Kolejne zaginione odcinki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2021, 13:07
To drugie było w openingu a nie w odcinku (wiem, że się czepiam)
Odpisz
17 lutego 2018, 21:21
Akurat zrobiłem przerwę w Naruto i jestem na tym openingu, co na obrazku...
Odpisz
17 lutego 2018, 21:26
@Archeologwinternetach: Ja też.
Odpisz
17 lutego 2018, 21:27
@Archeologwinternetach: Mam nadzieję, że Naruto umrze.
Odpisz
17 lutego 2018, 21:33
@Archeologwinternetach: co
Odpisz
17 lutego 2018, 21:50
@Archeologwinternetach: eh......SASUKE UMRZE OD TEGO GÓWNA CO MU OROCHIMARU WGRYZŁ :>
*Uwaga spoiler*
Odpisz
17 lutego 2018, 22:22
@ptasznik5: CZEMU MU TO POWIEDZIAŁEŚ, TERAZ MU BĘDZIE SMUTNO
Odpisz
17 lutego 2018, 22:50
PRZYNAJMNIEJ NIE POWIEDZIAŁEM ŻE SAKURA JEST TRAPEM oh wait...
Odpisz
17 lutego 2018, 23:07
@ptasznik5: Doczytałem "Sasuke umrze..."
Za każdym je**nym razem.
Odpisz
18 lutego 2018, 00:05
@Archeologwinternetach: a tek na serio to nie prawda :v
Odpisz
18 lutego 2018, 13:49
@ptasznik5: jak już chcesz pisać spoilery to przynajmniej zgodne z prawdą
Odpisz
18 lutego 2018, 14:22
@Charlie777: no właśnie wole napisać kłamliwy spojler i ewentualnie potem poinformować że to kłamstwo zamiast serio psuć komuś zabawę
Odpisz
18 lutego 2018, 15:10
@ptasznik5: ale tak właściwie to i tak jest spojler, bo wiemy że to się nie wydarzy
Odpisz
18 lutego 2018, 15:18
@Wilson2D: wiemy że nie zginie od pieczęci Orocha ale nic nie wiemy co się dalej stanie
Odpisz
17 lutego 2018, 22:23
Tak było, potwierdzam
Odpisz
17 lutego 2018, 22:04
5/5, ponieważ trzy świetne obrazki w jednym memie.
Odpisz
10 lutego 2018, 13:20
co sądzicie o fandomie ut?
Odpisz
10 lutego 2018, 14:24
toksyczny
Odpisz
10 lutego 2018, 15:43
@Nilciaxd: dokladnie
Odpisz
17 lutego 2018, 21:02
zależy. Jeśli chodzi ci o Unreal tournament to spoko a jak o Andershit to ch*jowy
Odpisz
17 lutego 2018, 21:04
@WebsTer230: chodzi o anderszit
gra fajna fandom gowno
Odpisz
17 lutego 2018, 21:16
look at my nick
Odpisz
17 lutego 2018, 21:45
@CoolSceleton95: widzę
skojarzylem nawet wcześniej
Odpisz
9 lutego 2018, 22:57
Fandom Sherlocka już zdechł czy żyje tak jak sam Sherlock?
Odpisz
10 lutego 2018, 10:39
@Lizbett570: tylko upozorowali swoją śmierć
Odpisz
10 lutego 2018, 01:45
Pominąłem jakiś odcinek?
Odpisz
9 lutego 2018, 23:28
Edki są zajebiste. 5/5
Odpisz
9 lutego 2018, 22:56
Ide do TARDIS,a po mojego DeLoreana
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2018, 22:34
Tym popularniejsze fandomy tym bardziej rakowe
Odpisz
9 lutego 2018, 22:47
@Boberek00: Z tego co wiem to niestety jest jeszcze gorzej
Odpisz
9 lutego 2018, 22:52
@SongMan: wiem, ale tu jest moje małe spostrzeżenie
Odpisz
9 lutego 2018, 22:46
pożegnanie białego wilka. tak bardzo bym chciał
Odpisz
9 lutego 2018, 22:36
ostatnie yu yu hakusho jakby ktos nie wiedzial
Odpisz