Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 kwietnia 2013, 09:26
HAHA ale śmieszne o boże nie mogę
Odpisz
8 maja 2022, 01:08
@Wojtinio: .
Odpisz
6 września 2017, 21:45
ATAK ON TAJTAN
Odpisz
21 września 2020, 21:50
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: tak
Odpisz
4 września 2021, 16:31
raczej harry Potter,. Tam są olbrzymy
Odpisz
22 kwietnia 2013, 19:24
Współczuje dla osób niskich, niezbyt fajne widoki xd
Odpisz
22 kwietnia 2013, 19:30
@WiewiorkaxD: Zależy od płci i osób, które są przed tobą. :D
Odpisz
22 kwietnia 2013, 19:34
@matrix2790: Heh, racja xd
Odpisz
22 kwietnia 2013, 16:50
My wysocy, bynajmniej widzimy co się dzieje przez ekraniki :p
Odpisz
22 kwietnia 2013, 15:54
Ja mam to wysokie
Odpisz