Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2019, 23:27
Star Wars i Star Trek Discovery (Ten nowy) to gówna. Najlepsze są moim zdaniem Next Generation I Enterprise.
Odpisz
7 lutego 2018, 23:48
Najnowsze części sw(oprócz tfa)to straszny smród.
Nawet z tym nie dilujcie
Odpisz
7 lutego 2018, 13:07
ten obrazek ssie bo star wars i inne gówna tego typu to ścierwo
Odpisz
7 lutego 2018, 09:56
Wolę Odyseję Kosmiczną: 2001.
Odpisz
7 lutego 2018, 09:55
Star trek nie jest zły chociaż i tak wolę star wars
Odpisz
7 lutego 2018, 07:32
Bo Star Trek to prawdziwe Sci-fi, a nie jakieś podrabiane fantasy w kosmosie.
Odpisz
30 marca 2019, 23:24
@TheGreatcat: Zaczęliśmy wstydzić się rzeczywistości... Może kiedyś napiszę wszystko co mam na ten temat do powiedzenia ale nie teraz, bo muszę się nie chce.
Odpisz
6 lutego 2018, 22:18
Jako fanka gatunku uważam że: Na pierwszym miejscu jest star wars,na drugim star trek, na trzecim obcy (stare cztery części) a na czwartym odyseja kosmiczna, i dalej inne filmy
Odpisz
5 lutego 2018, 20:16
Wolę Bombę
Odpisz
5 lutego 2018, 20:39
@rozwalgo: Kiedy ktoś mówi, że Star Wars albo Star Trek jest lepszy od Kapitana Bomby
Odpisz
5 lutego 2018, 19:16
Ale to prawda
\___________/
Odpisz
5 lutego 2018, 19:17
@masterstefcio: JUż nie żyjesz
Odpisz
5 lutego 2018, 20:39
@masterstefcio:
Odpisz
30 marca 2019, 23:25
@masterstefcio: Już żyjesz 🙃
Odpisz
5 lutego 2018, 20:00
Ja lubię obydwa, czyli ja swój wewnętrzny konflikt SW vs ST zażegnałem.
Odpisz
5 lutego 2018, 19:53
I uniwersum Star Wars i uniwersum Star Trek mają swoje plusy i minusy, wady i zalety, a uważam że w większości przypadków każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
Odpisz
5 lutego 2018, 19:41
Obydwa są do dupy
\___________________/
Odpisz
5 lutego 2018, 19:42
@WebsTer230: *wrzuca dużo hejtu do pudła*
Odpisz
5 lutego 2018, 19:47
@Krzyniu: Taki był mój zamiar. Dziękuję, dobranoc
A tak na serio to naprawdę próbowałem podchodzić do SW i ST z 10 razy i za każdym razem odpadalem po godzinie. Pomimo tego że uwielbiam scifi to SW i ST w ogóle mi nie podeszło. Od efektów po fabułę, design postaci czy samą otoczkę jaka zostały otoczone te uniwersa
Odpisz
5 lutego 2018, 20:04
@WebsTer230: To jakie sci-fi lubisz?
Odpisz
5 lutego 2018, 20:28
@Kejdzej: Serię Alien, Predator, Terminator, Nawet glupkowaty E.T, Alf, The Thing, Dystrykt 9, Elysium, Doctor Who, Z archiwum X jeśli chodzi o same filmy, z gier to bym mógł wymienić chociażby serię Halo, Unreal tournament, Quake, Dooma, Spore, Starcraft.
Odpisz
7 lutego 2018, 15:02
@WebsTer230: a jakich efektów ty się spodziewałeś przy SW? i tak uważam że SW ma owiele lepsze efekty niż dzisiejsze filmy bo SW nie używało do wszystkiego komputerów. walki w kosmosie były tak naprawdę małymi modelami statków nagrywanymi ze specjalnej perspektywy. a teraz to zielony pokój, 2 aktorów i masz wielką bitwę...
Odpisz
5 lutego 2018, 19:20
Odpisz