Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jeszcze jak
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2018, 19:12
Nie musze kupować prezentu na walentynki, do oboje z dziewczyną uważamy to za zbyt stuczne
A i tak 21 lutego mamy rocznice
Odpisz
12 lutego 2018, 19:14
@NecroSky: Właśnie życzę Wam jak najlepiej prosto z serduszka.
Odpisz
12 lutego 2018, 19:23
@Kapitan_Jack_Sparrow: Jeżeli sam Kapitan Jack Sparrow życzy nam najlepiej to coś już w tym jest
Odpisz
12 lutego 2018, 20:39
@NecroSky: A życzy, życzy. Ładnie razem wyglądacie!
Odpisz
12 lutego 2018, 22:40
@NecroSky: Dziewczynę masz na myśli własną rękę?
Odpisz
13 lutego 2018, 13:32
@ruzwelt1: Słuchaj, to że masz postać z naruto na profilowym, i nie widziałeś nigdy dziewczyny, nie oznacza że magicznie nikt nie ma dziewczyny
Więc jeżeli próbujesz być zabawny, to tak troszkę słabo ci wychodzi : )
Odpisz
13 lutego 2018, 17:11
@NecroSky: racja nie ma nic gorszego niż napalony stulejarz .
Odpisz
13 lutego 2018, 18:15
@NecroSky: No wiesz, raczej jak ktoś ma dziewczynę nie zagląda do takich stron bo bynajmniej nie ma czasu. Tutaj przesiadują przegrywy i dzieci. Zapytasz pewnie dlaczego ja tutaj jestem? dla beki
Odpisz
13 lutego 2018, 18:17
@NecroSky: P.s. ale Kakashiego to ty szanuj !
Odpisz
13 lutego 2018, 19:22
@ruzwelt1: Akurat mam czas na wszystko, wystarczy mieć normalny związek :)
Odpisz
13 lutego 2018, 20:02
@ruzwelt1: Serio uważasz że jeśli ktoś ma dziewczynę to siedzi z nią 24/7 i nie ma odrobinki czasu wejść na jeja? I dlaczego w ogóle mówisz że to strona dla przegrywów i nikt inny tu nie wchodzi? Wyobraź sobie że większa część użytkowników wchodzi tutaj tak jak Ty, "dla beki".
Odpisz
13 lutego 2018, 20:19
@NecroSky: Do czasu
Odpisz
13 lutego 2018, 20:23
@Kapitan_Jack_Sparrow: Słuchaj, memposty + komentarze pod obrazkami = spora część jeja to przegrywy, bo potrafią jedynie się nad sobą użalać, a nie daj Boże jak to będzie mem o depresji czy jakiegoś złego wydarzenia co się kojarzy z nieprzyjemnymi sytuacjami jejowiczów to już w ogóle nie ma o czym mówić
Odpisz
13 lutego 2018, 20:44
@ruzwelt1: A no coś tej racji masz....
Odpisz
16 lutego 2018, 10:45
@ruzwelt1: Nie do czasu, czemu wypowiadasz się o związkach gdy masz jakieś 14-15 (?) lat?
Odpisz
16 lutego 2018, 11:47
@NecroSky: Dorosły się odezwał
Odpisz
16 lutego 2018, 11:48
@ruzwelt1: Na pewno starszy od ciebie :) Po twoich debilnych wypowiedziach można wnioskować że masz gdzieś koło 14/15
Odpisz
16 lutego 2018, 12:42
@NecroSky: A ty za to mądry jesteś, wiesz co? przypomniało mi się, że ja też mam dziewczynę i wiesz co? i mam dużo kasy, samochód, i własny dom. A ty prócz swojej ręki możesz jedynie pisać na jeja bo tylko to co pozostało wstrętny bachorze
Odpisz
16 lutego 2018, 12:52
@ruzwelt1: Gdybyś miał to co mówisz byś nie siedział na jeja bo byś nie miał czasu, jak to wcześniej sam napisałeś ;)
Odpisz
16 lutego 2018, 13:05
@NecroSky: Bo chce ci pokazać, a raczej uświadomić, że każdy może napisać, że ma dziewczynę, a tak naprawdę jest zupełnie inaczej
Odpisz
16 lutego 2018, 13:09
@ruzwelt1: żeby zobaczyć że mam dziewczynę wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć mój avatar :)
Nigdy nie sądziłem że będe musiał komuś udowadniać że mam dziewczynę XDDDDD
Odpisz
16 lutego 2018, 13:50
@NecroSky:
Odpisz
16 lutego 2018, 16:58
@ruzwelt1: Ahhh, ten brak jakichkolwiek argumentów więc przyczepianie się do tego jak kto pisze
Jeszcze bardziej sie upokorz, śmiało, czekam
Odpisz
12 lutego 2018, 21:49
No chyba , że masz przyjaciółkę ; )
Odpisz
12 lutego 2018, 22:38
czyli rękę
Odpisz
13 lutego 2018, 12:03
@ruzwelt1: Skoro uważasz , że twoja ręką jest twoim przyjacielem to ok...
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2018, 20:29
niby zabawne, ale pomyśl teraz sobie, że przez tego mema dziesiątki jejków zaczęły płakać z braku dziewczyny w swoich piwnicach
Odpisz
12 lutego 2018, 20:32
@Kacprrr: uważam że jednak lepiej mieć dziewczynę i móc jej coś kupić
Odpisz
12 lutego 2018, 23:04
@Kapibara_Pana_Jacka: ja też, dlatego o tym mówię :/
Odpisz
12 lutego 2018, 21:44
E tam ,czasem warto dać komuś coś od serca :v
Odpisz
12 lutego 2018, 22:39
@Lisa_Song: własne serce?
Odpisz
12 lutego 2018, 22:45
@ruzwelt1: Well ,w przenośni tak ,ale naprawdę już nie ;-;
Odpisz
10 lutego 2018, 13:58
Odpisz
12 lutego 2018, 19:05
Śmiech przez łzy
Odpisz
12 lutego 2018, 22:22
@Adi34: Taaa....
Odpisz
12 lutego 2018, 21:58
Nie no to kupie chociaż branzoletke dla ręki chociaż
Odpisz
12 lutego 2018, 20:45
...I zamiast walentynek obchodzisz środę popielcową.
Odpisz
12 lutego 2018, 20:33
Gdy kolega z klasy daje ci prezent na Walentynki.
Powiedziałem mu, że dziękuję, i tym sposobem co rok dostaję pluszowe misie.
Odpisz
12 lutego 2018, 20:07
Zawsze można kupić coś dobrej koleżance...
Co ja pie**olę, zaraz będzie, że zboczeniec i że ma chłopaka, albo coś w tym stylu.
Odpisz
12 lutego 2018, 19:18
Nie musisz kupować walentynki jeśli dzieli was 164 km C:
Odpisz
12 lutego 2018, 19:06
Deal with it
Odpisz
10 lutego 2018, 15:05
Nie mam i nie zamierzam mieć.
Odpisz