Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Abbyss

30 marca 2019, 23:27

Star Wars i Star Trek Discovery (Ten nowy) to gówna. Najlepsze są moim zdaniem Next Generation I Enterprise.

Avatar besoszwili

7 lutego 2018, 23:48

Najnowsze części sw(oprócz tfa)to straszny smród.
Nawet z tym nie dilujcie

Avatar lukasz649

7 lutego 2018, 13:07

ten obrazek ssie bo star wars i inne gówna tego typu to ścierwo

Avatar Portak

7 lutego 2018, 09:56

Wolę Odyseję Kosmiczną: 2001.

Avatar BonnieThePirate

7 lutego 2018, 09:55

Star trek nie jest zły chociaż i tak wolę star wars

Avatar TheGreatcat

7 lutego 2018, 07:32

Bo Star Trek to prawdziwe Sci-fi, a nie jakieś podrabiane fantasy w kosmosie.

Avatar
Abbyss

30 marca 2019, 23:24

@TheGreatcat: Zaczęliśmy wstydzić się rzeczywistości... Może kiedyś napiszę wszystko co mam na ten temat do powiedzenia ale nie teraz, bo muszę się nie chce.

Avatar AllGames

6 lutego 2018, 22:18

Jako fanka gatunku uważam że: Na pierwszym miejscu jest star wars,na drugim star trek, na trzecim obcy (stare cztery części) a na czwartym odyseja kosmiczna, i dalej inne filmy

Avatar rozwalgo

5 lutego 2018, 20:16

Wolę Bombę

Avatar Mijak

5 lutego 2018, 20:39

@rozwalgo: Kiedy ktoś mówi, że Star Wars albo Star Trek jest lepszy od Kapitana Bomby

Avatar masterstefcio

5 lutego 2018, 19:16

Ale to prawda

\___________/

Avatar czarekdoge100

5 lutego 2018, 19:17

@masterstefcio: JUż nie żyjesz

Avatar siemak

5 lutego 2018, 20:39

Avatar
Abbyss

30 marca 2019, 23:25

@masterstefcio: Już żyjesz 🙃

Avatar
Brodacz

5 lutego 2018, 20:00

Ja lubię obydwa, czyli ja swój wewnętrzny konflikt SW vs ST zażegnałem.

Avatar evilHero

5 lutego 2018, 19:53

I uniwersum Star Wars i uniwersum Star Trek mają swoje plusy i minusy, wady i zalety, a uważam że w większości przypadków każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Avatar WebsTer230

5 lutego 2018, 19:41

Obydwa są do dupy

\___________________/

Avatar Krzyniu

5 lutego 2018, 19:42

@WebsTer230: *wrzuca dużo hejtu do pudła*

Avatar WebsTer230

5 lutego 2018, 19:47

@Krzyniu: Taki był mój zamiar. Dziękuję, dobranoc

A tak na serio to naprawdę próbowałem podchodzić do SW i ST z 10 razy i za każdym razem odpadalem po godzinie. Pomimo tego że uwielbiam scifi to SW i ST w ogóle mi nie podeszło. Od efektów po fabułę, design postaci czy samą otoczkę jaka zostały otoczone te uniwersa

Avatar Kejdzej

5 lutego 2018, 20:04

@WebsTer230: To jakie sci-fi lubisz?

Avatar WebsTer230

5 lutego 2018, 20:28

@Kejdzej: Serię Alien, Predator, Terminator, Nawet glupkowaty E.T, Alf, The Thing, Dystrykt 9, Elysium, Doctor Who, Z archiwum X jeśli chodzi o same filmy, z gier to bym mógł wymienić chociażby serię Halo, Unreal tournament, Quake, Dooma, Spore, Starcraft.

Avatar M_ateo_1

7 lutego 2018, 15:02

@WebsTer230: a jakich efektów ty się spodziewałeś przy SW? i tak uważam że SW ma owiele lepsze efekty niż dzisiejsze filmy bo SW nie używało do wszystkiego komputerów. walki w kosmosie były tak naprawdę małymi modelami statków nagrywanymi ze specjalnej perspektywy. a teraz to zielony pokój, 2 aktorów i masz wielką bitwę...

Avatar Kejdzej

5 lutego 2018, 19:20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Przerwa na herbatkę

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka