Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie zadzieraj z bobrami
Szybki jak błyskawica
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2018, 22:45
To jest amunicja do garanda nie?
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:48
@LotewskiChlop: yup
Przynajmniej tyle mi mówi moja wiedza z CoD'a xD
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:49
@MR_Lizard: Kocham tą broń w CoD'ie <3
Odpisz
31 stycznia 2018, 23:10
@LotewskiChlop: myślę, że ta amunicja pasowała do większości broni ładowanych w ten sposób, ale nie jestem pewien.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 23:23
@LotewskiChlop: trudno ocenić może do gewhera
Odpisz
1 lutego 2018, 00:07
Nie, to jest amunicja .30 Rifle, 7,62 x 63. Gewehr 43 strzela 7,92 x 57.
Odpisz
1 lutego 2018, 00:22
Dzieki wszystkim. Po zielonej dla każdego
Odpisz
1 lutego 2018, 00:38
@Szortek: A waszym zdaniem który cod lepszy ? Cod 2 czy Cod WWII ? Osobiście wole coda 2 przez noatalgie do tej gry.
Odpisz
1 lutego 2018, 03:45
Też 2
Odpisz
1 lutego 2018, 07:11
CoD WaW
Odpisz
1 lutego 2018, 11:45
W zasadzie to ja bardziej Battlefieldowiec to nie wiem, ale wiem że Cod mw1 dobry bo gralem.
Odpisz
1 lutego 2018, 15:08
@NixxoN: Same!
Pamiętasz te czasy, kiedy niemcy mieli więcej granatów niż naboi? <3
Odpisz
1 lutego 2018, 15:59
@FinlandMasterRace: panie to amunicja do Nerf Elite
Odpisz
2 lutego 2018, 03:05
Tu nawet na amunicje nie trzeba patrzeć. Ta ładownica jest bardzo charakterystyczna.
Odpisz
3 grudnia 2020, 17:11
@derex202: to jest 30.6 AP (Armor Piercing)do karabinu M1 Garand .
Odpisz
3 grudnia 2020, 17:49
@Xx_pzoltek_xX: .30-06*
Odpisz
3 grudnia 2020, 17:49
Faktycznie.
Odpisz
3 grudnia 2020, 17:50
Racja
Odpisz
1 lutego 2018, 19:06
fejk
do nerfów wchodzi tylko 0.45 ACP
Odpisz
1 lutego 2018, 23:03
@hrardrockPL: ah widzę, że mamy eksperta
Odpisz
6 lutego 2018, 22:22
@zoe2209: tak
Odpisz
7 lutego 2018, 17:46
@hrardrockPL: dobrze przyda sie...
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:50
Mi sie przypomnialo "Dzieciak sąsiada wyzwał mnie do bitwy na wode, on napelnia balony a moja sie jeszcze gotuje"
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:51
@MTziolkowkyV: Gówniarz obrzucał mi dom butelkami z gównem, ale jeszcze nie wie, że ja do swoich wlewam benzynę.
Odpisz
1 lutego 2018, 17:53
@MTziolkowkyV: Tak zupełnie z innej beczki, z jakiej animacji/komiksu jest ten avatar, zapytał bym na profilu, ale apka, a mobilnej mi się odpalać nie chce.
Odpisz
1 lutego 2018, 21:14
@MTziolkowkyV: Z czego to jest tekst?
Odpisz
2 lutego 2018, 05:59
@Reaper_: Po stylu podejrzewam Shadmana
Odpisz
1 lutego 2018, 23:01
Nerf this !
Odpisz
31 stycznia 2018, 23:18
Czy mógłbym łaskawie prosić o wersje bez podpisu? Z góry dziękuje
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2018, 16:02
@gulasz88: Nie ma za co
Odpisz
1 lutego 2018, 17:03
@SharpNeedle: Z dołu dziękuje
Odpisz
1 lutego 2018, 16:56
-bron sie rozwali
-dzieciak tez
Odpisz
1 lutego 2018, 16:39
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2018, 16:15
ale wiesz że kiedy pocisk wystrzeli odłamki ro******* ci ten pryszczaty ryj
Odpisz
1 lutego 2018, 16:12
Kiedy wiesz że śmieszne memy skończyły się w 20- A właściwie to nigdy nie były śmieszne tak samo z komentarzami wszyscy to normiki.
Odpisz
1 lutego 2018, 16:55
@njsadfjnsdfjnsdfjn: Nie jesteś śmieszny.
Odpisz
2 lutego 2018, 13:13
I vice versa
Odpisz
2 lutego 2018, 13:27
@njsadfjnsdfjnsdfjn: Ja, w przeciwieństwie do ciebie śmieszny być nie próbowałem.
Odpisz
2 lutego 2018, 14:56
A kto mówił że ja próbowałem być śmieszny? Jeśli myślałeś że próbowałem to wyszukaj sobie definicje "śmieszny".
Odpisz
1 lutego 2018, 16:06
Takie uczucie można doznać na Asg kiedy ktoś udaje terminatora i nie przyznaje trafienia.
Odpisz
1 lutego 2018, 15:21
moge napisac cała strone powodow dla ktorych to nie ma sensu i jest cholernie głupie
Odpisz
1 lutego 2018, 15:28
@Youtuber: Ale to przecież ty jesteś głupi i bez sensu
Odpisz
1 lutego 2018, 15:39
@Youtuber: no co ty nie powiesz ze nerf pchający strzalki powietrzem nie zadziala na ołów?
Odpisz
1 lutego 2018, 15:59
@PimpekLord: ludzie to troll. Znam go na wylot. Nie dajcie sie złapać.
Odpisz
1 lutego 2018, 15:59
@TheMJawesome: komentarz przebił go
Odpisz
1 lutego 2018, 07:12
było a przejdzie
Odpisz
31 stycznia 2018, 23:51
Było
Odpisz
1 lutego 2018, 06:32
Tak.
Odpisz
31 stycznia 2018, 23:14
,,Gdy mówią mi, że jestem dziecinny"
Odpisz