Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mucka_08

12 lutego 2018, 22:31

Nie wiem gdzie to jest, ale znajdę to. Czuję, że będę oglądał wszystkie zawody z... tego... ośrodka sportowego

Avatar SkrzydlataHusaria

13 lutego 2018, 08:38

@Mucka_08: pjongczang

Avatar Nemezis_

12 lutego 2018, 20:32

ciekawe gdzie Polska tym razem będzie...

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2018, 08:10

@Nemezis_: W Europie

Avatar panlogin

12 lutego 2018, 22:33

Jest to boisko najwyższej ligi południowo koreańskiej, tam gdzie aktualnie odbywają się Igrzyska olimpijskie

Avatar Palauball

11 lutego 2018, 22:14

Ekstraklasa to kartoflisko dla kiboli [______]

Nie myślicie sobie że ja jestem typowy Mati hehe tylko Barcelona który nie lubi Adiego bo on za Realem

Avatar Snorciakkk

12 lutego 2018, 20:10

@Palauball: Wgle oglądanie piłki nożnej jest bez sensu

Avatar Palauball

12 lutego 2018, 20:11

@Snorciakkk: Nogi z dupy Ci powyrywam

Avatar Snorciakkk

12 lutego 2018, 20:11

@Palauball: Czmu :v

Avatar okrutnik

12 lutego 2018, 20:11

@Palauball: Kibole sa we wszystkich ligach, Ekstraklasa to po prostu bardzo niski poziom a zeby to dostrzec wystarczy w jednym dniu ogladnac sobie caly mecz takiego Premier League i caly mecz Ekstraklasy. A jeszcze lepsze jest to, ze w tym sezonie w europejskich pucharach dalej zaszly druzyny z Cypru i Kazachstanu niz z Polski :D

Avatar Palauball

12 lutego 2018, 20:17

@Snorciakkk: Bo jestem cywilizowanym kibicem klubu z wielkiej brytanii

Avatar Snorciakkk

12 lutego 2018, 20:17

@okrutnik: Ekstraklasa jest do bani, bo jak gra klub sks pieczarkowice z jakimś sks skarbonków. Zawsze mecz się kończy wynikiem 0-0 albo 0-1

Avatar okrutnik

Edytowano - 12 lutego 2018, 20:23

Avatar Adi34

12 lutego 2018, 21:35

@Palauball: Nie lubie Realu :/

Wole Biedronke lub Dino

Avatar Palauball

Edytowano - 12 lutego 2018, 22:00

@Snorciakkk: Na wakacje byłem w gdynii, akurat zmierzałem na peron, a arka grała mecz. Wszędzie żółte koszulki i przyśpiewki, aż kusiło krzyknąć arka gdynia ku*wa świnia

Avatar Krzyniu

12 lutego 2018, 22:01

@Adi34: Przypomniały mi się wiejskie markety ABC

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2018, 23:44

to w sumie byłaby bardzo ciekawa dyscyplina sportowa

Avatar SongMan

11 lutego 2018, 21:30

Polak potrafi!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Angielskie śmieszki

Były nóżki, nie ma nóżek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Lekko nie będzie

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka