Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie zadzieraj z bobrami
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2021, 11:25
Nie wiem jak można seplenić przez telefon
Odpisz
9 lutego 2018, 18:41
dobrze, że zna Polski xD
Odpisz
9 lutego 2018, 01:40
to słabo że pułnocny schud, chyba ma anoreksje :/
Odpisz
9 lutego 2018, 01:38
nie powiedziałabym...
Odpisz
8 lutego 2018, 23:19
Znam polski...
Nie, nie znasz!
Odpisz
9 lutego 2018, 00:52
@FandraVisena: żadnego "ó" czy"ż", no nie zna :/
Odpisz
7 lutego 2018, 16:54
Rzygać mi sie chce od takich idiotów
Odpisz
8 lutego 2018, 21:13
A mi się chce żygać od takich jak ty którzy najprostszego sarkazmu nie wyłapią
Odpisz
8 lutego 2018, 21:52
A mi się rzygać chce od tych "baitów" są ch***we i w większości nie śmieszą.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:58
Rzygać* Wiem, ale chodzi mi ogólnie o takich idiotów którzy ortografii nie znają.
Odpisz
8 lutego 2018, 22:05
@YASSUO: a mi się chce rzygać jak widzę tego je**nego raksuo
Odpisz
8 lutego 2018, 22:51
@Filipiasty142: Mi też ;/
Odpisz
8 lutego 2018, 22:41
znam polski
ironic...
Odpisz
7 lutego 2018, 16:59
Tyle błędów gramatycznych to nie miałem na dyktandzie w przedszkolu :/
Odpisz
8 lutego 2018, 21:32
@Adi34: Miałeś dyktando w przedszkolu?
Odpisz
8 lutego 2018, 22:02
@Anielka999: Takie próbne ale tak :/
Odpisz
8 lutego 2018, 22:06
@Adi34: U mnie w przedszkolu jak ktoś umiał czytać (a mieliśmy taką jedną na całe przedszlole) to był traktowany jakby zdobył tajną umiejętność, taki wyjątkowy człowiek.
Odpisz
8 lutego 2018, 22:08
@Anielka999: Nadczłowiek :)
Odpisz
8 lutego 2018, 21:59
Ostatnie dwa wyrazy...
Odpisz
8 lutego 2018, 21:51
Słabe
Błędy ortograficzne były śmieszne 3 sezony temu
Odpisz
8 lutego 2018, 19:45
Odpisz
8 lutego 2018, 21:48
@Piesel_66: gdzie tu ironia?
Odpisz
8 lutego 2018, 21:50
@czadmen: "znam polski"
Odpisz
7 lutego 2018, 17:26
To bait.
Ale północny schód wygrał.
Odpisz
7 lutego 2018, 17:40
pułnocny schud*
Odpisz
7 lutego 2018, 19:14
w sumie to nie jest taka głupia jak zna takie nazwy jak północ czy wschód
Odpisz
7 lutego 2018, 20:58
schud
Odpisz
8 lutego 2018, 21:11
jaki wschód? ja widzę, że mieszka na północnym schodzie. Tylko nie napisała którym.
Odpisz
8 lutego 2018, 21:14
@MrocznyMuffinek: pułnocnym schodzie*
Odpisz
8 lutego 2018, 20:48
jedyne słiwe bez błędu to numer
Odpisz
8 lutego 2018, 20:05
gwara
Odpisz
8 lutego 2018, 21:49
@baarts: debilizm, nie gwara. Podstawy podstaw języka polskiego. To, że mówisz gwarą, nie oznacza, że nie masz się trzymać jakichkolwiek zasad gramatyki i ortografii.
Odpisz
9 lutego 2018, 01:19
@XStuntManiac1: To był sarkazm. Czy to nie jest zbyt oczywiste?
Odpisz
9 lutego 2018, 07:13
@baarts: To, co powiedziałeś, było głupie, a nie oczywistym sarkazmem. Wytłumacz mi proszę, jak po jednym słowie mam wiedzieć, czy to sarkazm, czy serio coś takiego myślisz?
Odpisz
9 lutego 2018, 09:43
@XStuntManiac1: W sytuacji, gdy wszyscy śmiejemy się ze znajomości gramatyki i ortografii tej pani, żeby ją wyjaśnić i bronić musiałabym użyć dużo większej ilości argumentów, niż jeden wyraz.
Odpisz
9 lutego 2018, 09:58
@baarts: understandable, have a nice day.
Odpisz
8 lutego 2018, 19:56
raz w google play wpod jakos gra pisali ludzie by przetlumaczyc ja na polski jeden napisal ze moze pomoc tlumaczyc i ze umie bardzo dobrze polski (napisał wszedzie bledy nawet w wyrazie znam (napisal snam) -.-
Odpisz