Pozdrów go miłym gestem dłonią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2018, 10:32
skad pochodzi ten mem czemu powstał???
Odpisz
6 lutego 2018, 23:36
Z tego co słyszałem to centralny booster nie wylądował :(
Odpisz
8 lutego 2018, 18:29
@REV4N_Amon: niestety nie:(
Pięknie by było gdyby wszystkie wyladowały
Odpisz
8 lutego 2018, 18:52
@REV4N_Amon: ale i tak było pięknie <3
Odpisz
8 lutego 2018, 18:57
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Lądowały tak pięknie, jak by były wyreżyserowane... A co jeśli...?
Odpisz
8 lutego 2018, 21:13
@REV4N_Amon: NIEEE
Błagam nie zasiewaj tego ziarna niepewności
Odpisz
8 lutego 2018, 21:44
@REV4N_Amon: Zaraz zlecą się tutaj płaskoziemcy ;_;
Odpisz
8 lutego 2018, 21:46
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: dokładnie
Odpisz
8 lutego 2018, 22:47
@Szalonychemik: Są już w poczekalni
Odpisz
8 lutego 2018, 22:52
@REV4N_Amon: no nie
No i wykrakałeś XD
Odpisz
6 lutego 2018, 23:29
Czyżby wracała moja ulubiona seria?
Odpisz
6 lutego 2018, 23:32
@Grzechoooo:
Odpisz
6 lutego 2018, 23:34
@panlogin: wincyj
Odpisz
7 lutego 2018, 09:14
Odpisz
7 lutego 2018, 10:11
@Arwe_: wincyj
Odpisz
7 lutego 2018, 16:38
@Grzechoooo:
Odpisz
7 lutego 2018, 17:37
wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 15:04
@Grzechoooo:
Odpisz
8 lutego 2018, 15:20
@Polalak: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 15:24
@Tymek590:
Odpisz
8 lutego 2018, 15:39
@Polalak: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 15:40
@Polalak: Ku*wa
kinse
WINCYJ K**FA :D
Odpisz
8 lutego 2018, 15:57
@HAPPYCAT212104: Tak z okazji tłustego czwartku :3
Odpisz
8 lutego 2018, 16:21
@kamykPL: WINCYJ WINCYJ WINCYJ
Odpisz
8 lutego 2018, 17:14
@Filipsss: AAAAAAAAAAAAA
Odpisz
8 lutego 2018, 17:59
@kamienny_pingwin: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
8 lutego 2018, 18:25
@kamykPL: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 21:02
@CrazuHydra98: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 21:10
@Grzechoooo:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:13
@kamykPL: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 21:26
@Grzechoooo:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:29
@Polalak: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 21:45
@Grzechoooo: XDDD
Odpisz
8 lutego 2018, 21:47
@Grzechoooo: przypominam że obrazki sie skończą
Odpisz
8 lutego 2018, 21:49
@PsychoKucykZFabrykiTeczy:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:51
@Polalak: wincyj
Odpisz
8 lutego 2018, 21:52
@Grzechoooo:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:53
@Grzechoooo:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:54
@Polalak:
Odpisz
8 lutego 2018, 21:54
@Grzechoooo: wincyj nie mam w poczekalni poszukaj
Odpisz
8 lutego 2018, 22:02
@Polalak: WINCYJ
Odpisz
8 lutego 2018, 22:05
@Polalak: wtf? xD
Odpisz
8 lutego 2018, 15:40
Wyobraźcie sobie tak za kilka tysięcy lat, jak nasi potomkowie/jakaś inna rasa znajdzie tę Tesle w środku kosmosu i ich naukowcy będą się głowić jak ona się tam znalazła.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:54
@Hartio: prank tysiąclecia
Odpisz
8 lutego 2018, 16:04
O co chodzi
Odpisz
8 lutego 2018, 16:43
@Freakok222: Wysłali rakietą samochód na orbitę marsa.
Odpisz
8 lutego 2018, 18:28
@ben1794: nie na orbitę marsa tylko na wokółsłoneczną
Odpisz
8 lutego 2018, 19:42
@Szalonychemik: Aha, bo ja słyszałem, że na marsa.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:15
@ben1794: też słyszałem że na Marsa ale leci inaczej ale będzie bliżej marsa bo będzie przecinać jego orbitę
Elon mówił że ma tam latać przez miliard lat chyba
Odpisz
8 lutego 2018, 15:30
moze mi ktoa wytlumaczyc skad tyle memow o mardie itp?
