Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2018, 10:04
Ale to jest sensowne pytanie, bo nie wszędzie na świecie będzie to zaćmienie. Z tego co wiem w Polsce go nie było.
Odpisz
3 lutego 2018, 10:33
@Nanook: Chyba przez 6 minut było ale nie jestem pewien
Odpisz
3 lutego 2018, 10:50
@YASSUO: Tylko przez 8 minut i to nawet nie będzie zaćmienie częściowe czyli półcieniowe, czyli praktycznie nie do zaobserwowania.
Odpisz
3 lutego 2018, 12:29
@Nanook: U mnie w zasadzie było całkowite chmury zasłaniały cały księżyc :P
Odpisz
3 lutego 2018, 15:58
@Nanook: w grecji akurat chyba bylo
Odpisz
3 lutego 2018, 23:26
@Nanook: chyba 2 lata temu u mnie bylo, cala szkola wyszla na boisko i patrzyli na slonce. Przez czarne szklo lub przez telefon. Ja patrzylem przez telefon i bylo widac
Odpisz
3 lutego 2018, 23:25
Ale zaćmienia i innych zjawisk związanych z księżycem nie widać z całej ziemi, tylko pod odpowiednim kontem i miejscu
Odpisz
3 lutego 2018, 11:51
1. Proszę, nie mylcie pojęcia pasji z wynaturzeniem (czyli fetyszem).
2. Blue moon nie oznacza że księżyc jest niebieski.
3. Pytanie postawione przez matkę nie jest wcale takie głupie, przecież nie wszędzie to zjawisko było widoczne.
Odpisz
3 lutego 2018, 11:54
Dokładnie.
Odpisz
3 lutego 2018, 17:16
racja, zaćmienia to nie jest żadne rzadkie zjawisko, jest co parę lat tylko np. trudno zobaczyć zaćmienie słońca gdy jest 1 w nocy :D
Odpisz
3 lutego 2018, 11:38
Jaki to jest seksizm, jeszcze powiecie, że była blondynką...
Odpisz
3 lutego 2018, 11:41
@Pegaz33: on/na/no był/ła/ło blondynem/dynką/dynkom
Odpisz
3 lutego 2018, 11:42
@Tymek590: Dobry troll...
Odpisz
3 lutego 2018, 12:12
@Pegaz33: no chyba ty
Odpisz
1 lutego 2018, 19:38
kiedy? co? jak? gdzie?
Odpisz
3 lutego 2018, 11:28
@MineDan: i tal z polski nie było widać
Odpisz
3 lutego 2018, 11:36
@panlogin: łe
Odpisz
1 lutego 2018, 19:50
W: Kiedy nawet jeja przypomina Ci, że przegapiłaś najfajniejsze zjawisko astronomiczne w twoim życiu ;-;
Odpisz
1 lutego 2018, 20:05
@renamon: ja widziałem czerwony tylko
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 11:17
@Piotro165: W: No bo był tylko czerwony (Blood Moon). Super Moon znaczy, że był bliżej Ziemi i przez to wydawał się większy, a Blue Moon, że druga pełnia w miesiącu. Nie ma czegoś takiego, że Księżyc robi się niebieski. Ten gość z obrazka wcale nie taki mądrzejszy od swojej rodzicielki xd
Odpisz
3 lutego 2018, 10:03
@renamon: O co ci chodzi z tym "W:"?
Odpisz
3 lutego 2018, 10:11
Roleplayuje
Odpisz
3 lutego 2018, 10:13
@creeper_girl: same here
Odpisz
3 lutego 2018, 10:29
są dwie osoby używające jednego konta
whitepaw (W:)
i
renamon
Odpisz
3 lutego 2018, 11:28
@renamon: akurat zaćmienie nie było widoczne w Polsce xD
Odpisz
3 lutego 2018, 11:26
Nie wiem co za idiotą trzeba być by interesować się astronomią czy czymś tam, i nie wiedzieć co było napisane w każdych newsach na ten temat że księżyc NIE JEST NIEBIESKI
Odpisz
3 lutego 2018, 10:29
Kekłem
Odpisz
3 lutego 2018, 10:03
Możecie się śmiać ale pewnie nie można było oglądać tego zjawiska ze wszystkich miejsc na Ziemii.
Odpisz
1 lutego 2018, 22:18
Ten moment kiedy jesteś wysoki i nie ważne jak będziesz miał kołdrę i TAK KURNA BĘDĄ WYSTAWAĆ STOPY.
Odpisz
1 lutego 2018, 23:12
@Eliteq_PL: pomylił pan obrazki, sir
Odpisz
1 lutego 2018, 21:52
Księżyc nie robi się niebieski, blue moon odnosi się do zjawiska dwóch pełni w jednym miesiącu, nazywa się niebieskim bo rzadko występuje
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2018, 19:46
"NA NIEBOSKŁONIE KU*WA!
- A gdzie to?"
Odpisz