Pozdrawiam mojego agenta FBI, naprawdę współczuję ci tego jakie hentaje ze mną oglądasz, ale wierzę że któregoś dnia przydzielą ci normalną osobę do pilnowania
Wy się śmiejecie, ja ostatnio siedzę sobie na laptopie, a tu nagle włączyła mi się kamerka(niebieska dioda, która aktywuje się po włączeniu) moja ręka wystartowała jak Falcon heavy i zasłoniła obiektyw. Zacząłem szukać jaki program to włączył, ale po chwili sama się wyłączyła :x
@MrCienki: Ale nawet jak zmienisz ID i IP, to mogą porównać z wcześniejszymi danymi, rozpoznać cię i przypisać tego agenta, który wcześniej cię obserwował.
@Mijak: nawet Onion nie daje pełnej ochrony. Agent byłby kilka tygodni do tyłu i musiałby szukać informacji z większej ilości źródeł, ale dalej mógłby Cię śledzić. Ślad zawsze pozostaje, można go maskować, ale przy odpowiedniej determinacji i z dobrymi środkami można dotrzeć do wszystkiego.
@Aracz: Wiem że nie daje pełnej ochrony, ale musiałbyś naprawdę niezłą akcję odje*ać żeby agentom chciało się tracić tyle środków na namierzenie cię w ten sposób.
Komentarze
Odśwież15 lutego 2018, 15:42
Fajnie by było poznać tego agenta
Odpisz
14 lutego 2018, 18:23
Pozdrawiam mojego agenta FBI, naprawdę współczuję ci tego jakie hentaje ze mną oglądasz, ale wierzę że któregoś dnia przydzielą ci normalną osobę do pilnowania
Odpisz
14 lutego 2018, 19:47
@Zygarde: Tak samo i ja współczuję mojemu, to co widział przez kamerkę już dawno powinno wypalić mu oczy ;-;
Odpisz
14 lutego 2018, 20:23
Wy się śmiejecie, ja ostatnio siedzę sobie na laptopie, a tu nagle włączyła mi się kamerka(niebieska dioda, która aktywuje się po włączeniu) moja ręka wystartowała jak Falcon heavy i zasłoniła obiektyw. Zacząłem szukać jaki program to włączył, ale po chwili sama się wyłączyła :x
Odpisz
15 lutego 2018, 02:10
@PchlaRenatka: nie musi się świecić dioda zeby ktos cie mógł "podglądać"
Odpisz
15 lutego 2018, 15:35
@PchlaRenatka: Kiedy żarty, że FBI wbije ci do domu przestają być memem
Odpisz
15 lutego 2018, 11:12
Chyba raczej NSA. FBI to chyba tylko w konkretnych przypadkach by się kimś interesowało, a NSA to chyba wydaje się, że wszystko mogą.
Odpisz
15 lutego 2018, 00:21
Mój agent FBI musi być naprawdę znudzony.
Odpisz
14 lutego 2018, 23:30
Ło
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2018, 18:39
Nie zmienasz ip więc nie
Odpisz
5 lutego 2018, 18:46
@MrCienki: Ale ID Kompa tak
Odpisz
5 lutego 2018, 20:43
@MrCienki: Ale nawet jak zmienisz ID i IP, to mogą porównać z wcześniejszymi danymi, rozpoznać cię i przypisać tego agenta, który wcześniej cię obserwował.
Odpisz
5 lutego 2018, 20:54
@Mijak: chyba że włączysz Incognito
Odpisz
5 lutego 2018, 20:56
Incognito nie chroni przed takimi rzeczami, musiałbyś użyć Onion Web.
Odpisz
5 lutego 2018, 21:02
@Mijak: Wiem, ale memy tak mówią
Odpisz
14 lutego 2018, 18:12
@MrCienki: Ip się resetuje wraz z komputerem, tak samo ip łącza
Odpisz
14 lutego 2018, 18:56
@Mijak: nawet Onion nie daje pełnej ochrony. Agent byłby kilka tygodni do tyłu i musiałby szukać informacji z większej ilości źródeł, ale dalej mógłby Cię śledzić. Ślad zawsze pozostaje, można go maskować, ale przy odpowiedniej determinacji i z dobrymi środkami można dotrzeć do wszystkiego.
Odpisz
14 lutego 2018, 19:57
@Aracz: Wiem że nie daje pełnej ochrony, ale musiałbyś naprawdę niezłą akcję odje*ać żeby agentom chciało się tracić tyle środków na namierzenie cię w ten sposób.
Odpisz
14 lutego 2018, 18:07
Teraz pozostaje pytanie- Czy tych agentów z FBI w okresie dzieciństwa również obserwowali inni agenci?
Odpisz
14 lutego 2018, 18:57
@Zomowiec_: sam się obserwował D:
Odpisz
14 lutego 2018, 18:53
Byo
Odpisz
14 lutego 2018, 18:27
Jeśli kogoś to interesuje tu jest oryginalny obrazek:
Odpisz