Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2018, 14:12
Uuhh, wczorajsza zapowiedź KH3 🤣
Odpisz
11 lutego 2018, 01:09
Ktoś czeka na Dauntless?
Odpisz
8 lutego 2018, 15:08
Kiedy widzisz start Falcon Heavy
Odpisz
10 lutego 2018, 19:40
@Kejdzej:
Odpisz
10 lutego 2018, 21:30
@DeTeO238: troszkę nie ogarniam. pewnie tylko ja jestem tak zje**ny. wytłumacz \__/
Odpisz
11 lutego 2018, 00:22
@M_ateo_1: Kiedy uprawiasz z nią seks od tyłu a lna jęczy "Możliwe jest skolonizowanie Marsa ciagu 30 lat". Na zdjęciu Elon Musk, on chce tego Marsa skolonizować właśnie.
Odpisz
11 lutego 2018, 00:55
ah... czemu ja się nie domyśliłem...
Odpisz
10 lutego 2018, 22:19
Właśnie gdy weszłam na ten obrazek wyskoczyła mi reklama prezerwatyw.Przypadek?
Odpisz
10 lutego 2018, 20:42
The Last of Us 2
Odpisz
10 lutego 2018, 19:22
ASH w nowych zwiastunach do operacji R6S <3
Odpisz
10 lutego 2018, 19:06
Z czego to zdjęcie?
Odpisz
10 lutego 2018, 19:28
@adamon113: z tego teleturnieju, co celebryci skakali do wody
Odpisz
10 lutego 2018, 19:36
@adamon113: Celebrity Splash
Odpisz
8 lutego 2018, 17:01
Myślałem, że to dwie ręce uniesione do góry i zastanawiałem się co on ukrywa w rękawie ,_,
Odpisz
8 lutego 2018, 15:47
Dzięki za to czerwone kółko bo bym nie zajarzyl.
Odpisz
8 lutego 2018, 15:39
Kiedy dowiadujesz się, że American McGee robi Concept-arty do kontynuacji serii Alice
Odpisz
8 lutego 2018, 14:57
Odpisz
8 lutego 2018, 14:56
Haha Benis :DDDDDDD
Odpisz
8 lutego 2018, 15:50
@ZSRRBall: chyba nie zrozumieli nawiązania:c
Odpisz
8 lutego 2018, 15:51
@ZSRRBall:
Odpisz
8 lutego 2018, 16:59
@ZSRRBall: na pewno nikt nie zrozumiał, przecież to taki rzadki mem, zwłaszcza obrazkami tego typu
Odpisz
10 lutego 2018, 19:30
@ZSRRBall: to uczucie gdy dałeś trzy komentarze i wszystkie ci zminusowali
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2018, 19:31
@piotrek1125: Jak szybko nabić sobie strzałek w dół, edycja ZSSRBall
Odpisz
10 lutego 2018, 20:06
@Turbek213: mnie ogółem strzałki ni obchodzą
Odpisz
10 lutego 2018, 20:09
@piotrek1125: jak Cię tak dziwi ilość strzałek w dół,to spójrz na komentarz użytkownika Goku Bartes pod obrazkiem"Mój Pies-Paradoks "
Odpisz
10 lutego 2018, 20:09
@ZSRRBall: To wspaniale
Odpisz
10 lutego 2018, 20:10
@Turbek213: wiem
Odpisz
10 lutego 2018, 20:31
@ZSRRBall: Też mi miło
Odpisz
10 lutego 2018, 20:32
@ZSRRBall: ooo a tak w ogóle to kto z użytkowników stałych nie zna rekordu strzałek w dół xdd
Odpisz
11 lutego 2018, 03:18
@ZSRRBall: Dałes dwa "D" za dużo.
Odpisz
11 lutego 2018, 08:27
@Hartio: niektórzy dają 20 D za dużo,Ale Oki doki ^^
Odpisz