Odpisz
8 lutego 2018, 16:38
@Przytulak: elon mózg, Falcon heavy i te sprawy
Odpisz
8 lutego 2018, 18:58
@ImBard: w nagride dam ci gifa faqjnego kotła
Odpisz
8 lutego 2018, 18:59
@Przytulak: aniechto gify nie dzlaja
Odpisz
8 lutego 2018, 19:23
@Przytulak: ale koteł fajny
Odpisz
6 lutego 2018, 23:28
Tak w ogóle to ile się leci na takiego marsa?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2018, 23:30
Coś około 160-250 dni
Odpisz
6 lutego 2018, 23:38
najszybciej-39 dni
najwolniej-ok.250 dni
Odpisz
6 lutego 2018, 23:42
@ToFFeXPL: To zależy już tylko od technologii, którą dysponujesz i trajektorii lotu. Z prędkością światła dolecisz w kilka minut. Jednakże przy obecnej technologii i wykorzystując najkorzystniejsze warunki to w ok. 6 miesięcy.
Odpisz
7 lutego 2018, 07:21
@docRobert: Dzięki bo chciałem właśnie wiedzieć za ile ta rakieta doleci
Odpisz
8 lutego 2018, 15:11
no bo wiesz, raz mars może być za słońcem a raz bliżej nas
Odpisz
8 lutego 2018, 16:47
jak byś chciał wiedzieć to się to oblicza gdzie ten mars będzie się znajdywać
Odpisz
8 lutego 2018, 18:26
ta rakieta nie leci na marsa
Odpisz
8 lutego 2018, 18:35
@yanusze: ok
Odpisz
6 lutego 2018, 23:42
Czekałem na ten wysyp memów po locie Falcon Heavy <3
Odpisz
8 lutego 2018, 18:27
@Kejdzej: ja też czekałem
Odpisz
8 lutego 2018, 17:06
Marnotrawstwo pieniędzy na tak dużą skalę, w dodatku przez osobę prywatną, powinno być uznawane za zbrodnię przeciwko ludzkości.
Odpisz
8 lutego 2018, 17:12
aha
Odpisz
8 lutego 2018, 18:22
@kamienny_pingwin: To pył pierwszy lot testowy Falcona Heavy.
Odpisz
8 lutego 2018, 18:23
@MrPoopybutthole: I co w związku z tym?
Odpisz
8 lutego 2018, 18:25
żadna agencja nie powierzyłby mu ładunku
Odpisz
8 lutego 2018, 18:25
Może sobie na to pozwolić.
Odpisz
8 lutego 2018, 18:27
@MrPoopybutthole: On sobie pozwolić może, tyle że ONZ nie powinno mu pozwolić. Jeśli jest jakiś powód dla którego ta instytucja powinna istnieć, to działanie przeciwko takiemu marnotrawstwu pieniędzy, a nie bierne biadolenie lub grożenie innym krajom.
Odpisz
8 lutego 2018, 18:37
czekaj co?
Weź się wyrażają jaśniej bo nie wiem skąd się wzięło ONZ i grożenie państwom XD
Odpisz
8 lutego 2018, 18:42
@Szalonychemik: A sankcje niby nie są formą groźby?
Odpisz
8 lutego 2018, 21:13
halo przecież to jest rozmowa na temat elona muska a nie sankcji ONZ
Odpisz
8 lutego 2018, 21:20
@Szalonychemik: Ja swoje zdanie na jego temat już wyraziłem, to ty zacząłeś brnąć w temat ONZ.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:25
łat de fak?!?
