Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2018, 12:32

Kto robi zamówienia za 50zł? xDD ZA 10 można się najeść jak dużym śniadaniem czy lunchem (za 20 można jak dużym obiadem ale kto normalny je obiad w macku)

Avatar Morganaa

11 lutego 2018, 15:47

Cztery bigmaki kosztują ponad 40 złotych sooo... ;-;

Avatar CoolSceleton95

11 lutego 2018, 16:00

ja biorę two number nine, and number nine large, a number six with extra dip, a number seven, two number 45, one with cheats and large soda

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 00:43

napisz mi obiad za 20 zl

Avatar PepeTheCrusader

Edytowano - 9 lutego 2018, 00:29

mi raz tak zrobiła koleżanka tylko była głodna i nie miała kasy to dlatego się zgodziłem. Ale jak ktoś tak robi to mnie denerwuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar pepethecrusader2

14 lutego 2018, 23:28

może już w niedalekiej przyszłości zostaniemy.
No czasami tak, najczęściej z jej ochoty bo ja się jakoś wstydzę zaproponować

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 00:41

@pepethecrusader2: wygryw :)

Avatar Windows_10

9 lutego 2018, 07:50

mac donald's
co to

Avatar VladPutin

11 lutego 2018, 16:04

@Windows_10: Taka sieciowa "Restauracja" chodź do restauracji temu tak daleko jak Polsce do bycia potęga

Avatar makajet

11 lutego 2018, 16:09

@VladPutin: McDonald's?

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2018, 00:27

@makajet: Nie rozumiem pytania

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2018, 07:44

@VladPutin: Jakbyś nie mógł napisać że jest to po prostu fastfoodowa sieciówka, to ty musisz się jeszcze pochwalić jaką niechęcią do niej pałasz

XD

Choć*

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2018, 05:38

Avatar Broski

9 lutego 2018, 10:59

Mogę postawić, ale ona niech płaci.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Przyszłość jest piękna

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka