Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JuliuszCezar12_

16 września 2021, 15:46

Diesel najlepszy

Avatar Pikachu_fan_Subaru

3 lutego 2018, 20:02

#LPGMasterRace

Avatar BonnieThePirate

3 lutego 2018, 11:15

Energia elektryczna

Avatar ziomy44

3 lutego 2018, 00:54

Avatar NoNieSmieszne

3 lutego 2018, 10:35

@ziomy44: ajjaja ale supra

Avatar AdamPLz

3 lutego 2018, 09:49

Mam Opla na benzynę i Audi na diesela

Avatar Myszkapl

2 lutego 2018, 20:13

Diesel, najbezpieczniej

Avatar ziomy44

3 lutego 2018, 00:47

@Myszkapl: no chyba że masz: 2.0TDI ( te pierwsze przynajmniej) 2.4tddi, 2.2DCI, 3.0di, 1.9TDI, 2.5TD/S ( nie wszystkie ) 2.5TD ( amerykańsko-włoski silnik) ,V6 2.5 TDI, 4.0D od BMW. Nie każdy diesel jest świetny

Avatar MrocznyMuffinek

3 lutego 2018, 09:28

@ziomy44: nom najbezpieczniej. Bo zimą nie odpalisz, więc omijasz ewentualne wypadki. Biorąc pod uwagę, że bodajże 17 z 21 (czy jakoś tak) substancji w dieslu jest rakotwórczych(i to nie lekko, to najbardziej trujące związki na ziemi), to raczej nie o zdrowotne bezpieczeństwo Ci chodzi.

Avatar KapitanKokosel

2 lutego 2018, 20:56

Adam Sterownik?

Avatar renamon

3 lutego 2018, 03:40

@KapitanKokosel: W: Jan Knot?

Avatar GooseApocalypsE

3 lutego 2018, 02:54

Olej rzepakowy

Avatar znowugram

2 lutego 2018, 23:15

Rowerem

Avatar
TheHackerGames

2 lutego 2018, 21:24

O co chodzi?

Avatar baarts

2 lutego 2018, 22:13

jd

Avatar
TheHackerGames

2 lutego 2018, 23:14

@baarts: Chyba jestem jakiś inny, bo dalej nie ogarniam.

Avatar Crido

2 lutego 2018, 22:27

W sumie to wszystkimi trzema. W robocie ciskam dieslem (DAF XF), a prywatnie mam benzyniaka (Honda Civic IV) i LPG (BMW E61).

Avatar HansPiccolo

2 lutego 2018, 14:36

Tylko benzyna

Avatar
Hauru

2 lutego 2018, 20:30

@HansPiccolo: powinno być zamienione lpg z dieslem

Avatar yanusze

2 lutego 2018, 21:10

@HansPiccolo: tylko opary ze zwłok

Avatar yanusze

2 lutego 2018, 21:10

GULF 2

Avatar siemak

2 lutego 2018, 16:55

nie łapie

Avatar baarts

2 lutego 2018, 20:03

@siemak: jd

Avatar LazyBone

2 lutego 2018, 20:45

@baarts: jest dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zapraszamy

Niegrzeczny Oskarek

Cel namierzony

Dwa oblicza

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka