Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 14:33
Bo ziemia jest duża a nie taka: .
Pudło na hejty. \________/™
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:18
Bo biurka są idealnie płaskie...
Odpisz
13 lutego 2018, 17:25
Ekhm... Microsoft Arc Mouse
Odpisz
14 lutego 2018, 07:27
@opliko95: że co? Jak? Po co? Na co to komu?
Odpisz
14 lutego 2018, 12:44
@opliko95: Szach mat
Odpisz
13 lutego 2018, 17:57
lesbijki są super ale geje to już nie
Odpisz
13 lutego 2018, 18:08
@TheBigBC: W czym niby są super?
Odpisz
13 lutego 2018, 18:36
@TheBigBC: Wcale nie czuje się jakbym była super
Odpisz
13 lutego 2018, 19:01
@sucy_manbavaran: No jak widać powinnaś
Odpisz
13 lutego 2018, 19:20
@TheBigBC: Co to ma do obrazka?
Odpisz
13 lutego 2018, 19:29
@lorax12: Niby nic ale jest komentarz.
Odpisz
13 lutego 2018, 21:21
@sucy_manbavaran: Jak szukacie anime o lesbijkach to citrus jest niezle
Odpisz
14 lutego 2018, 09:47
@sucy_manbavaran: a powinnaś lesbijki to boginie miłości rozpalają serca wszystkich mężczyzn oraz doprowadzają ich do stanu błogiego kościeja.
PS: Sam jestem lesbijką i jestem z siebie dumny.
Odpisz
14 lutego 2018, 09:48
@sucy_manbavaran: bodz moio waletynko
Odpisz
14 lutego 2018, 10:03
@TheBigBC: Czekaj co? Albo patrz na autokorektę albo jesteś gejem nie lesbijką.
Odpisz
14 lutego 2018, 10:35
@sucy_manbavaran: Albo trolluje po prostu
Odpisz
14 lutego 2018, 12:06
@Radstal: wybieram 5 odpowiedz
Odpisz
14 lutego 2018, 07:22
Widziałem takie myszki
Odpisz
14 lutego 2018, 01:29
Był taki sam z butami....
Wymyśl coś oryginalnego
Odpisz
8 lutego 2018, 14:19
Bo kładziesz je na biurku, a nie na ziemi.
Odpisz
13 lutego 2018, 17:59
@Malpkakaka: Ale przecież ziemia jest płaska /s
Odpisz
13 lutego 2018, 18:15
@Malpkakaka: to czemu biurka nie wyglądają tak?
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2018, 19:54
@M_ateo_1: Bo zazwyczaj stają na podłodze, a dlaczego podłoga nie jest krzywa to już nie wiem
Odpisz
13 lutego 2018, 22:49
@Malpkakaka:
Odpisz
13 lutego 2018, 21:22
Czy to rival 310?
Odpisz
13 lutego 2018, 20:51
Earth big as balls
Odpisz
13 lutego 2018, 18:55
Bo myszka komputerowa nie jest wielkości, ja wiem... Całego kontynentu?????
Odpisz
13 lutego 2018, 20:19
@Mr_Quicky: bo kładzie się je na płaskich biurkach
Odpisz
13 lutego 2018, 17:20
hmm moze dlatego ze promien ziemi nie wynosi 5 metrow
Odpisz
13 lutego 2018, 18:13
@smiechowicz: A SKĄD WIESZ BYŁEŚ TAM ?!?!!1111
Odpisz
13 lutego 2018, 18:14
@smiechowicz: PERSPEKTYWA!!1!!!
Odpisz
13 lutego 2018, 19:57
geniuszu
Odpisz
13 lutego 2018, 20:05
@Strex: w sumie to każdy był na Ziemi. wiem, że /s, ale mimo wszystko
Odpisz
13 lutego 2018, 18:30
mam taka xd
Odpisz
13 lutego 2018, 18:27
Wszyscy jesteście zaślepieni propagandą. O to prawdziwy kształt Ziemi:
Odpisz
13 lutego 2018, 17:42
Bo ziemia to ziemia a myszka to myszka
Odpisz
13 lutego 2018, 17:08
Odpisz