Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LubieTostyPL

8 lutego 2018, 21:46

Gdyby nie minimapa to bym nigdy nie zauważył że to gta

Avatar DAVJD

10 lutego 2018, 04:37

@LubieTostyPL: trochę stara ta minimapa

Avatar ImBard

8 lutego 2018, 19:23

Ground Control to Major Tom

Avatar M_ateo_1

9 lutego 2018, 18:19

@ImBard: Ground control to Major Tom

psssst. to było ,,life on Mars?"

Avatar ImBard

9 lutego 2018, 19:00

@M_ateo_1: nie, chyba space oddity

Avatar M_ateo_1

9 lutego 2018, 19:12

@ImBard: dokładnie posłuchaj. są bardzo podobne więc wysłuchaj się w słowa. na streamie ze SpaceX było wyraźnie słychać ,,Oh man!" które występuje w ,,life on Mars?" itp.

Avatar ImBard

9 lutego 2018, 19:56

@M_ateo_1: heh, no cóż, nie zauważyłem

Avatar MrPoopybutthole

9 lutego 2018, 22:29

@ImBard: ale i tak Space Oddity równie znane

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2018, 20:31

Q9400 I Gtx560 ti I 4 GB ram uciągną GTA V?

Avatar xXx_Kaczuszka_xXx

8 lutego 2018, 21:24

chyba nie

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2018, 10:18

Napewno nie Online ale fabułe pewnie da rade

Avatar theCPCK

9 lutego 2018, 17:17

z takim ramem odradzam

Avatar Wielokropek

9 lutego 2018, 17:22

Gwarantuje że komputer zacznie ci płonąć...

Avatar HuboX600

Edytowano - 9 lutego 2018, 17:58

Myślę, że da radę. GTA V ma całkiem niskie wymagania. Chociaż co do procesora nie jestem pewien.

Avatar DAVJD

10 lutego 2018, 04:35

za mało ram

Avatar TypowyJejowicz

14 lutego 2018, 18:24

Tak

Avatar
RacereQ

19 lutego 2018, 21:03

pójdzie bo w wymaganiach minimalnych jest intel core 2 quad Q6600 który jest na prawie tym samym poziomie co Q9400 karta graficzna jest ok ale 4gb ram trochę mało

Avatar TypowyJejowicz

20 lutego 2018, 18:07

mam 4gb i mi chodzi

Avatar ePiotrek2003

9 lutego 2018, 17:16

znowu jestem sam

Avatar Zomowiec_

8 lutego 2018, 20:51

Czy tylko mnie nie jara zabijanie ludzi i wolę w ramach "odpoczynku" od misji fabularnych wykonywać te poboczne?

Avatar Adi34

9 lutego 2018, 18:09

@Zomowiec_: Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar REV4N_Amon
Dodane przez: REV4N_Amon

Z klasą się trzeba urodzić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Typowy NPC

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Brawo za czujność!

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka