Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pierdzioh

22 marca 2015, 21:17

to sum bo ma wąsy

Avatar arturpierdzielator300X1

20 maja 2015, 17:22

@pierdzioh: to balon głupku

Avatar makiti

25 maja 2013, 13:04

kto na jej twarzy widzi mema "Y U NO" prawdopodobnie to ma wyrazić spełnienie tylko 1 życzenia

Avatar Psychopata_PL

19 kwietnia 2013, 19:46

Ze 300 życzeń by było...

Avatar kj323

19 kwietnia 2013, 22:56

@Psychopata_PL: bitch please,więcej by było

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2013, 23:01

@kj323: bith please, jedno ;>

Avatar kj323

20 kwietnia 2013, 10:10

bitch please,o wiele więcej niż jedno

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 10:13

@kj323: uważasz, że wielkość wpływa na ilość życzeń? -.- to nawet nie jest złota rybka... to karaś złocisty.

Avatar kj323

20 kwietnia 2013, 10:25

mądrzy ludzie znają się na sarkaźmie,a głupi nie.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 14:22

@kj323: jeju, ale riposta -.- nie napisałeś tutaj żadnego sarkazmu. "bicz plis, więcej by było" nie było sarkazmem.

Avatar kj323

20 kwietnia 2013, 15:09

napisałaś źle słowo ,,bitch please"

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 16:29

@kj323: celowo.-.

Avatar kj323

21 kwietnia 2013, 15:54

idiots,idiots ewerywhere

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2013, 16:20

@kj323: no tak. mówisz o sobie? a z resztą... nie będę się z tobą kłócił. Przecież to ty jesteś *wybuch śmiechu* jejowym weteranem!

Avatar kj323

21 kwietnia 2013, 16:43

nie mówię o sb

Avatar chihuahua111

28 kwietnia 2013, 19:35

Ta wasza klòtnia jest na poziomie zerowym...

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2013, 19:37

@chihuahua111: dziękuję, archeologu i weteranie jeji. Jeśli nie ma od tygodnia komentarzy, to znaczy, że nie ma sensu pisać kolejnych komentarzy. O żałosnym poziomie riposty nie wspomnę -.-

Avatar chihuahua111

28 kwietnia 2013, 19:40

Nie naduzywaj slowa "rispota" i emotikonki "-.-" bo jestes na najlepszej drodze do zostania pokemonem.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2013, 19:48

@chihuahua111: mówisz do jednego z bardziej doświadczonych jejowiczów. używaj polskich znaków, jak chcesz się tak kłócić. twa riposta była tak piękna, że nie można użyć innego słowa. emotki u użyciem myślnika są moim, że tak to nazwę, znakiem rozpoznawczym. Jeśli dalej będziesz próbował/a uświadomić mi, że jestem gorszy, nie odpiszę

Avatar chihuahua111

28 kwietnia 2013, 19:53

To nie jest riposta, a zwròcenie uwagi bo wasza klòtnia byla wyjatkowo glupia. Mam wloskiego laptopa wiec nie dzialaj mi polskie znaki. Tez mnie to wku*rwia. Mam tylko ò,à,è,é,ù,ì,ç i normalne litery. Wybacz te bledy o wielki, doswiadczony w ripostach jejowiczu :)

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2013, 19:56

@chihuahua111: wiesz co? te włoskie znaki mnie przytłoczyły. Nie mam ochoty się kłócić i bez twojej zgody ogłaszam pokój ;-;

Avatar chihuahua111

28 kwietnia 2013, 20:00

No to masz moja zgode.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 18:37

ja myślę, że to jest jakiś gatunek Karpia, ale nie jestem pewny widziałem podobne w dziale Karpie

Avatar frazeologizm

20 kwietnia 2013, 10:52

kto chce mieć taką rybe to szukajcie bo przeciez tą rybe znaleziono na jeja.pl

Avatar ParapsuchicznyKlulik

19 kwietnia 2013, 19:59

Lol tez taką chce :)

Avatar chupacabra001

19 kwietnia 2013, 19:37

No to mamy zapasy...:-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Co to takiego?

Dwa oblicza

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka