Taka złota rybka, to może dopiero spełniać duże marzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Co to takiego?
Dwa oblicza
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2015, 21:17
to sum bo ma wąsy
Odpisz
20 maja 2015, 17:22
@pierdzioh: to balon głupku
Odpisz
25 maja 2013, 13:04
kto na jej twarzy widzi mema "Y U NO" prawdopodobnie to ma wyrazić spełnienie tylko 1 życzenia
Odpisz
19 kwietnia 2013, 19:46
Ze 300 życzeń by było...
Odpisz
19 kwietnia 2013, 22:56
@Psychopata_PL: bitch please,więcej by było
Odpisz
19 kwietnia 2013, 23:01
@kj323: bith please, jedno ;>
Odpisz
20 kwietnia 2013, 10:10
bitch please,o wiele więcej niż jedno
Odpisz
20 kwietnia 2013, 10:13
@kj323: uważasz, że wielkość wpływa na ilość życzeń? -.- to nawet nie jest złota rybka... to karaś złocisty.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 10:25
mądrzy ludzie znają się na sarkaźmie,a głupi nie.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 14:22
@kj323: jeju, ale riposta -.- nie napisałeś tutaj żadnego sarkazmu. "bicz plis, więcej by było" nie było sarkazmem.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:09
napisałaś źle słowo ,,bitch please"
Odpisz
20 kwietnia 2013, 16:29
@kj323: celowo.-.
Odpisz
21 kwietnia 2013, 15:54
idiots,idiots ewerywhere
Odpisz
21 kwietnia 2013, 16:20
@kj323: no tak. mówisz o sobie? a z resztą... nie będę się z tobą kłócił. Przecież to ty jesteś *wybuch śmiechu* jejowym weteranem!
Odpisz
21 kwietnia 2013, 16:43
nie mówię o sb
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:35
Ta wasza klòtnia jest na poziomie zerowym...
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:37
@chihuahua111: dziękuję, archeologu i weteranie jeji. Jeśli nie ma od tygodnia komentarzy, to znaczy, że nie ma sensu pisać kolejnych komentarzy. O żałosnym poziomie riposty nie wspomnę -.-
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:40
Nie naduzywaj slowa "rispota" i emotikonki "-.-" bo jestes na najlepszej drodze do zostania pokemonem.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:48
@chihuahua111: mówisz do jednego z bardziej doświadczonych jejowiczów. używaj polskich znaków, jak chcesz się tak kłócić. twa riposta była tak piękna, że nie można użyć innego słowa. emotki u użyciem myślnika są moim, że tak to nazwę, znakiem rozpoznawczym. Jeśli dalej będziesz próbował/a uświadomić mi, że jestem gorszy, nie odpiszę
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:53
To nie jest riposta, a zwròcenie uwagi bo wasza klòtnia byla wyjatkowo glupia. Mam wloskiego laptopa wiec nie dzialaj mi polskie znaki. Tez mnie to wku*rwia. Mam tylko ò,à,è,é,ù,ì,ç i normalne litery. Wybacz te bledy o wielki, doswiadczony w ripostach jejowiczu :)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:56
@chihuahua111: wiesz co? te włoskie znaki mnie przytłoczyły. Nie mam ochoty się kłócić i bez twojej zgody ogłaszam pokój ;-;
Odpisz
28 kwietnia 2013, 20:00
No to masz moja zgode.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 18:37
ja myślę, że to jest jakiś gatunek Karpia, ale nie jestem pewny widziałem podobne w dziale Karpie
Odpisz
20 kwietnia 2013, 10:52
kto chce mieć taką rybe to szukajcie bo przeciez tą rybe znaleziono na jeja.pl
Odpisz
19 kwietnia 2013, 19:59
Lol tez taką chce :)
Odpisz
19 kwietnia 2013, 19:37
No to mamy zapasy...:-)
Odpisz