@Wielki_Cezarz_Kapust: ale narazie przygotujmy się i prośmy o ład siły z administracji, bo nadchodzą mroczne czasy, gdzie odbędzie się ostateczna walka dobra ze złem
Osobiście uważam, że o ile nie ma miejsca zbytnio na dyskusje stricte polityczne ani tym bardziej obrazki o treści propagandowej (każdy wie o kogo chodzi), to jednak jest miejsce na polityczne dyskusje. Są to posty "pogadajmy", które w mojej opinii charakteryzują się własnymi prawami, gdzie można pisać o każdym temacie jakim się chce, a kto będzie chciał się w takową dyskusję zaangażować będzie mógł to zrobić.
to wszystko fikcja, wszystko jest fikcją, my nie istniejemy, nie ma mnie, Ciebie, nikogo nie ma, to wszystko co przeżyliśmy, co pamiętamy jest algorytmem stworzonym przez komputer
Komentarze
Odśwież4 lutego 2018, 17:06
W szczególności lewackich
Odpisz
7 lutego 2018, 07:53
@Rosalinn__: Też to zauważyłem
Odpisz
7 lutego 2018, 07:52
Konserwatyzm... Ktoś prócz mnie?
Odpisz
2 lutego, 20:43
@StolecBolec: Ja
Odpisz
5 lutego 2018, 15:17
Anarcho-socjalizm to najlepszy istniejący ustrój
Odpisz
4 lutego 2018, 00:01
Nasza główna atrakcja:
preriokur
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 00:06
@Wielki_Cezarz_Kapust: trzymany w specjalnej klatce
Uwaga!!!
Proszę się do niego nie zbliżać bo inaczej zaje*ie wam wykład dlaczego Korwin ma rację
Odpisz
4 lutego 2018, 00:07
@PazdanBoy: prosimy też by nie karmić tego trolla
Odpisz
4 lutego 2018, 00:08
On nie jest trollem
Odpisz
4 lutego 2018, 00:09
@Wielki_Cezarz_Kapust: jeszcze xGokios3k
Odpisz
4 lutego 2018, 00:11
@Tymek590: Kto to?
Odpisz
4 lutego 2018, 00:12
@Wielki_Cezarz_Kapust: płaskoziemca
Odpisz
4 lutego 2018, 00:13
@Tymek590: Świetnie, zacznijmy zbierać na kolejną klatkę
Odpisz
4 lutego 2018, 00:13
@Wielki_Cezarz_Kapust: *daje kilka złotych monet *
Odpisz
4 lutego 2018, 00:14
@Wielki_Cezarz_Kapust: *wpłaca dotacje*
masz tutaj link do dyskusji z nim
http://www.obrazki.jeja.pl/289139,nudzi-ci-sie.html
Odpisz
4 lutego 2018, 00:14
Dobra a polskimaster?
Odpisz
4 lutego 2018, 00:15
@Wielki_Cezarz_Kapust: Przecież nie wsadzimy go do klatki z preriokurem bo się pozabijają
Odpisz
4 lutego 2018, 00:15
@Wielki_Cezarz_Kapust: ale wtedy będzie ciekawy pokaz
Odpisz
4 lutego 2018, 00:18
Kurde nasze zoo się rozrasta
Odpisz
4 lutego 2018, 00:19
@Wielki_Cezarz_Kapust: kiedyś preriokurw połączył siły z akustycznym gołompem
Odpisz
4 lutego 2018, 00:20
@Tymek590: brzmi jak coś zlego
Odpisz
4 lutego 2018, 00:21
ale pod jakim obrazkiem to było to nie wiem
Odpisz
4 lutego 2018, 00:22
BO TO JEST ZŁE
Odpisz
4 lutego 2018, 00:23
@Wielki_Cezarz_Kapust: wtedy panował mrok na tym serwisie
Odpisz
4 lutego 2018, 00:25
Potrzebujemy kogoś kto zgładzi preriokura, polskiegomastera i innych tyranów
Odpisz
4 lutego 2018, 00:26
@Wielki_Cezarz_Kapust: musimy znaleźć wybrańca, tego co na zawsze zniszczy to zło
Odpisz
4 lutego 2018, 00:26
