Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rosalinn__

4 lutego 2018, 17:06

W szczególności lewackich

Avatar StolecBolec

7 lutego 2018, 07:53

@Rosalinn__: Też to zauważyłem

Avatar StolecBolec

7 lutego 2018, 07:52

Konserwatyzm... Ktoś prócz mnie?

Avatar Traktor_is_back

2 lutego, 20:43

Avatar darcus

5 lutego 2018, 15:17

Anarcho-socjalizm to najlepszy istniejący ustrój

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

4 lutego 2018, 00:01

Nasza główna atrakcja:
preriokur

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar Kubell_

5 lutego 2018, 00:12

@MineDan: Przychodzi Janusz....
Kuuuurła ... A panowie to za jaką partiom som ?

Avatar MineDan

5 lutego 2018, 12:41

@Kubell_: I am sorry, but I don't speak onion

Avatar beka46

4 lutego 2018, 23:42

przez 8 ostatnich lat...

Avatar FinlandMasterRace

4 lutego 2018, 17:13

Państwo jest zbędne i może zostać to udowodnione prostymi kalkulacjami moralnymi jak i ekonomicznymi.

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2018, 10:44

Strona gdzie dostajesz strzałki w dół za pytanie "Co to za gra" i dostajesz fale skrajnych memów na mordę bo masz inne zdanie od reszty. Yes

Avatar Gyoss

4 lutego 2018, 00:13

Osobiście uważam, że o ile nie ma miejsca zbytnio na dyskusje stricte polityczne ani tym bardziej obrazki o treści propagandowej (każdy wie o kogo chodzi), to jednak jest miejsce na polityczne dyskusje. Są to posty "pogadajmy", które w mojej opinii charakteryzują się własnymi prawami, gdzie można pisać o każdym temacie jakim się chce, a kto będzie chciał się w takową dyskusję zaangażować będzie mógł to zrobić.

Avatar SongMan

4 lutego 2018, 10:22

@Gyoss: Bo najważniejsza jest kulturalna dyskusja

Avatar Mikatrix

4 lutego 2018, 09:38

Na Mekkę trzeba zrzucać napalm i niech, ku*wa, płonie.

Avatar Mikatrix

4 lutego 2018, 09:37

Korwin to najmniejsze zło, jakie mamy do wyboru.

Avatar Kacprrr

4 lutego 2018, 08:51

haha masz rację, wypad z PiSuarami

Avatar Boberek00

4 lutego 2018, 08:15

Hehehehe Dobre sobie, prawie się nabrałem

Avatar PepeTheCrusader

4 lutego 2018, 02:09

TYLKO SKRAJNA PRAWICA!!!!

Avatar Pitrekkk

4 lutego 2018, 09:25

@PepeTheCrusader: WIELKA POLSKA LECHICKA111111!!!!!!

Avatar trinty

4 lutego 2018, 01:26

lubię herbateee

Avatar MrRolan

4 lutego 2018, 00:30

Hitler nie zabił tych Żydów to wina polaków, są na to dowody

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2018, 00:43

@MrRolan: Cory trafił kiedyś do domu?

Avatar MrRolan

4 lutego 2018, 00:47

to wszystko fikcja, wszystko jest fikcją, my nie istniejemy, nie ma mnie, Ciebie, nikogo nie ma, to wszystko co przeżyliśmy, co pamiętamy jest algorytmem stworzonym przez komputer

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2018, 00:49

@MrRolan: nie rozpoznano tej komendy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Żartownisie

Jakby trochę nie fair

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka