Te klasyczne "jesteście najgorszą klasą w tej szkole", my tam heheszki, a ten nam pokazuje statystyki na półrocze i faktycznie udowodnił nam, że jesteśmy kupą gówna
@xAzumiKx: Heh byłem ostatnio na urodzinach u kolegi z klasy równoległej. Okazało się, że w jego klasie też wychowawczyni mówiła, że jego klasa jest najgorsza w szkole - czyli dokładnie tak samo jak mówiła moja wychowawczyni do mojej klasy.
@Placekk012: Ja już przedmiotów typu Geografia, Biologia, Chemia nie mam. Mam zawodowe, angielski, polski, matematykę. Z zawodowych jesteśmy najgorszym rocznikiem, ja bardzo interesuję się swoim zawodem, ale mam klasę parapetów (Nie wszyscy), którzy nigdy nie zdają technika.
A później taki nauczyciel się wkurza że uczeń całej klasie wstawił pełno szóstek za nic.
Skoro prowadzi lekcje, to chyba ma prawo stosować własne kryteria oceniania, nie?
Komentarze
Odśwież7 lutego 2018, 21:55
W gimbazie klasowy "geniósz" raz tak poprowadził lekcję komptomitując nauczyciela.
Odpisz
7 lutego 2018, 22:12
@Zomowiec_: u nas tak jeszcze w podstawowce mielismy
Odpisz
8 lutego 2018, 07:03
@Zomowiec_: chyba kiedyś też tak zrobię
Odpisz
8 lutego 2018, 09:49
@Zomowiec_: Opowiadaj dalej.
Odpisz
17 czerwca 2021, 10:33
@SowingSeason: chyba zapomniał
Odpisz
8 lutego 2018, 07:27
Te klasyczne "jesteście najgorszą klasą w tej szkole", my tam heheszki, a ten nam pokazuje statystyki na półrocze i faktycznie udowodnił nam, że jesteśmy kupą gówna
Odpisz
8 lutego 2018, 07:38
@xAzumiKx: U mnie tak samo
Odpisz
8 lutego 2018, 07:45
@xAzumiKx: najgorsza klasa w szkole ? moja to chyba najgorsza w mieście
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 08:20
@xAzumiKx: Heh byłem ostatnio na urodzinach u kolegi z klasy równoległej. Okazało się, że w jego klasie też wychowawczyni mówiła, że jego klasa jest najgorsza w szkole - czyli dokładnie tak samo jak mówiła moja wychowawczyni do mojej klasy.
Odpisz
8 lutego 2018, 08:55
Propaganda się szerzy.
Odpisz
8 lutego 2018, 12:53
@kamykPL: U mnie to nie propaganda, tylko potwierdzone fakty.
Odpisz
9 lutego 2018, 09:17
@xAzumiKx: nam mówią ze jesteśmy niezdyscyplinowani i nam wytykają błędy potem gadają że nic nie zdamy i nas do żadnej szkoły nie przyjmą xdd
Odpisz
9 lutego 2018, 09:18
@Placekk012: a po co mi historia i gegra skoro potrafie rysowac i ide na grafike? xdd
Odpisz
10 lutego 2018, 10:44
@Placekk012: Ja już przedmiotów typu Geografia, Biologia, Chemia nie mam. Mam zawodowe, angielski, polski, matematykę. Z zawodowych jesteśmy najgorszym rocznikiem, ja bardzo interesuję się swoim zawodem, ale mam klasę parapetów (Nie wszyscy), którzy nigdy nie zdają technika.
Odpisz
8 lutego 2018, 23:02
challenge accepted
Odpisz
7 lutego 2018, 21:35
Nie pasuje tu nosacz. Żaden Janusz nie jest nauczycielem.
Odpisz
8 lutego 2018, 12:19
@Broski: a od wf'u? U nas nauczyciel w kantorku sb spał i czasem nie przychodzłi na lekcję bo zapominał
Odpisz
8 lutego 2018, 12:39
@Broski: Mylisz się, jest dużo nauczycieli którzy zachowują się jak typowe Janusze
Odpisz
8 lutego 2018, 12:05
Ja raz angol poprowadzilam i wszystkim się podobało ;3
Odpisz
7 lutego 2018, 23:12
A później taki nauczyciel się wkurza że uczeń całej klasie wstawił pełno szóstek za nic.
Skoro prowadzi lekcje, to chyba ma prawo stosować własne kryteria oceniania, nie?
Odpisz
8 lutego 2018, 07:15
@Mijak: yyy nie
Odpisz
8 lutego 2018, 08:17
@Decidueye: yyy tak
Odpisz
8 lutego 2018, 00:27
CZY WY WSZĘDZIE MUSICIE DAWAĆ TE PIE**OLONE NOSACZE?!
Odpisz
8 lutego 2018, 08:16
@Andrzej_Duda: tak
Odpisz
8 lutego 2018, 09:48
TAK KU**A
Odpisz
8 lutego 2018, 00:25
Jesteście najgorszą klasą jaką miałam...
Odpisz
7 lutego 2018, 22:44
ooooo kurła jacy ci nauczyciele zli ja tylko z ziomalem chcialem pogadac bo nuda ja nie przeszkadzalem wcale
Odpisz
7 lutego 2018, 22:30
ile razy się słyszy takie coś kiedy się śmieszkuje z znajomymi
Odpisz
7 lutego 2018, 22:28
Na palcach half
Odpisz
7 lutego 2018, 22:26
u nas tak gadają xd
Odpisz
7 lutego 2018, 21:53
Odpisz
7 lutego 2018, 21:48
Ta już widzę janusza który by takie coś na tablicy pisał xD
Odpisz
7 lutego 2018, 00:03
Czy tylko ja nie byłem nigdy pytany z matematyki czy fizyki?
Odpisz
7 lutego 2018, 21:10
@Hartio: Otóż nie
Odpisz
7 lutego 2018, 21:20
@Hartio: Ja w sumie tylko parę raz sam się zgłaszałem jak mi się nudziło
Odpisz
7 lutego 2018, 21:24
najgorsze jest to
Zgłaszasz się: Nauczyciel ma wyje**ne
Nie chcesz za ch*ja odpowiadać: DAWAJ DO TABLICY
Odpisz
7 lutego 2018, 21:25
@Hartio: Co się ku*wa dziwisz, jesteś Teslą, więc nie żyjesz, nie możesz być pytany...
Odpisz
7 lutego 2018, 21:25
@Filipsss: No chyba, że jesteś na tyle mądry, że postanawiasz ocalić klasę przed losowym trafem i sam idziesz do odstrzału; jak w moim przypadku
Odpisz
7 lutego 2018, 21:27
@SongMan: poświęcenie ;p
Odpisz
7 lutego 2018, 21:32
@Filipsss: ale się opłaca. niestety teraz nie chcą mnie brać do odpowiedzi, nawet jak chcę
Odpisz
7 lutego 2018, 23:57
@pawelek9889: Kto powiedział, że ja się otożsamiam z Teslą? A jeżeli Darkus ma Einstaina na avku znaczy, że jest Einstainem?
Odpisz
8 lutego 2018, 09:44
@Hartio: Einstein*
Odpisz
8 lutego 2018, 11:29
@Hartio: Cichaj
Odpisz
8 lutego 2018, 12:35
@kicius23: Onie faktycznie. Przepraszam.
Odpisz