King's Landing z Gry o Tron w Minecrafcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Cel namierzony
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2023, 11:24
To nie wygląda jak Minecraft
Odpisz
2 września 2019, 16:27
pięknie daję tobie wgóregłos
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:33
A teraz zbudujcie takie samo potężne miasto bez modów, kodów i innych smrodów ! Użyjcie łopaty, siekiery i kilofa ! Wtedy to dopiero będzie epickie...
Odpisz
14 lutego 2019, 08:49
@deltes: I wtedy zajmie dużo więcej czasu i będzie potrzebne więcej osób.
Odpisz
23 maja 2019, 00:02
@deltes: człowieku oni to budowali na czystym creative.
Odpisz
23 maja 2019, 00:03
@ProMoruxBax: za kare odkopman kontratakuje
Odpisz
25 grudnia 2015, 10:50
jak ktoś mi zaraz zacznie hejtować minecraft pod tym obrazkiem spalę żywcem...
Odpisz
23 stycznia 2015, 22:44
a linka ktoś ma?
Odpisz
28 marca 2014, 18:06
ma ktoś tego seed?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:57
@Xavi2003mar: to nie seed
Odpisz
23 października 2014, 17:44
@pan_jeja: szkoda...
Odpisz
3 września 2014, 17:58
@Konto usunięte: 35 osób to robiło w 2 tygodnie wiem bo to angielska hruba budowala mam save
Odpisz
20 kwietnia 2013, 22:29
Na modach czy bez modów - zrobienie tego wymaga czasu, inwencji twórczej i jakiegoś zmysłu architekta. O znajomości filmu nie wspominając. Aż miło się patrzy.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:02
Bardzo ciekawe taki off topic szkoda że gracze wszystko robią na modach np mają nie ograniczoną ilość w plecaku lub komendy kiedyś budowałem dość potężny zamek w tej grze około 2 miesięcy tak 10 godzin gry na tydzień byłem z siebie bardzo dumny poza tym wszyscy się tym zachwycali dwa tygodnie po tym zdarzeniu wkradł mi się pewien wirus potrzebowałem nowego systemu operacyjnego i wszystko przepadło
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:43
na tzw. survivalu nie dasz rady tego zbudować, a nawet na creativie nikt nie miałby tyle chęci i czasu
Odpisz
20 kwietnia 2013, 20:47
@bumbusiek: Survival=przetrwanie chodzi ci o ten tryb z jednym życiem na całą grę ? racje byłoby bardzo trudno ale z odpowiednią determinacją udałoby się wszystko zależy od przygotowania sam na tym trybie zbudowałem sobie dość zacną willę hmm chyba dziś wrócę do tej gry :)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 21:47
zacna willa, a zacne miasto to lekka różnica
jest to możliwe, ale życia chyba by zbrakło mi :)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 16:35
i do tego powinien być wykorzystywana minecraft a nie ktoś sobie nagrywa i robi do tego fabułę w stylu ***a pojawił się demon i trzeba go powstrzymać :/
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:41
Czas budowania tego 99.99% 2 lata.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:42
Ciekawe jak to wygląda bez Sonic Shaders.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:27
FAp, fap ...
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:23
rzygam kwadratową tęczą :D
Odpisz
20 kwietnia 2013, 11:55
Niee ... masakra :O
Odpisz