Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2018, 10:24
mieszkam w Ząbkach psyhiatryk nazywa się Drewnica i jest najnowocześniejszy w europie(i oto pytanie: mamy być z niego dumni, czy nie?).
Odpisz
17 lutego 2018, 12:00
@Mpawlo: a mam pytanie, są tam wszystkie oddziały (wiekowe) czy tylko któryś z nich?
Odpisz
18 lutego 2018, 08:56
@kokosek112: chyba tylko dla uzależnionych dorosłych
Odpisz
19 lutego 2018, 16:45
@Mpawlo: Ja tam sie cieszę z tego co mamy :p
Odpisz
8 lutego 2018, 08:58
a ja mieszkam w markach koło ząbek
Odpisz
17 lutego 2018, 09:11
@prawilny_janusz: moja siostra tam mieszka heh
Odpisz
17 lutego 2018, 12:21
@prawilny_janusz: U nas w Markach strasznie śmierdzi
Odpisz
18 lutego 2018, 11:23
@TajgerKober: moja siostra koło placu zabaw nivea znalazla 200zl hehe
Odpisz
18 lutego 2018, 11:24
@NoNieSmieszne: przy mnie XD a chciała tam nie iść i się nie podzieliła :(
Odpisz
18 lutego 2018, 08:57
ale jeszczde tego szpitala nieotworzyli. Stary jeszcze działa
Odpisz
17 lutego 2018, 13:03
Moje miasto ;D
Odpisz
17 lutego 2018, 19:38
@ja_i_moje_osobowosci: Moje też!
Odpisz
17 lutego 2018, 19:17
O, Popiełuszko. Zgona złapał w moim mieście.
Odpisz
7 lutego 2018, 23:11
P O T Ę Ż N Y P S Y C H I A T R Y K
Odpisz
8 lutego 2018, 07:28
@venomman: P
Odpisz
8 lutego 2018, 07:35
@YouGoSlavia: O
Odpisz
8 lutego 2018, 07:36
@Dolores_Umbridge: T
Odpisz
8 lutego 2018, 07:53
@Windows_10: Ę
Odpisz
8 lutego 2018, 07:54
@Dolores_Umbridge: RZ
Odpisz
8 lutego 2018, 08:01
@benben7: Ñ
Odpisz
8 lutego 2018, 08:20
@Dolores_Umbridge: Y
Odpisz
8 lutego 2018, 11:07
Odpisz
8 lutego 2018, 11:07
@Tymek590: P
Odpisz
8 lutego 2018, 11:30
@Dolores_Umbridge: s
Odpisz
8 lutego 2018, 15:46
@benben7: Y
Odpisz
8 lutego 2018, 15:58
Ç
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 17:17
@Tymek590: H
Odpisz
8 lutego 2018, 18:19
@Dolores_Umbridge: i
Odpisz
8 lutego 2018, 18:20
@benben7: A
Odpisz
8 lutego 2018, 21:41
@Tymek590: T
Odpisz
8 lutego 2018, 21:45
R
Odpisz
9 lutego 2018, 15:14
@Dolores_Umbridge: Y
Odpisz
9 lutego 2018, 15:15
@Anielka999: K
Odpisz
9 lutego 2018, 16:22
@Tymek590: idealnie
Odpisz
9 lutego 2018, 16:28
yay
Odpisz
9 lutego 2018, 16:28
@Windows_10: dziękuję wszystkim za współpracę
Odpisz
17 lutego 2018, 09:50
@Tymek590: Ben Ben Napisał rz, a nie ż
Odpisz
17 lutego 2018, 10:05
@SoMuchMLG: ortofrafia wyższego poziomu
Odpisz
17 lutego 2018, 11:41
@Dolores_Umbridge: wyszeko*
Odpisz
17 lutego 2018, 11:54
@Dolores_Umbridge: *posiomu
Odpisz
17 lutego 2018, 11:44
W sam raz dla mnie basen, kościół i potężny psychiatryk więcej do szczęścia mi nie potrzeba
Odpisz
17 lutego 2018, 11:05
mieszkam tam
Odpisz
17 lutego 2018, 10:42
tylko ten psychiatryk mnie przekonuje by tam pojechać
Odpisz
17 lutego 2018, 10:14
To gniazdo żuli trzeba je zniszczyć
Odpisz
17 lutego 2018, 09:42
Przypomniał mi się numer jak chłopacy z mojej klasy planując wycieczkę zaplanowali zwiedzanie psychiatryka..
Odpisz
8 lutego 2018, 12:31
Całkiem spoko jest ta kręgielnia w ząbkach. Dobrą pizze tam mają
Odpisz
8 lutego 2018, 11:19
Brakuje jeszcze Gimnazjum nr1 w Ząbkach tam to się ciekawe rzeczy dzieją. Tak chodzę tam to szkoły.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 08:11
o chu
mieszkam koło ząbęk
Odpisz
8 lutego 2018, 03:11
Sklep dla Alkatraza ? To koniecznie trzeba odwiedzić.
Odpisz