Odpisz
8 lutego 2018, 21:50
@Szalonychemik: Napisałeś "Weź się wyrażają jaśniej bo nie wiem skąd się wzięło ONZ i grożenie państwom XD"
Tak więc wytłumaczyłem ci o co mi chodzi z tym że ONZ grozi państwom, przez co powinieneś już wiedzieć to, czego nie wiedziałeś wcześniej.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:51
ale dlaczego napisałeś że ja zacząłem brnąć w ten niepowiązany temat
Odpisz
8 lutego 2018, 21:53
@Szalonychemik: Bo zapytałeś o co chodzi z ONZ i grożeniem państwom, co nie ma zbytnio znaczenia dla głównego tematu rozmowy, którym jest marnotrawstwo pieniędzy.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:55
w takim razie dlaczego w ogóle ten temat zacząłeś ? XD
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 21:57
@Szalonychemik: Ja po prostu stwierdziłem że ONZ powinno zająć się takimi osobnikami jak Elon Musk, nic więcej. To było ściśle związane z głównym tematem.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:59
no dobra teraz rozumiem dzięki
Według mnie on się naprawdę stara uratować świat
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 22:03
@Szalonychemik: Ratuje świat? W jaki sposób? Dążąc do postępu za wszelką cenę, kosztem innych ludzi?
Odpisz
8 lutego 2018, 22:05
według niego aby ludzkość przetrwała musi opuścić ziemię
Poza tym wspiera technologie energii odnawialnych i samochodów elektrycznych dla mas żeby pomóc naszej planecie
Odpisz
8 lutego 2018, 22:11
@Szalonychemik: To może najpierw niech zacznie pomagać ludziom, a nie planować wizję sci-fi?
Odpisz
8 lutego 2018, 22:27
pomaga
Odpisz
8 lutego 2018, 22:31
@Szalonychemik: Czyżby?
Odpisz
8 lutego 2018, 22:38
chociaż raczej woli pomagać przyszłości ludzi niż teraźniejszości
Odpisz
9 lutego 2018, 16:39
@Szalonychemik: A bieda, głód, wojny i nietolerancja są teraz
Odpisz
9 lutego 2018, 22:11
będą zawsze
Bezpieczniej będzie rozwalić Ziemię będąc na Marsie, Czyż nie?
Odpisz
9 lutego 2018, 22:12
@Szalonychemik: Po co latać na Marsa? Bo bujdy o wywołaniu czarnej dziury czy inne czarne przepowiednie Muska można włożyć między bajki. Nikt nie zna dnia ani godziny.
Odpisz
9 lutego 2018, 23:19
mamy dwie różne ideologie i żaden z nas nie chce ich zmienić więc przestańmy pisać bo to jest bezsensowna dyskusja
Odpisz
9 lutego 2018, 23:20
@Szalonychemik: Dobry pomysł.
Odpisz
8 lutego 2018, 16:58
W dupach się poprzewracało
Auto w kosmos poleciało?
Toż to strata jest pieniędzy
Nosz do ku*wy strasznej nędzy
Janusz płacze, wino chleje
AUTO W KOSMOS ŚLĄ ZŁODZIEJE
A więc mówi Pioter na to
Może kupim taki tato??
Na to Janusz, pograliwy
Gdybym ku*wa nie był uczciwy
To bym takim jeździł w gazie
Ale teraz? W żadnym razie
Ja nie oddam wam passata
Za bugatti, lambo, fiata
Wszak to przecież TDi
Najmocniejszy w naszej wsi
A do sprawy tamtej powie stary
Że to ku*wa chyba czary
Bo uczciwie to wypłaty
Nie ma więcej niż dwa baty
A kto więcej grosza trzyma
Tego zus ten ch*j wydyma
Łoni w tam tej Hameryce
Kolczyk wszepjo nawet w cyce
Za łoceanem tak się stało
Od dolarów poje**ło
Tyle powie ojciec, i to przyzna matka stara
.
.
.
CO TY gównIOKU MARNÓJESZ PRONT PSZET KOMPEM? HAAAAAAAAALINA, DLA MUODEGO będzie KARA
Odpisz
8 lutego 2018, 16:45
na h*j oni się tam wpie**olili ?
Odpisz
8 lutego 2018, 16:11
o kuwa
Odpisz
8 lutego 2018, 16:11
@Fenekin582: tego się nie spodziewawszy
Odpisz
6 lutego 2018, 23:35
Tesla Roadster
Odpisz
8 lutego 2018, 15:33
spoko samochód
Odpisz
6 lutego 2018, 23:30
Całkiem,całkiem
Odpisz