To nie nasze pokolenie Papkinie
Odpisz
4 lutego 2018, 00:30
@Wielki_Cezarz_Kapust: więc czekajmy aż ów wybraniec zjawi się, a potem wyszkolmy go w jeden księżyc by mógł przynieść ład i porządek na ten serwis
Odpisz
4 lutego 2018, 00:31
Dokładnie
Odpisz
4 lutego 2018, 00:34
@Wielki_Cezarz_Kapust: ale narazie przygotujmy się i prośmy o ład siły z administracji, bo nadchodzą mroczne czasy, gdzie odbędzie się ostateczna walka dobra ze złem
Odpisz
4 lutego 2018, 00:36
*przygotówuje się i prosi o ład*
Odpisz
4 lutego 2018, 01:48
Przyszedłem żebyście mnie wyszkolili w jeden księżyc
Odpisz
4 lutego 2018, 09:55
@MineDan: pierw przynieś mi krokodyla
Odpisz
4 lutego 2018, 16:14
stoi za tobą
Odpisz
4 lutego 2018, 16:19
@MineDan: ło panie, jak tyś to zrobił? tym czynem pokazałeś, że to ty jesteś wybrańcem
Odpisz
4 lutego 2018, 22:37
To proste! Wystarczyło wziąć krokodyla i postawić go za tobą
Odpisz
5 lutego 2018, 00:12
@MineDan: Przychodzi Janusz....
Kuuuurła ... A panowie to za jaką partiom som ?
Odpisz
5 lutego 2018, 12:41
@Kubell_: I am sorry, but I don't speak onion
Odpisz
4 lutego 2018, 23:42
przez 8 ostatnich lat...
Odpisz
4 lutego 2018, 17:13
Państwo jest zbędne i może zostać to udowodnione prostymi kalkulacjami moralnymi jak i ekonomicznymi.
Odpisz
4 lutego 2018, 10:44
Strona gdzie dostajesz strzałki w dół za pytanie "Co to za gra" i dostajesz fale skrajnych memów na mordę bo masz inne zdanie od reszty. Yes
Odpisz
4 lutego 2018, 00:13
Osobiście uważam, że o ile nie ma miejsca zbytnio na dyskusje stricte polityczne ani tym bardziej obrazki o treści propagandowej (każdy wie o kogo chodzi), to jednak jest miejsce na polityczne dyskusje. Są to posty "pogadajmy", które w mojej opinii charakteryzują się własnymi prawami, gdzie można pisać o każdym temacie jakim się chce, a kto będzie chciał się w takową dyskusję zaangażować będzie mógł to zrobić.
Odpisz
4 lutego 2018, 10:22
@Gyoss: Bo najważniejsza jest kulturalna dyskusja
Odpisz
4 lutego 2018, 09:38
Na Mekkę trzeba zrzucać napalm i niech, ku*wa, płonie.
Odpisz
4 lutego 2018, 09:37
Korwin to najmniejsze zło, jakie mamy do wyboru.
Odpisz
4 lutego 2018, 08:51
haha masz rację, wypad z PiSuarami
Odpisz
4 lutego 2018, 08:15
Hehehehe Dobre sobie, prawie się nabrałem
Odpisz
4 lutego 2018, 02:09
TYLKO SKRAJNA PRAWICA!!!!
Odpisz
4 lutego 2018, 09:25
@PepeTheCrusader: WIELKA POLSKA LECHICKA111111!!!!!!
Odpisz
4 lutego 2018, 01:26
lubię herbateee
Odpisz
4 lutego 2018, 00:30
Hitler nie zabił tych Żydów to wina polaków, są na to dowody
Odpisz
4 lutego 2018, 00:43
@MrRolan: Cory trafił kiedyś do domu?
Odpisz
4 lutego 2018, 00:47
to wszystko fikcja, wszystko jest fikcją, my nie istniejemy, nie ma mnie, Ciebie, nikogo nie ma, to wszystko co przeżyliśmy, co pamiętamy jest algorytmem stworzonym przez komputer
Odpisz
4 lutego 2018, 00:49
@MrRolan: nie rozpoznano tej komendy
Odpisz