Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2018, 19:08
widzę że "Płaska Ziemia - Poważna Analiza (cz.3)" obejrzana
Odpisz
11 lutego 2018, 19:11
@matiExtreme:
KŁAM
STWO
Odpisz
11 lutego 2018, 19:20
KRÓL SANJAYA Z LECHII
kontra
SKAJFAN
Odpisz
11 lutego 2018, 22:45
@Tymek590: *skyfan
Odpisz
18 lutego 2018, 20:20
@leny100: *wiatrak nieba
Odpisz
18 lutego 2018, 20:44
@Tymek590: zachód słońca
Odpisz
18 lutego 2018, 22:13
@RozowaYT: *ważny agent
Odpisz
18 lutego 2018, 23:02
@SongMan: *ZACHÓD SŁOŃCA
Odpisz
19 lutego 2018, 07:33
@Tymek590: krok z lechii to mój mistrz
Odpisz
19 lutego 2018, 10:50
@matiExtreme: 100% proof
Odpisz
19 lutego 2018, 13:49
1000% proof*
Odpisz
19 lutego 2018, 16:24
@Tymek590: aaa co tam kurła 10000% proooof.
Odpisz
19 lutego 2018, 18:00
over90000% prof
Odpisz
19 lutego 2018, 12:01
Słońce ma kilometr średnicy. Scifun nawet nie wie nic o Prawdzie
Odpisz
19 lutego 2018, 13:49
@xGokios3k:
Odpisz
19 lutego 2018, 21:04
@Tymek590: Nie
Odpisz
19 lutego 2018, 21:14
@xGokios3k: ładnie plose :333
Odpisz
19 lutego 2018, 21:25
@Tymek590: No dobra. Cześć.
Odpisz
19 lutego 2018, 21:26
@xGokios3k: nara
Odpisz
8 lipca 2020, 11:30
@xGokios3k: ty tak serio czy sobie żartujesz
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2018, 19:29
Obejrzałem kawałek tego filmu i nie wiem jak można myśleć, że Słońce o średnicy 50km jest oddalone od Ziemi o 20km, a czasem nawet o 2km. No po prostu X D
Odpisz
19 lutego 2018, 12:04
Słońce ma średnicę 1.135 km
Odpisz
19 lutego 2018, 13:48
@xGokios3k:
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 10:49
Już wiem! Słońce to kostka Rubika która jest ułożona do nas żółtą stroną stroną, a perspektywa sprawia że wygląda jak kula.
Odpisz
11 lutego 2018, 19:24
te proMIenie słońca Są PoD kĄtEM WięC sŁoŃce jest BlISkO zIEMi!!11
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 00:14
@pomada: NAt hmUrAMi! no tusZ tUSZ!
Odpisz
18 lutego 2018, 23:59
Odpisz
18 lutego 2018, 21:35
Tylko debile i ludzie obłąkani wierzą w płaską ziemię
Odpisz
18 lutego 2018, 23:03
@I_Love_Germany: brawo
Odpisz
11 lutego 2018, 19:11
nO alE pRZEciEż PeRspeKTyWa !¡
Odpisz
18 lutego 2018, 22:18
@wojtun: Przecież perspektywa to wymysł tych oszustów z NASA.
Odpisz
18 lutego 2018, 23:00
@Mijak: nie, przecież ZACHÓD SŁOŃCA.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:37
Ta, kulą gazową. Czy wam, kulkowiercom, wszystko musi się kojarzyć z gazami?
Odpisz
18 lutego 2018, 20:43
@darcus: Jeśli jest tak wielkie to tak.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:44
@darcus: Właściwie, błędne jest uznanie jej za kulę gazu. Jak już to plazmy.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:45
@Hartio: Plazma jest rodzajem gazu, więc to tylko niedopowiedzenie.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:48
@darcus: Niektórzy uznają ją także za czwarty stan skupienia materii, więc w sumie można by się długo kłócić o nazewnictwo.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:49
@Hartio: Jaka jest różnica między plazmą a gazem?
Odpisz
18 lutego 2018, 20:49
@Hartio: Dyskutować, nie kłócić się.
Odpisz
18 lutego 2018, 21:24
@SongMan: plazma to prąd w powłoce ozonowej
Odpisz
18 lutego 2018, 21:24
dziękuję
Odpisz
18 lutego 2018, 21:26
No, niezupełnie...
Odpisz
18 lutego 2018, 21:41
@darcus: Ze względu na właściwości plazmy jest ona wyróżniana jako czwarty stan skupienia. Choć, tak jak gaz, nie posiada kształtu czy objętości to w przeciwieństwie do gazu wytwarza pole magnetyczne lub prądy wewnętrzne, a oddziaływanie wewnętrzne między cząsteczkami wiążą plazmę bardziej na modłę cieczy niż gazu. Ruch elektronów wewnątrz plazmy bardziej przypomina przewodnik niż nieprzewodzący gaz. Ze względu na te i wiele innych właściwości nie można mówić o plazmie jako o "rodzaju gazu".
Odpisz
18 lutego 2018, 22:10
@alfonsinio: To jest właśnie kwestia sporna.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:21
SKAJFAN, ILUMINATA, WAŻNY AGENT
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 20:34
@Hank1212: Spójrzcie tylko na te złe oczy
Odpisz
18 lutego 2018, 22:02
tylko rogów jemu brakuje
Odpisz
18 lutego 2018, 20:41
Odpisz
18 lutego 2018, 20:18
Nie wierzę w okrągłą ziemię.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:50
Dlaczego?
Odpisz
18 lutego 2018, 22:06
@przemek1ni: Bo nie da się wierzyć w fakty.
Odpisz
18 lutego 2018, 23:07
Odpisz
11 lutego 2018, 20:11
A ProMIeNiE słOneCZNe i icH dRogA PrZeZ CHmuRy!?
Odpisz
18 lutego 2018, 20:07
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: IsTNIEje TAkie COŚ jaK PerSpeKTYWa!
Odpisz
18 lutego 2018, 20:05
Ale... słońce nie jest kulą gazową, to jest kula plazmy. ;-;
Odpisz
18 lutego 2018, 20:38
@KingsMax: W zasadzie to prawda, ale plazma to rodzaj gazu, więc... \_( :] )_/
Odpisz
19 lutego 2018, 00:14
@KingsMax: Plazma to stan skupienia gazu
Odpisz
19 lutego 2018, 15:49
@W_Goracej_Wodzie_Company: Stan skupienia gazu? Przecież gaz jest stanem skupienia. Plazma z kolei jest już innym, czwartym, stanem skupienia.
Odpisz
19 lutego 2018, 15:50
@darcus: Już napisałem o czwartym stanie skupienia, więc tu masz definicję to udowadniającą:
Plazma (ang. plasma z gr. πλάσμα plásma "rzecz uformowana, ulepiona, wymyślona" od πλάσσειν, plássein 'formować; modelować')[1] – zjonizowana materia o stanie skupienia przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie.
Odpisz
11 lutego 2018, 20:35
ja to bym perspektywe je**oł
Odpisz