specjalnie ustawiłem inną datę urodzin na fb żeby w urodziny mieć święty spokój od każdego i móc spokojnie zająć się nicnierobieniem... utożsamiam się z tym komiksem
@Kapibara_Pana_Jacka: Najśmieszniejsze jest to, że ja też tak zrobiłem, i dostałem od krewnych życzenia mimo iż powinni sobie zdawać sprawę, że ich wtedy nie mam xD
Komentarze
Odśwież5 lutego 2018, 18:57
Zeżarł świeczke
Odpisz
7 lutego 2018, 22:46
i ten avatar :D
Odpisz
7 lutego 2018, 19:27
Moja siostra ma urodziny w tłusty czwartek...
Przypadek? Nie sądzę...
Odpisz
6 lutego 2018, 23:53
specjalnie ustawiłem inną datę urodzin na fb żeby w urodziny mieć święty spokój od każdego i móc spokojnie zająć się nicnierobieniem... utożsamiam się z tym komiksem
Odpisz
7 lutego 2018, 09:13
@Kapibara_Pana_Jacka: Najśmieszniejsze jest to, że ja też tak zrobiłem, i dostałem od krewnych życzenia mimo iż powinni sobie zdawać sprawę, że ich wtedy nie mam xD
Odpisz
7 lutego 2018, 15:35
@Kapibara_Pana_Jacka: nie lepiej wyłączyć urodziny na facebooku?
Odpisz
7 lutego 2018, 16:19
@Pingwinek12: Później to zrobiłem też
Odpisz
5 lutego 2018, 17:18
to były moje piękne urodziny...
Odpisz
6 lutego 2018, 22:19
@kitsune_senpai: TY MASZ URODZINY?!? zazdro...
Odpisz
7 lutego 2018, 15:39
@wotran: też jestem w głębokim szoku
Odpisz
6 lutego 2018, 21:52
nie da się tak, nie u mnie...
Odpisz