Chińskie rapsy to najlepsze rapsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Brawo za czujność!
Żartownisie
Mało znany szczegół
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2018, 21:29
Ktoś poda pierwszą nute?
Odpisz
5 lutego 2018, 21:40
Agust D - Agust D
tak
Odpisz
5 lutego 2018, 21:51
@NaiNeko27: smacznego dżin
Odpisz
5 lutego 2018, 21:55
Thank u
Odpisz
5 lutego 2018, 22:43
@NaiNeko27: jak można być takim narcyzem żeby nazwać kawałek swoją ksywką.
Quebo i tak lepszy
Odpisz
6 lutego 2018, 07:20
Nooo to radzę zapoznać się z tekstem piosenki.
Odpisz
6 lutego 2018, 15:22
@NaiNeko27: oke
Odpisz
6 lutego 2018, 15:26
@NaiNeko27: w sumie teraz ma to sens
Odpisz
6 lutego 2018, 15:23
Chyba koreańskie jeżeli się nie mylę...
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2018, 11:09
zapomniałem ściszyć... R.I.P Uszy
Odpisz
6 lutego 2018, 01:21
Wciąż lepsze niż polski rap :V
Odpisz
6 lutego 2018, 07:44
@Dexterek: Wciąż lepsze niż czuux
Odpisz
4 lutego 2018, 17:57
Fajnie brzmią chińskie rapsy
Odpisz
4 lutego 2018, 17:58
@SongMan: W sumie to koreańskie :P
Odpisz
4 lutego 2018, 18:00
@NaiNeko27: I tak brzmi spoko. PS. Skąd wiesz, że koreańskie?
Odpisz
4 lutego 2018, 18:02
@SongMan: Chiński inaczej brzmi, poza tym wszystkie użyte w tym filmiku rapsy są z piosenek zespołu BTS który stanuje
Odpisz
4 lutego 2018, 18:02
@NaiNeko27: Jasne
Odpisz
5 lutego 2018, 21:08
@SongMan: Potwierdzam, że koreański, ponieważ chiński to takie hi szon sza szi szo sza, a koreański to bełkot.
Odpisz
5 lutego 2018, 21:09
@Pitrekkk: To ja już nie wiem
Odpisz
5 lutego 2018, 21:25
@SongMan: Ten rap to jest bełkot, czyli koreański - ten język brzmi okropnie.
Odpisz
5 lutego 2018, 21:15
glos jak eminem xd
Odpisz
4 lutego 2018, 21:51
pierwsze najlepsze
Odpisz
4 lutego 2018, 19:27
wygląda jak by grał w grę klikaj rozwijaj
Odpisz