memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 kwietnia 2019, 08:41
A gówno prawda bo u mnie na w-f wszyscy się biją wyzywają i takie tam Nie ma W-F po którym ktoś nie wyląduje u pieleńgniarki
Odpisz
18 sierpnia 2010, 16:20
+ lucyfer to było szczere. szacun. porządek musi byc
24 lipca 2010, 10:00
Ci zieloni też mnie wkurzają.... 5/5 i do ulu
18 lipca 2010, 17:18
o jejku hubi101 zebys sie tylko nie zesral jak bedziesz pisal takie komenty idioto, przy tym pewnie musiales isc majtki zmienic bo gówno ci pas startowy na slipach zrobilo. kto mi racje przyznal niech na poczatku komenta napisze +. (potega2)/5
11 lipca 2010, 21:18
dluga ma to reke
10 lipca 2010, 23:13
głupek niemiał co robić
8 lipca 2010, 13:11
To nawet nie jest mistrz drugiego planu !
7 lipca 2010, 21:24
ludzie co za poniżenie przecież ja uczestniczam w zajęciech w-fu ale tam wcale tak nie jest i to tak czy siak nie jest to śmieszne nie oceniam
6 lipca 2010, 15:19
lol
6 lipca 2010, 12:41
Trudno mi ocenić.
6 lipca 2010, 11:43
ta zazdrość, 3/5
6 lipca 2010, 09:11
takie se ale dam i tak 4/5
6 lipca 2010, 07:40
4/5 :P
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2019, 08:41
A gówno prawda bo u mnie na w-f wszyscy się biją wyzywają i takie tam
Nie ma W-F po którym ktoś nie wyląduje u pieleńgniarki
Odpisz
18 sierpnia 2010, 16:20
+ lucyfer to było szczere. szacun. porządek musi byc
Odpisz
24 lipca 2010, 10:00
Ci zieloni też mnie wkurzają.... 5/5 i do ulu
Odpisz
18 lipca 2010, 17:18
o jejku hubi101 zebys sie tylko nie zesral jak bedziesz pisal takie komenty idioto, przy tym pewnie musiales isc majtki zmienic bo gówno ci pas startowy na slipach zrobilo. kto mi racje przyznal niech na poczatku komenta napisze +. (potega2)/5
Odpisz
11 lipca 2010, 21:18
dluga ma to reke
Odpisz
10 lipca 2010, 23:13
głupek niemiał co robić
Odpisz
8 lipca 2010, 13:11
To nawet nie jest mistrz drugiego planu !
Odpisz
7 lipca 2010, 21:24
ludzie co za poniżenie przecież ja uczestniczam w zajęciech w-fu ale tam wcale tak nie jest i to tak czy siak nie jest to śmieszne nie oceniam
Odpisz
6 lipca 2010, 15:19
lol
Odpisz
6 lipca 2010, 12:41
Trudno mi ocenić.
Odpisz
6 lipca 2010, 11:43
ta zazdrość, 3/5
Odpisz
6 lipca 2010, 09:11
takie se ale dam i tak 4/5
Odpisz
6 lipca 2010, 07:40
4/5 :P
Odpisz