców .B
papa
Odpisz
31 stycznia 2018, 17:11
@Szortek: Zupełnie jak typowe polskie życie.
Odpisz
2 lutego 2018, 10:10
@Szortek: taktyczny Janusz wku*wiania opierdzielonego szortka
Odpisz
2 lutego 2018, 13:34
@Onix_Wodny: Ten akurat był śmieszny, bo oryginalny, który się wcześniej nie powtórzył
Odpisz
3 lutego 2018, 15:18
@Szortek: Większą większość? A może być mniejsza większość?
Odpisz