Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

23 lipca 2023, 22:00

:1

Avatar Baturaj

Edytowano - 2 lutego 2018, 22:01

Akurat bardzo dobrze, że KK przestrzega przed pornografią, jakąkolwiek. Ja uważam ją za szkodliwą i nienaturalną.
Ale tytuł dodaje śmieszności, to fakt.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Baturaj

3 lutego 2018, 18:10

@Strex: Po pierwsze: czy to pytanie jest w jakikolwiek sposób związane z tematem?
A po drugie: pytanie jest dość szczególne, nie tylko z powodu, że jest osobiste, ale głównie dlatego, że prawdopodobnie każdy zna najbardziej prawdopodobną odpowiedź na nie (przynajmniej na to, czy oglądałem).
Jednak mogę powiedzieć, że w obecnej chwili nie oglądam porno, a nawet jeśli, to bardzo, bardzo rzadko, prawie w ogóle. Ponadto, zawsze jest to podyktowane moją chwilą słabości, a więc mogę stwierdzić, że hipokrytą nie jestem.

Avatar Random_TvT

5 stycznia 2021, 23:59

Ja tą książkę kiedyś miałam ;-; chyba z drugiej klasy to było...

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2019, 14:49

Pamiętam, było w mojej książce do religii w 1 czy tam 2 klasie... Mam jeszcze te książki w półce ale mi się nie chce sprawdzać.

Avatar Abalella

3 lutego 2018, 11:29

Co ma pornografia do szacunku do rodziców?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
RhobarIII

3 lutego 2018, 23:22

@Abalella: Szanowanie i stosowanie się do zasad obcej religii nie jest żadnym grzechem ani nie jest bałwochwalstwem tak długo, aż nie jest sprzeczne z wiarą rodzimą.

Avatar Abalella

4 lutego 2018, 02:59

Jprdl... Dlaczego...

Avatar nuiqes

4 lutego 2018, 00:44

Obie strony mają rację, i obie strony są w błędzie.

Pytanie jest: Co was to obchodzi.
Co mnie to obchodzi?
Czemu to piszę?
Agh!!

Avatar Sakitta

3 lutego 2018, 02:12

- Co wam do głowy strzeliło, żeby oglądać rozebrane kobiet! Zaczekajcie, zaraz wam pokażę męskie ciałka!

Avatar DziwnyPan

3 lutego 2018, 05:16

@Sakitta: pokaż trochę tych trapów!
przecież po coś są

Avatar Sakitta

3 lutego 2018, 21:52

@DziwnyPan: Tylko nie daj się zwieść:

Avatar Kacprrr

1 lutego 2018, 17:13

chcę znac źródło tego tekstu, ktoś coś?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kacprrr

Edytowano - 3 lutego 2018, 20:53

a już myślałem, że to kolejny podręcznik, w którym twierdzą, że wszystko to zło i szatan :p

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2018, 20:59

@Kacprrr: spokojnie
w miarę ogarnięty był

Avatar D4NKM3M3S

3 lutego 2018, 16:47

dafuq

Avatar Krzyniu

1 lutego 2018, 18:14

Ci sami ludzie którzy to napisali mają prawo głosu. Arystoteles miał rację :I

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar
RhobarIII

3 lutego 2018, 15:54

Nie znam tego użytkownika.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

3 lutego 2018, 16:25

To się ciesz.

Avatar WalterWhite

3 lutego 2018, 03:23

"dla głupiej i złej przyjemności"...
Nie wolno by Ci było przyjemnie. Masz się wstydzić gdy tylko pojawi się takie uczucie. I wyspowiadać się z tego. Najlepiej obcemu oblechowi który nic o Tobie nie wie, za to pierwszy jest do oceniania. Wszystko w imię Boga.

Avatar
RhobarIII

3 lutego 2018, 12:08

@WalterWhite: Oto jest właśnie sens wiary - by wypierać się zakazanych przez wiarę przyjemności, a w ramach pokuty za grzechy przeżyć wstydliwą sytuację podczas spowiedzi, czego wspomnienie może powstrzymać przed powtórnym popełnieniem grzechu rozpusty.

Avatar WalterWhite

3 lutego 2018, 16:10

Grzech rozpusty... a rozwinąłbyś ten termin?

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2018, 11:47

co co co!? jak tak można! pfff... HYYYY!!! no no! no! yyyyyyyy!

Avatar Voxus

3 lutego 2018, 10:43

Kurde...nie wiedziałem , że nie szanuję swoich rodzców...

Avatar FinlandMasterRace

3 lutego 2018, 05:10

szto
Normalny człowiek by oglądał, kiedy ktokolwiek nie może mu wejść i go zauważyć.
A ci debile się dali.
Dobrze im tak.

Avatar
Deszcz

Edytowano - 3 lutego 2018, 00:29

Chcę wiedzieć jakie to są ćwiczenia w zeszycie ucznia 1. i 2. na stronie 28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Angielskie śmieszki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Hobby dla faceta

Taktycznie

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka