Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mpawlo

17 lutego 2018, 10:24

mieszkam w Ząbkach psyhiatryk nazywa się Drewnica i jest najnowocześniejszy w europie(i oto pytanie: mamy być z niego dumni, czy nie?).

Avatar kokosek112

17 lutego 2018, 12:00

@Mpawlo: a mam pytanie, są tam wszystkie oddziały (wiekowe) czy tylko któryś z nich?

Avatar Mpawlo

18 lutego 2018, 08:56

@kokosek112: chyba tylko dla uzależnionych dorosłych

Avatar OdbyTron

19 lutego 2018, 16:45

@Mpawlo: Ja tam sie cieszę z tego co mamy :p

Avatar prawilny_janusz

8 lutego 2018, 08:58

a ja mieszkam w markach koło ząbek

Avatar NoNieSmieszne

17 lutego 2018, 09:11

@prawilny_janusz: moja siostra tam mieszka heh

Avatar TajgerKober

17 lutego 2018, 12:21

@prawilny_janusz: U nas w Markach strasznie śmierdzi

Avatar NoNieSmieszne

18 lutego 2018, 11:23

@TajgerKober: moja siostra koło placu zabaw nivea znalazla 200zl hehe

Avatar NoNieSmieszne

18 lutego 2018, 11:24

@NoNieSmieszne: przy mnie XD a chciała tam nie iść i się nie podzieliła :(

Avatar Mpawlo

18 lutego 2018, 08:57

ale jeszczde tego szpitala nieotworzyli. Stary jeszcze działa

Avatar ja_i_moje_osobowosci

17 lutego 2018, 13:03

Moje miasto ;D

Avatar Lujis

17 lutego 2018, 19:38

@ja_i_moje_osobowosci: Moje też!

Avatar SirPomarancza

17 lutego 2018, 19:17

O, Popiełuszko. Zgona złapał w moim mieście.

Avatar venomman

7 lutego 2018, 23:11

P O T Ę Ż N Y P S Y C H I A T R Y K

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar StrusPedziwiatr

17 lutego 2018, 11:41

@Dolores_Umbridge: wyszeko*

Avatar Grzechoooo

17 lutego 2018, 11:54

@Dolores_Umbridge: *posiomu

Avatar Vivimorte1

17 lutego 2018, 11:44

W sam raz dla mnie basen, kościół i potężny psychiatryk więcej do szczęścia mi nie potrzeba

Avatar mietek69i8

17 lutego 2018, 11:05

mieszkam tam

Avatar Fenekin582

17 lutego 2018, 10:42

tylko ten psychiatryk mnie przekonuje by tam pojechać

Avatar InternetowyTroll01

17 lutego 2018, 10:14

To gniazdo żuli trzeba je zniszczyć

Avatar Abbei_The_Toy_Maker

17 lutego 2018, 09:42

Przypomniał mi się numer jak chłopacy z mojej klasy planując wycieczkę zaplanowali zwiedzanie psychiatryka..

Avatar AllGames

8 lutego 2018, 12:31

Całkiem spoko jest ta kręgielnia w ząbkach. Dobrą pizze tam mają

Avatar Kanda

8 lutego 2018, 11:19

Brakuje jeszcze Gimnazjum nr1 w Ząbkach tam to się ciekawe rzeczy dzieją. Tak chodzę tam to szkoły.

Avatar kosms

Edytowano - 8 lutego 2018, 08:11

o chu
mieszkam koło ząbęk

Avatar Dexterek

8 lutego 2018, 03:11

Sklep dla Alkatraza ? To koniecznie trzeba odwiedzić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kuniaz
Dodane przez: kuniaz

Phi!

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka