Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zdeklasowani znowu
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2021, 14:01
Ok boomer
Odpisz
19 kwietnia 2013, 20:15
Nie chcę się za bardzo czepiać, ale z tego co wiem najwyższym bogiem Egiptu był Ra albo Ozyrys.Tutaj jest przedstawiony Anubis. 4/5
Odpisz
19 kwietnia 2013, 21:09
@GuardOfDestruction: Masz racje to Ra był królem pozostałych bogów w tej wierze.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:19
a mi się zdaje że to był ozyrys
Odpisz
20 kwietnia 2013, 16:57
@hehineji: Wpisz sobie Ozyrys w wikipedii
Odpisz
23 czerwca 2021, 12:42
@hehineji: Oboje byli chyba. Najpierw Ra a potem Ozyrys. Jeszcze nwm czy potem jeszcze Horus nie był królem, ale idk.
Odpisz
13 stycznia 2021, 13:44
Gdyby ten znaczek dolara Ci się nie wkleił dolara byłoby 5/5, ale wykonanie też jest ważne. Ale nie martw się 0pie, każdemu się zdarza :)
Odpisz
12 stycznia 2014, 12:53
niestety...
:(
Odpisz
21 kwietnia 2013, 19:26
Ja ***e, znowu jakiś fanatyk i super obrońca chrześcijaństwa do***ł jakieś niepotrzebne 30 komentarzy. ;_;
Odpisz
21 kwietnia 2013, 00:11
Osobiście uważam, że najlepiej jest wierzyć w samego siebie :)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:58
Ło jezu....ile komentów...
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:19
nie wymawiaj imienia pana boga swego na daremno :D
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:35
Pfff... Zeusa tak naprawdę długo nie było, bo Kratos wszystkich zabił :P
Odpisz
19 kwietnia 2013, 23:12
Najpierw była bogini płodności Wenus, czyli to śmieszne coś drugie, a potem czczono Słońce.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 17:09
Tak naprawdę wszyscy jesteśmy dziećmi Odyna, ale tylko ludzie którzy zasłużą trafią do Valhalli.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 17:51
@jacplac97: i będziemy lataćna tych ośmionogich koniach? ;P
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:11
Nie żartujcie sobie z Pana Boga.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:14
@wko2004: którego?
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:16
@Paulius: A jakich znasz Bogów? Chyba, że wierzysz w szatana. On jest głupi.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:36
@wko2004: Oj nie znasz się na żartach.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:15
Dla spostrzegawczych: pierwsze to słońce. I to nie jest ani śmieszne ani głupie ani nie śmieszne.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:18
@Maks2603: No.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:20
@wko2004: No jako tak czy z angielskiego "nie" ? Pytam się nie dlatego że jestem złośliwy tylko dlatego żeby wiedzieć.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:22
@Maks2603: Z polskiego. Nie żartuję sobie z Boga, chociaż Religii nienawidzę.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:10
Hmmm to 2 to jest Wenus z Willendorfu, jest to posążek sprzed 23 tysięcy lat. O ile się nie mylę, bo dawno miałem ten temat. :)
Odpisz
18 kwietnia 2013, 19:38
To pierwsze to nie bóg, tylko starożytna figurka kobiety
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:02
@Mika444: To figurka bogini płodności.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 14:43
to pierwsze to kartofel ????
Odpisz